Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω το υπολοιπο manga τι λεει,αλλα προσωπικα μαρεσε παρα πολυ το anime του Claymore(παρολο που τελειωνει καπως αποτομα),τοσο που λογικα θα το αγορασω και σε manga με την πρωτη ευκαιρια.

Κακο δεν το λες σε καμια περιπτωση,απλα ειναι κριμα που δεν μετεφεραν ολο το manga στο Anime και τελειωσε καπως αποτομα.

Ειναι και απο τα πραγματα που προσωπικα μου την σπανε σε πολλα anime.Οτι παρα μα παρα πολλα κοβονται στην μεση και ή περιμενεις χρονια για μια συνεχεια ή δεν συνεχιζονται ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Edel είπε

Claymore  δε θα το πρότεινα,  κακός berserk κλώνος στα μάτια μου.

Σε αυτο το σχολιο πηγαινε :P

Τραγικο το Public παντως στις τιμες του,ακου 215ευρω η συλλογη του Claymore και 195 αν το αγορασεις ιντερνετικα....

https://www.public.gr/product/claymore-volumes-1-27/prod7900059pp/

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παμπλικ κατά καιρούς σκοτώνει μανγκα, πριν 2 χρόνια είχα αγοράσει τα απαντά από 20th century boys και 21st μπαμ και κάτω παραγγελία με 6,5 ευρώ το ένα. Τόσο χώμα πουθενά σε ολο το ίντερνετ. Όπως και επίσης το vagabond apo vizbig αγόρασα από παμπλικ πιο φθηνά από ίντερνετ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Edel είπε

Το παμπλικ κατά καιρούς σκοτώνει μανγκα, πριν 2 χρόνια είχα αγοράσει τα απαντά από 20th century boys και 21st μπαμ και κάτω παραγγελία με 6,5 ευρώ το ένα. Τόσο χώμα πουθενά σε ολο το ίντερνετ. Όπως και επίσης το vagabond apo vizbig αγόρασα από παμπλικ πιο φθηνά από ίντερνετ 

Ισχύει αυτό ,συμφέρει κυρίως σε μόνα κομμάτια αν κοπανησεις έκπτωση στο 20% που κάνει κάπου κάπου.

 

2 λεπτά πριν, nickarmy είπε

δωρεαν μεταφορικα ? 

Με μεταφορικά αλλά 20-30 ευρω(αναλογα με τον πωλητή) πιο κάτω απτην τιμή που ανέφερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αγορες απο εξωτερικο προσωπικα δεν εχω ιδεα τι παιζει,ποια ειναι αξιοπιστα site κλπ αρα δεν μπορω να πω κατι παραπανω σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Απο αγορες απο εξωτερικο προσωπικα δεν εχω ιδεα τι παιζει,ποια ειναι αξιοπιστα site κλπ αρα δεν μπορω να πω κατι παραπανω σε αυτο.

Δυστυχώς σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις,πράγματα που είναι δυσεύρετα στην Ελλάδα (αλλά και από πλευράς καλύτερων τιμών) αγορές απτό εξωτερικό είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nickarmy είπε

ειναι φθηνοτερα μονο αν μιλας για μεταχειρισμένο ... 

Ρίξε μια ματιά μια χαρά καινούργια γράφουν

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/ol/142158316X/ref=olp_tab_new?ie=UTF8&condition=new

Ακόμα και απτό bookdepository μέσω amazon βγαίνει 30 ευρώ πιο κάτω απτό δικό τους site για κάποιο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο συμφέρον από εξωτερικό από όσα έχω αγοράσει είναι το αμαζον, σε brand new προϊόντα μιλάμε πάντα. Όλα τ άλλα σαιτ βαράνε άσχημα στα μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...