Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/1/2021 στις 8:57 ΠΜ, zahos147 είπε

Τσεκαρετε Jujutsu Kaisen! Πολυ δυνατο manga αλλα κ anime

To anime σπερνει imho, πολυ ωραιοι χαρακτηρες και μουσικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν βλέπω σειρές πριν ολοκλωθεί η σεζόν, σχεδον πάντα κάνω binge. Αλλα το Jujutsu Kaisen είναι στη wishlist και περιμενει καρτερικά μαζί με διάφορα αλλα (Log Horizon 3, Dr Stone 2, Tatoeba Last Dungeon, Neverland 2, Wave, Slime 2 και διαφορα αλλα :) )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

Δεν βλέπω σειρές πριν ολοκλωθεί η σεζόν, σχεδον πάντα κάνω binge. Αλλα το Jujutsu Kaisen είναι στη wishlist και περιμενει καρτερικά μαζί με διάφορα αλλα (Log Horizon 3, Dr Stone 2, Tatoeba Last Dungeon, Neverland 2, Wave, Slime 2 και διαφορα αλλα :) )

Άρχοντα μου, δεν ήξερα ότι ξεκίνησε το Log Horizon ξανά. Είχα δει την ανακοίνωση πριν καιρό.

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαρά και σήμερα με την Kumoko. ^_^
Και το full ED song (visual spoilers μέχρι και το σημερινό επεισόδιο στο 2ο μισό του βίντεο και αν ψάξετε τα subs γενικά, έχει spoilers για το στόρυ, οπότε απλά ακούτε την Aoi Yuuki να τραγουδάει σούπερ-γρήγορα. :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ δεν ηξερα που αλλου να το βαλω, αλλα ειναι συνεχεια του προσφατου ποστ μου για τον χειμαρο copyright strikes που εξαπελυσαν οι Ιαπωνες publishers.

τωρα η κυβερνηση τους θελει να μπαναρει το cosplay μεσω αυστηροτερου copyright νομου που θεσπιζουν:

The Japanese government threatens the cosplay world for the first time

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, KilliK είπε

σορρυ δεν ηξερα που αλλου να το βαλω, αλλα ειναι συνεχεια του προσφατου ποστ μου για τον χειμαρο copyright strikes που εξαπελυσαν οι Ιαπωνες publishers.

τωρα η κυβερνηση τους θελει να μπαναρει το cosplay μεσω αυστηροτερου copyright νομου που θεσπιζουν:

The Japanese government threatens the cosplay world for the first time

Προσωπικά δεν νομίζω να καταφέρουν κάτι, είναι στα όρια της παράνοιας σε ότι αφορά το cosplay. Βέβαια δεν είναι απίθανο στον κόσμο που ζούμε.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμός όπως είπαν πιο πάνω στο Attack on titan μέχρι το 66 που είδα. Στα πρώτα επεισόδιά βλέπω μπλά μπλά, ωχχ την κάτσαμε λέω.

Καλές οι 4D στολές, δεν θυμάμαι να της είδα στην 3η σεζόν, βγήκε special - OVA?? manga δεν το έχω διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Attack on Titan Ep. 67 - SPOILERS
 

Spoiler

Περίμενα καιρό να δω πώς θα γίνει η σκηνή στο anime μιας και διαβάζω το manga το οποίο είναι αρκετά μπροστά. Was not disappointed.
RIP Potato Girl.

 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Devilman: Crybaby.

Παραξενεύτηκα με τον εκθειασμό του animation του, το οποίο μου φαινόταν ώρες ώρες κάπως αναχρονιστικό/πεπαλαιωμένο. Μου θύμισε hand drawn animations τύπου Fantastic Planet του 1973.

Ωραία ιστορία, αν και θα ήθελα περισσότερα επεισόδια. Κάποια πράγματα έτρεξαν πάρα πολύ γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...