Προς το περιεχόμενο

Galaxy tab s8


andreas-d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ανάμεσα στο ipad air 2022 m1 και στο galaxy tab s8 έλεγα να παρω το air αλλά έκατσε προσφορά το samsung στα 579€ και δεν μπορώ να την παραβλέψω η χρήση θα είναι Internet, Mail, game. το κινητό μου είναι samsung s20 υπάρχει και Windows pc στο σπίτι και macbook air m1 αυτό το θέλω μόνο για χρήση αντί του κινητού στον καναπέ λόγο μεγέθους οθόνης. κάθε βοήθεια δεκτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, andreas-d είπε

Είμαι ανάμεσα στο ipad air 2022 m1 και στο galaxy tab s8 έλεγα να παρω το air αλλά έκατσε προσφορά το samsung στα 579€ και δεν μπορώ να την παραβλέψω η χρήση θα είναι Internet, Mail, game. το κινητό μου είναι samsung s20 υπάρχει και Windows pc στο σπίτι και macbook air m1 αυτό το θέλω μόνο για χρήση αντί του κινητού στον καναπέ λόγο μεγέθους οθόνης. κάθε βοήθεια δεκτή. 

Ότι πληρώνεις παίρνεις….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, atheatos είπε

Ότι πληρώνεις παίρνεις….

Το άλλο με τον Τοτο το ξέρεις?

Ρε φίλε γράφω πουθενά ότι δεν έχω χρήματα να παρω η το ένα ή το άλλο απλά εδώ στη Γερμανία έχει η samsung απόσυρση παλιάς συσκευής και μιας και έχω ένα s9plus με σπασμένη οθόνη το πήρε 170€  και δώρο το back Cover οπότε ναι είναι δελεαστική προσφορά και στην ουσία καλυτερο πιστεύω σαν πακέτο έχει και το s-pen μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, andreas-d είπε

Το άλλο με τον Τοτο το ξέρεις?

Ρε φίλε γράφω πουθενά ότι δεν έχω χρήματα να παρω η το ένα ή το άλλο απλά εδώ στη Γερμανία έχει η samsung απόσυρση παλιάς συσκευής και μιας και έχω ένα s9plus με σπασμένη οθόνη το πήρε 170€  και δώρο το back Cover οπότε ναι είναι δελεαστική προσφορά και στην ουσία καλυτερο πιστεύω σαν πακέτο έχει και το s-pen μαζί.

Καλορίζικο λοιπόν... Σε καλή μεριά. Όσο για τα ανέκδοτα , μπορείς να τα συνεχίσεις , μιας και είσαι τόσο καλός σε αυτά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, andreas-d είπε

Το άλλο με τον Τοτο το ξέρεις?

Ρε φίλε γράφω πουθενά ότι δεν έχω χρήματα να παρω η το ένα ή το άλλο απλά εδώ στη Γερμανία έχει η samsung απόσυρση παλιάς συσκευής και μιας και έχω ένα s9plus με σπασμένη οθόνη το πήρε 170€  και δώρο το back Cover οπότε ναι είναι δελεαστική προσφορά και στην ουσία καλυτερο πιστεύω σαν πακέτο έχει και το s-pen μαζί.

Αμα μπορεις να παρεις το s7 ακομη πιο κατω, προτιμησε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Sellout είπε

Αμα μπορεις να παρεις το s7 ακομη πιο κατω, προτιμησε το.

Όχι δεν γινόταν μόνο την καινούργια σειρά  tablet η Smartphone. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GreekLegend2 είπε

Αν μπορείς να πληρώσεις διαφορά και να πάρεις το s8+ που έχει amoled οθόνη...Αν δεν σε πειράζει όμως το S8 είναι πολύ καλή επιλογή.

Το σκέφτηκα αλλά έχω πάντα τη φωτεινότητα χαμηλά και την προστασία μπλε φίλτρου ενεργή, στο ταπλετ λίγο call of duty θα παίζω και για τις καλοκαιρινές διακοπές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Υποστηρίζει VoLTE για τηλεφωνικές κλήσεις ;

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει screenshot στις ρυθμίσεις τηλεφωνίας να το σιγουρέψουμε το πράγμα; 

Η 11" είναι η πιο βολική. Αν είναι να κουβαλάς το s+ ή το Ultra παίρνεις και το 14" laptop μαζί σου που κάνει πολύ περισσότερα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...