Προς το περιεχόμενο

ANT1+, η νέα streaming τηλεοπτική πλατφόρμα του ANT1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς, εάν ενεργοποιήσεις τους 2 μήνες δωρεάν που δίνει η novibet, αν μπορείς να ακυρώσεις τη συνδρομή πριν τη λήξη του διμήνου; Με αγχώνει το γεγονός ότι ζητάει τα στοιχεία της κάρτας και πως ότι και να δοκίμασα από κινητό δεν μου ανοίγει την ενότητα, επικοινωνήστε μαζί μας, του site 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/11/2022 στις 12:57 ΜΜ, Alexcxvtr είπε

Ερώτηση: 

Δεν βρίσκω το app στη Google TV Sony μου.

Sideload γίνεται ή αναγκαστικά θέλω Android box ;

Edit: Παίζει σε android box, pc και smartphone βέβαια.

Σε Google TV (Sony του 2021), αν και γίνεται κανονικά η εγκατάσταση του .apk, δεν εμφανίζεται πουθενά η εφαρμογή για να την ανοίξω.

Κρίμα.

Οι άνθρωποι είναι ότι να'ναι, εγώ έκανα την 6μηνη με 20 ευρώ, εγκατέστησα πανέυκολα την εφαρμογή στη Samsung Smart αλλά όταν πάω να συνδέσω τη συσκευή με τον λογαριασμό μου η τηλεόραση δίνει 6ψήφιο κωδικό με γράμματα και αριθμούς, αλλά το verification web page δέχεται μόνο αριθμούς!!

τους έστειλα εμαιλ για να ακυρώσω, φαντάζομαι θα καλυφθούν στη μλκ των όρων οτι πρέπει να έχουμε απο κάποια έκδοση λειτουργικού και πέρα - αντί να μας λένε τουλάχιστον χρονολογία κατασκευής...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pp6210 είπε

Οι άνθρωποι είναι ότι να'ναι, εγώ έκανα την 6μηνη με 20 ευρώ, εγκατέστησα πανέυκολα την εφαρμογή στη Samsung Smart αλλά όταν πάω να συνδέσω τη συσκευή με τον λογαριασμό μου η τηλεόραση δίνει 6ψήφιο κωδικό με γράμματα και αριθμούς, αλλά το verification web page δέχεται μόνο αριθμούς!!

τους έστειλα εμαιλ για να ακυρώσω, φαντάζομαι θα καλυφθούν στη μλκ των όρων οτι πρέπει να έχουμε απο κάποια έκδοση λειτουργικού και πέρα - αντί να μας λένε τουλάχιστον χρονολογία κατασκευής...

 

Δοκίμασε να την κλείσεις και την ξανανοιξεις μερικές φορές, μήπως σου πετάξει μόνο αριθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Alexcxvtr είπε

Δοκίμασε να την κλείσεις και την ξανανοιξεις μερικές φορές, μήπως σου πετάξει μόνο αριθμούς.

της έκανα και έλεγχο νεαςέκδοσης, δεν άλλαξε,  η ιδια του Ιουνίου 22 έκδοση είναι, το βραδυ θα κάνω απεγκατάσταση κ ξανα εγκατάσταση και θα δούμε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

qqq.png.7f3e947e34866e6a7126a405a9b27733.png

Αγόρασα συνδρομή. Πήγα να δω τον αγώνα από τη δεύτερη εξωτερική οθόνη που έχω στο MacBook μέσω chrome και μου βγάζει αυτό.

Επεξ/σία από medidia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 άτομα με ενεργοποιημένες συνδρομές είτε με πληρωμή είτε από προσφορά και δεν βλέπει κανένας. Η εφαρμογή μας πέταξε όλους εκτός κ δε στριμαρει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Chris_13 είπε

3 άτομα με ενεργοποιημένες συνδρομές είτε με πληρωμή είτε από προσφορά και δεν βλέπει κανένας. Η εφαρμογή μας πέταξε όλους εκτός κ δε στριμαρει τίποτα

 

17 ώρες πριν, medidia είπε

qqq.png.7f3e947e34866e6a7126a405a9b27733.png

Αγόρασα συνδρομή. Πήγα να δω τον αγώνα από τη δεύτερη εξωτερική οθόνη που έχω στο MacBook μέσω chrome και μου βγάζει αυτό.

 

Στις 20/11/2022 στις 2:49 ΜΜ, pp6210 είπε

Οι άνθρωποι είναι ότι να'ναι, εγώ έκανα την 6μηνη με 20 ευρώ, εγκατέστησα πανέυκολα την εφαρμογή στη Samsung Smart αλλά όταν πάω να συνδέσω τη συσκευή με τον λογαριασμό μου η τηλεόραση δίνει 6ψήφιο κωδικό με γράμματα και αριθμούς, αλλά το verification web page δέχεται μόνο αριθμούς!!

Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν κι επιδέξιους πωπούς. Αλλά όταν έχεις διαλύσει εντελώς το αθλητικό και το τεχνικό τμήμα, και βασίζεσαι μόνο στις εργολαβικές υπηρεσίες των άλλων, αυτά παθαίνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλίγο να ενδώσω και να σκάσω τα 20, εξάλλου, έλεγα, δεν είναι και ποσό. Μου το ξέκοψε ο γιός μου :-) (20χρ είναι)

Εχω δορυφορικό πιάτο, και στο ZDF τα μεταδίδει κανονικά. Γερμανικά ξέρω οπότε το πρόβλημα για μενα δεν υπάρχει πιά...

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

BBC απο στριμοσάιτ που ειδα πριν λιγο μια χαρα επαιζε αντε να κολλησε για 1 δευτερολεπτο , 4-5 φορες σε ολο το ματς. Δεν υπάρχει κ τόση κινηση μονο Ελλάδα δεν το εχουμε στο δωρεαν..😝

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2022 στις 6:29 ΜΜ, pp6210 είπε

της έκανα και έλεγχο νεαςέκδοσης, δεν άλλαξε,  η ιδια του Ιουνίου 22 έκδοση είναι, το βραδυ θα κάνω απεγκατάσταση κ ξανα εγκατάσταση και θα δούμε

τελικα με uninstall κ ξανα install διορθωθηκε το θεμα με τους κωδικους (τωρα βγαζει αριθμους μονο), βεβαια η εφαρμογη παραμενει εκδοση Ιουνιου 22, πιθανοτατα εκαναν αλλαγες αλλα δεν αλλαξαν version!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. 

Επειδή σήμερα μετέδωσαν τον αγώνα και στο ελεύθερο και στο συνδρομητικό, συνέκρινα ποιότητα εικόνας.

Στο ελεύθερο, οκ η γνωστή ποιότητα των ελληνικών καναλιών γενικά. 

Στο συνδρομητικό η εικόνα είναι όντως χειρότερη; Σε μακρινές πάσες η μπάλα έκανε σπασίματα και άφηνε ίχνη στην εικόνα. Η τιβι και το android box , μέσω του οποίου βλέπω είναι με wifi και η γραμμή είναι 200αρα fiber to the home. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2022 στις 11:15 ΜΜ, YiorgosX είπε

Το ίδιο μήνυμα παίρνω στο PC.

Για την ώρα, μόνο στο κινητό παίζει κι εκεί διαρκώς βγάζει τα πλήκτρα μπρος-πίσω, ήχου, pause καθε 15", που εξαφανίζεται μετά από λίγο για να ξαναεμφανιστεί. 

Δεν δοκίμασα να το εγκαταστήσω σε shield ή mibox4, ενώ δεν δουλεύει σε ταμπλέτα huawei.

Αυτοκουοτάρομαι για να θυμίσω το πρόβλημα που αντιμετώπιζα και κατάφερα να λύσω στο βραδινό παιχνίδι..

Όταν εγκατέστησα τo PC -προ αμνημονεύτων- είχα 3 monitors που είχα συνδέσει στην κάρτα γραφικών (2)  και στο mobo (1).  Κάποια στιγμή, το τροφοδοτικό του ενός τάπαιξε και η μια οθόνη (αυτο)καταργήθηκε, χωρίς όμως να την αφαιρέσω από το setup των οθονών. 

Σήμερα, και αφού πήρα και πάλι το μήνυμα, έσβησα το παλιό monitor και, ω του θαύματος, είχα εικόνα κανονικά.  👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...