Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 γερες απογοητεύσεις απο δυο πολυαναμενόμενα sequel.

a. Yakusoku no Neverland - 2η σεζόν. Μετά την εξαιρετική πρώτη, η αναμονή για τη συνέχεια ηταν στο ταβανι. Τεραστια απογοήτευση λοιπόν όταν ειδα πως η δευτερη τελικά είναι και η τελευταια. κ για να το πετύχει αυτό, τρεχει όλο το arc της με τρελη ταχυτητα κ πολυ κακη ροή και στο τελος, με ενα slide show 1 λεπτού, δείχνει και αλλα 4-5 arcs απο το manga που δε θα δουμε ποτε. Εχω δει και εχω δει anime αλλα τετοια καταστροφικη βιασύνη, πρωτη φορα.

β. Log Horizon - 3η σεζόν. Από τα πιο αγαπημένα μου isekai ηταν καποτε (παρολο το "φθηνό" σχεδιο του), περιμενα πολλα χρόνια για μια συνέχεια. Απογοήτευση λοιπόν όταν όχι μονο ηταν μιση σε διάρκεια αλλά και που δε προχώρησε σχεδόν καθόλου το κεντρικό arc και αναλώνεται σε filler και περιστασιακές συζητήσεις. τεραστιο κριμα. εχει ενα απο τα πιο ενδιαφέρον στησίματα σε MMO isekai που εχουμε δει και δε το εκμεταλεύεταια καθόλου, χανει το χρόνο του με πολυ ανούσιο υλικο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 11,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Επειδή ξημερώνει όμορφη Παρασκευή    

Άργησα λίγο αλλά να μαι. Δεν έχω ξαναγράψει ταξιδιωτικές εμπειρίες άρα συμπαθάτε με για την όποια μη συνοχή του κειμένου Λοιπόν, το ιστορικό είναι απλό. Παρακολουθώ φανατικά anime  από τα 1

Βρηκα επιτελους χρονο να ανεβασω τις φωτογραφιες απο το Japan Expo του Παρισιου. Τις χωρισα σε κατηγοριες κιολας αυτη την φορα. Enjoy   stands cosplay     culture     games and expo

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.