Προς το περιεχόμενο

Κινητό μέχρι 200€


κουξκουκ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kayato είπε

6.43'' ειναι θελει κατω απο 6.1''

Το Mi8 είναι 6.21" και το Master edition 6.43"

Παρόλα αυτά η διαφορές είναι απειροελάχιστες.

Screenshot_20220422-201643.jpg.a156d93d1414e2dcfb5a05adf3df346e.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχει κινητό με 200 ευρώ που να είναι ισάξιο με το mi 8. Κανένα τηλέφωνο σε αυτή την τιμή δεν δίνει τόσο σκορ στο antutu, ούτε έχει τόσο καλές κάμερες, gorilla glass κλπ. 

Με διπλά και τριπλά λεφτά ίσως βρεις κάτι σε samsung S σειρά. Αλλιώς δες στις αγγελίες μήπως βρεις κάτι, κατά πάσα πιθανότητα υποδεέστερο από αυτό που είχες. 

Αυτά σε περίπτωση που χάλασε το δικό σου, γιατί αν δουλεύει δεν βρίσκω λόγο να αλλαχτεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 1nsom-n1k είπε

Δεν υπάρχει κινητό με 200 ευρώ που να είναι ισάξιο με το mi 8. Κανένα τηλέφωνο σε αυτή την τιμή δεν δίνει τόσο σκορ στο antutu, ούτε έχει τόσο καλές κάμερες, gorilla glass κλπ. 

Με διπλά και τριπλά λεφτά ίσως βρεις κάτι σε samsung S σειρά. Αλλιώς δες στις αγγελίες μήπως βρεις κάτι, κατά πάσα πιθανότητα υποδεέστερο από αυτό που είχες. 

Αυτά σε περίπτωση που χάλασε το δικό σου, γιατί αν δουλεύει δεν βρίσκω λόγο να αλλαχτεί. 

Υπάρχουν κινητά μέχρι 300€ .

Το θέμα είναι το μέγεθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά παιδιά είναι το μέγεθος το θέμα ... Έχω θέμα καιρό τώρα με την κεραία wifi και του gps μετά από αλλαγή μπαταρίας σε φίλου γνωστό που είχε τα εργαλεία ...είμαι πολύ ευχαριστημένος γενικά σε όλα το έχω από τον Οκτώβριο του 2018, ενδιάμεσα είχα και το poco x3 pro (το έδωσα στη μάνα μου) και το iPhone xr στο οποίο είχα κάτι προβλήματα με το copy paste μιας και το δουλεύω συχνά ...λέω πόσο γύρισμα σε iphone γιατί σε αυτή την τιμή δεν θα βρω κάτι που να έχει πάνω από 4.7 ιντσες και να κρατήσει γενικά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ από ότι κατάλαβα θες ένα μεταχειρισμένο iPhone 12 mini η iPhone 11/12 αλλά σε αυτή την τιμή δεν νομίζω eBay βλέπω 300+
 

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά δεν ξέρω αν έχω κάτι.

Ίσως κάτι τέτοιο πάλι μεταχειρισμένο.

https://www.ebay.com/itm/144376286664

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, user2163 είπε

Εσυ από ότι κατάλαβα θες ένα μεταχειρισμένο iPhone 12 mini η iPhone 11/12 αλλά σε αυτή την τιμή δεν νομίζω eBay βλέπω 300+
 

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά δεν ξέρω αν έχω κάτι.

Ίσως κάτι τέτοιο πάλι μεταχειρισμένο.

https://www.ebay.com/itm/144376286664

Και εγώ αυτό είναι που σκέφτομαι πιστεύω είναι η καλύτερη επιλογή .Σας ευχαριστώ πολύ όλους και καλό Πάσχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Fotia είπε

Mεγαλη παντως διαφορα τιμης  με ιδιο καινουριο   https://www.bestprice.gr/item/2156219366/google-pixel-4a-128gb.html

Δεν έχει να κάνει η τιμή στα κατάστηματα του Σκρουτζ με την αξία αλλά με την προσφορά που υπάρχει για αυτή την συσκευή...Η Google δεν το βγάζει οπότε....το ίδιο γίνεται συνέχεια κάποια στιγμή θυμάμαι πέρυσι το s9 να πωλείτε 550€ 😆😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα ιδιο.

Γνωμες για samsung A22 ή A32; Ειναι για την συζυγο σε βιολετι χρωμα.Απορριπτονται ασυζητητι αλλες προτασεις.Βλεπω ιδια χαρακτηριστικα και επεξεργαστη αλλα διαφορετικες καμερες.Καποια αποψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, osfp1978 είπε

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα ιδιο.

Γνωμες για samsung A22 ή A32; Ειναι για την συζυγο σε βιολετι χρωμα.Απορριπτονται ασυζητητι αλλες προτασεις.Βλεπω ιδια χαρακτηριστικα και επεξεργαστη αλλα διαφορετικες καμερες.Καποια αποψη;

Το A32 λόγο AMOLED , ραδιόφωνο, μεγαλύτερος χώρος (128gb).

Όσο για τον επεξεργαστή του A22 είναι αρκετά καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά τελικά έκανα υπέρβαση και με βοήθησε ένας άνθρωπος να  αγοράσω το asus ZenFone 8 8/128 που έχει ότι ζητούσα αν θέλετε εντυπώσεις μου λέτε η οτιδήποτε άλλο να εξυπηρετήσω βέβαια ναι το δουλέψω λίγες μέρες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία συσκευή μαζεμένη, αλλά δεν θα την πάλευα καθόλου με την άθλια μπαταρία του δυστυχώς. Για κάποιους που κάνουν απλή χρήση είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι χρήση κάνεις; Γιατί αναγκάστηκα αν δεν κάνεις απλή χρήση χρειάζεσαι επεξεργαστή που δεν έχουν πολλές εταιρείες.. παράδειγμα αν παίζεις pubg χρειάζεσαι επεξεργαστή και αυτό είναι σκληρή χρήση ,αν βλέπεις YouTube, email fb insta κλπ δεν τον χρειάζεσαι άμεσα αλλά αν κρατάς την συσκευή αρκετά χρόνια ναι τότε χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω βάλει στο δυναμικό δλδ να μετριάζει μόνο του τα Hertz όλα τα άλλα φουλ,οθόνη στο αυτόματο είναι περίπου στο 65-75% δεν το λες άσχημο με τίποτα

Screenshot_20220511-194358301.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, κουξκουκ είπε

Το έχω βάλει στο δυναμικό δλδ να μετριάζει μόνο του τα Hertz όλα τα άλλα φουλ,οθόνη στο αυτόματο είναι περίπου στο 65-75% δεν το λες άσχημο με τίποτα

Screenshot_20220511-194358301.jpg

Εγω εχω το note 4 snap 5 χρονια το εχω φωτεινοτητα 100% 

Screenshot_2022-05-11-21-13-41-445_com.miui.securitycenter.jpg

Επεξ/σία από kayato
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...