Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέλειωσε και το Space Battleship Yamato 2202 που είναι το sequel του remake του αυθεντικού SBY.
Δεν ήταν όσο καλό όσο το 2199, λόγω διαφορετικής σκηνοθεσίας και θα έλεγα χμ...πιθανοτήτων/μηνύματος; 
Αλλά ήταν ωραίο σαν συνέχεια κι ας είχε κάποια σημεία που ήταν αρκετά κλισέ. :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες ξερετε καποια σελιδα με μανγκα οπου το search engine να μου βγαζει views και rank ανα ετος εκιννησης???

το ειχε ανεκαθεν το φοξ και μου ηταν πολυ βολικο για να παρακολουθω τι ειναι πιασαρικο αναλογα χρονιας και πλεον με την ανανεωση του σαιτ δεν εχει ημερομηνιες στο search

 

 

επισης εχω κανει ενα διετες μπρεικ τι θεωρειται πολυ κοουυλ αυτη την διετια(περα του solo leveling που το καταβρωχθησα),κυριως σε action

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι σε ενδιεφεραν και Anime μιας και στο θεμα αυτο πιο πολυ για Anime(των τελευταιων season κυριως)αναφερονται πλεον,sorry δεν προσεξα οτι ρωτουσες μονο για manga.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Edel είπε

Για τσέκαρε εδώ

https://www.mangaupdates.com/index.html

δεν εχει μαν,δεν ψαχνω αναφορα ημερομηνιας των μανγκα,ψαχνω στο search engine χρονο εκκίνησης επειτα απο καποιο έτος οπως ειχε ανεκαθεν το mangafox,εβαζα δηλ μανγκα γραμμενα επειτα απο το 2018 και μου βγαζε ολα τα καινουρια και φυσικα μπορουσα στην συνεχεια να επιλεξω αποτελεσμα ανα popularity και ετσι να δω τι πουλαει

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

δεν εχει μαν,δεν ψαχνω αναφορα ημερομηνιας των μανγκα,ψαχνω στο search engine χρονο εκκίνησης επειτα απο καποιο έτος οπως ειχε ανεκαθεν το mangafox,εβαζα δηλ μανγκα γραμμενα επειτα απο το 2018 και μου βγαζε ολα τα καινουρια και φυσικα μπορουσα στην συνεχεια να επιλεξω αποτελεσμα ανα popularity και ετσι να δω τι πουλαει

https://myanimelist.net/manga.php

Εκει που λεει advanced search μπορεις να διαλεξεις τι ακριβως θες.Καταρχας manga/manhwa/one shot αν ειναι ongoing ή οχι  σε πιο περιοδικο κτλ.Λιγο πιο κατω μπορεις να βαλεις ημερομηνια στο start date( μονο το ετος αρκει) και θα σου βγαλει αποτελεσματα.Οταν σου εμφανιστουν μπορεις να πατησεις εκει που λεει members και θα στα βγαλει με βασει το popularity.

Υποθετω αυτο θες να ψαξεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς το Violet Evergarden στο Netflix; 

Έχοντας διαβάσει διθυραμβικές κριτικές παντού είπα να το ξεκινήσω αλλά με το ζόρι κατάφερα να δω δύο επεισόδια και στεναχωρέθηκα. Αλλάζει καθόλου το μοτίβο ή μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Έχει δει κανείς το Violet Evergarden στο Netflix; 

Έχοντας διαβάσει διθυραμβικές κριτικές παντού είπα να το ξεκινήσω αλλά με το ζόρι κατάφερα να δω δύο επεισόδια και στεναχωρέθηκα. Αλλάζει καθόλου το μοτίβο ή μπα;

Αξιζει φιλε με τα 1000 τα γραφικα ειναι πανεμορφα και η ιστορια θελει πανι για να τη δεις αφου θα κλαις.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, jerry banana είπε

Αξιζει φιλε με τα 1000 τα γραφικα ειναι πανεμορφα και η ιστορια θελει πανι για να τη δεις αφου θα κλαις.

Κατάλαβα, η αλήθεια είναι ότι έχει εκπληκτικό design αλλά περίμενα να δω κάτι διαφορετικό μάλλον. 

Ίσως για το είδος της να είναι φοβερή, δεν έχω προσωπικά κάποιο immersion στην όλη ιστορία μετά και το τρίτο επεισόδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Κατάλαβα, η αλήθεια είναι ότι έχει εκπληκτικό design αλλά περίμενα να δω κάτι διαφορετικό μάλλον. 

Ίσως για το είδος της να είναι φοβερή, δεν έχω προσωπικά κάποιο immersion στην όλη ιστορία μετά και το τρίτο επεισόδιο. 

Τι να σου πώ προσωπικά θα σου έλεγα να του δώσεις λίγο παραπάνω χρόνο θα με θυμηθείς.Στο χέρι σου είναι όμως.Καλύτερα να το βλέπεις πριν κοιμηθείς γιατί ειναι πολύ χαλαρό anime.Το πολύ πολύ να το βλέπεις λίγο λίγο πχ 1 επεισόδιο την ημέρα ώστε να μην ξενερώνεις γρήγορα και να έχεις χώρο και για άλλο.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...