Προς το περιεχόμενο

Iphone 13 απο Γερμανό


antonis pare dwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σήμερα αγόρασα το iPhone 13 το οποίο όταν ανοίγω την κάμερα είτε μέσω της εφαρμογής της είτε μέσω κάποιας άλλης εφαρμογής μου βγάζει κάποια μωβ καρέ τα οποία μπορώ και να τα τραβήξω φωτογραφία, θα σου στείλω δύο φωτογραφίες να δεις. Έχεις ακούσει από κάποιον άλλον ότι έχει το ίδιο πρόβλημα? το έχει και ένας φίλος μου ΜΟΝΟ οταν ανοιγει την κάμερα μέσα απο άλλη εφαρμογή που πήρε iPhone 13 πριν μια βδομάδα. Πήρα στην apple support το είδε και έτρεξε ένα διαγνωστικο που δε βρήκε τίποτα. Μήπως φταιει το software;θα φτιάξει με κάποιο update ή να ζητήσω την αντικατάσταση;

279274358_1424214954683809_5809743112664064939_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφου το αγορασες σημερα απο το καταστημα, δεν μπλεκεις με αντιπροσωπειες κλπ, τους το πας, τους λες πως ειναι χαλασμενο, τους δειχνεις το προβλημα και λογικα δεν θα εχεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, antonis pare dwse είπε

Καλησπέρα σήμερα αγόρασα το iPhone 13 το οποίο όταν ανοίγω την κάμερα είτε μέσω της εφαρμογής της είτε μέσω κάποιας άλλης εφαρμογής μου βγάζει κάποια μωβ καρέ τα οποία μπορώ και να τα τραβήξω φωτογραφία, θα σου στείλω δύο φωτογραφίες να δεις. Έχεις ακούσει από κάποιον άλλον ότι έχει το ίδιο πρόβλημα? το έχει και ένας φίλος μου ΜΟΝΟ οταν ανοιγει την κάμερα μέσα απο άλλη εφαρμογή που πήρε iPhone 13 πριν μια βδομάδα. Πήρα στην apple support το είδε και έτρεξε ένα διαγνωστικο που δε βρήκε τίποτα. Μήπως φταιει το software;θα φτιάξει με κάποιο update ή να ζητήσω την αντικατάσταση;

279274358_1424214954683809_5809743112664064939_n.jpg

Ότι μπορεί να φτιάξει με update μπορεί, όμως εσύ δεν πρέπει να περιμένεις. Στείλτε το πίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DOA απευθείας. Έιχα αντίστοιχο πρόβλημα σε πολύ μικρότερο βαθμό σε iPhone X και ήταν το ribbon της κάμερας, μου το έφτιαξαν οι Fixers πολύ φθηνά. Απο τη στιγμή που είναι καινούριο τους το επιστρέφεις στεγνά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...