Προς το περιεχόμενο

ANT1+, η νέα streaming τηλεοπτική πλατφόρμα του ANT1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πάλι δεν χάθηκε ο κόσμος. Όπως πάει ο κόσμος στις καφετέριες για τη Σούπερ Λίγδα έτσι θα πάει και για το Μουντιάλ. Εναλλακτικά πιθανόν να έχουν στρημ και οι στοιχηματικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Η εφαρμογή του ant1plus είναι για τα πανηγύρια, για να μην πω τίποτα χειρότερο ολες η εφαρμογές που θέλουν ίντερνετ λειτουργούν κανονικα, ertflix, cosmote tv-ott, eontv, youtube, ολες αυτές οι εφαρμογές είναι στο ίδιο box, και του αντ1 ηεφαρμογη ,  και η εφαρμογή του αντ1 μου βγάζει, δεν είστε συνδεμένοι στο ίντερνετ, θέλουν και 8 ευρώ τον μήνα, ουστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ρε παιδιά η δοκιμαστικη περιοδος ,που υπάρχει μέσα και δεν την βλέπω;Αφου σου ζηταει να συμπληρωσεις τα στοιχεια της καρτας,και μετά το επομενο βημα ειναι πληρωμή.Αρα θα χρεωθω αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/10/2022 στις 2:03 ΜΜ, iliata2410 είπε

ρε παιδιά η δοκιμαστικη περιοδος ,που υπάρχει μέσα και δεν την βλέπω;Αφου σου ζηταει να συμπληρωσεις τα στοιχεια της καρτας,και μετά το επομενο βημα ειναι πληρωμή.Αρα θα χρεωθω αμέσως.

Η προσφορά της δωρεάν δοκιμής 14 ημερών ολοκληρώθηκε στις 4/11/2022.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 20 ευρω που ζηταει για 6 μηνες, να δεις ολους τους αγωνες  με ελληνικη περιγραφη και καθημερινες εκπομπες για το μουντιαλ ειναι τιμιοτατη τιμη.


Για να λεμε την αληθεια ψιχουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο διάστημα έχουν βάλει τρομάρα τους στο live του ant1 περιορισμούς στους τρόπους θέασης. Μου βγάζει μήνυμα στο mac μου (όχι στα windows) "Αν χρησιμοποιείς σταθερό υπολογιστή, βεβαιώσου ότι η οθόνη είναι συνδεδεμένη κατευθείαν στην κάρτα γραφικών, χωρίς προσαρμογέα, μέσω HDMI, Displayport ή Mini Displayport. Δεν υποστηρίζεται αναλογική έξοδος (VGA, Composite, Svideo κ.λπ.) Αν χρησιμοποιείς laptop, αποσύνδεσε την εξωτερική οθόνη και δοκίμασε ξανά να παρακολουθήσεις περιεχόμενο στην οθόνη του laptop."

ΔΕΝ έχω το mac συνδεδεμένο με hdmi, αλλά και να το είχα που είναι το πρόβλημα για ένα ελεύθερο FTA κανάλι; Τι πίνουν εκεί στον ant1; Kαι έχω βάλει συνδρομή για το 6μηνο. Πάντως συγχαρητήρια που καταφέρνουν να εξαγριώσουν και όσους βλέπουν το ant1+ με καλό μάτι και έλεγαν ότι κάνουν μια τίμια προσπάθεια ειδικά με το περιεχόμενου που ΄έχουν από τη Universal.

Να το ανανεώσω μετά το 6μηνο; Αποκλείεται, πληρώνω και δεν μπορώ να δω ούτε τον ελεύθερο ant1 σε όλες τις συσκευές μου; Άντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Για 20 ευρω που ζηταει για 6 μηνες, να δεις ολους τους αγωνες  με ελληνικη περιγραφη και καθημερινες εκπομπες για το μουντιαλ ειναι τιμιοτατη τιμη.


Για να λεμε την αληθεια ψιχουλα.

να φανταστώ το επώνυμο "Κυριακού" ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/11/2022 στις 12:14 ΜΜ, aypnia είπε

Το τελευταίο διάστημα έχουν βάλει τρομάρα τους στο live του ant1 περιορισμούς στους τρόπους θέασης. Μου βγάζει μήνυμα στο mac μου (όχι στα windows) "Αν χρησιμοποιείς σταθερό υπολογιστή, βεβαιώσου ότι η οθόνη είναι συνδεδεμένη κατευθείαν στην κάρτα γραφικών, χωρίς προσαρμογέα, μέσω HDMI, Displayport ή Mini Displayport. Δεν υποστηρίζεται αναλογική έξοδος (VGA, Composite, Svideo κ.λπ.) Αν χρησιμοποιείς laptop, αποσύνδεσε την εξωτερική οθόνη και δοκίμασε ξανά να παρακολουθήσεις περιεχόμενο στην οθόνη του laptop."

ΔΕΝ έχω το mac συνδεδεμένο με hdmi, αλλά και να το είχα που είναι το πρόβλημα για ένα ελεύθερο FTA κανάλι; Τι πίνουν εκεί στον ant1; Kαι έχω βάλει συνδρομή για το 6μηνο. Πάντως συγχαρητήρια που καταφέρνουν να εξαγριώσουν και όσους βλέπουν το ant1+ με καλό μάτι και έλεγαν ότι κάνουν μια τίμια προσπάθεια ειδικά με το περιεχόμενου που ΄έχουν από τη Universal.

Να το ανανεώσω μετά το 6μηνο; Αποκλείεται, πληρώνω και δεν μπορώ να δω ούτε τον ελεύθερο ant1 σε όλες τις συσκευές μου; Άντε γεια.

Το ίδιο μήνυμα παίρνω στο PC.

Για την ώρα, μόνο στο κινητό παίζει κι εκεί διαρκώς βγάζει τα πλήκτρα μπρος-πίσω, ήχου, pause καθε 15", που εξαφανίζεται μετά από λίγο για να ξαναεμφανιστεί. 

Δεν δοκίμασα να το εγκαταστήσω σε shield ή mibox4, ενώ δεν δουλεύει σε ταμπλέτα huawei.

Επεξ/σία από YiorgosX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα.

Σήμερα βρήκα λίγο χρόνο και εγκατέστησα την εφαρμογή σε shield και στο mibox4. 
Και στα 2 πηγαίνει αέρα --αν και κάποια στιγμή το shield μου ξαναζήτησε ενεργοποίηση.

 Στο PC -windose- το ίδιο error. Δεν παίζει😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση: 

Δεν βρίσκω το app στη Google TV Sony μου.

Sideload γίνεται ή αναγκαστικά θέλω Android box ;

Edit: Παίζει σε android box, pc και smartphone βέβαια.

Σε Google TV (Sony του 2021), αν και γίνεται κανονικά η εγκατάσταση του .apk, δεν εμφανίζεται πουθενά η εφαρμογή για να την ανοίξω.

Κρίμα.

Επεξ/σία από Alexcxvtr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, adi32 είπε

παιζει αυτη η προσφορα 2 μηνες  με 10ε καταθεση 

Όποιος ενδιαφέρεται εδώ https://www.novibet.gr/sports?token=register&bannerId=RFmathewg&promocode=RFmathewg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...