Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, newlynx είπε

H 7900xt θα έπρεπε ήδη να είναι στα 750-800€ αν θέλει να πουλήσει, αλλά αφού δεν θέλει ας παραμείνει εκεί που είναι.

Εννοείτε. Γενικά απ ότι φαίνεται ούτε μία σωστή τιμή δε θα δούμε στις νέες κάρτες. Μαινιγκ χωρίς μαινινγκ ριλοαντετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Eμμ, ~1.800€ η 7900ΧΤΧ; Πάμε καλά;

image.png.44b5beea2f28472c0474a2d1684b926f.png

Εε, νταξ μωρε, είναι και οτι αρπάξουν κάποιοι... σου λεει κάποιος χαζός θα βρεθεί...Κι αν δεν βρεθεί τι μενοιάζει...μήπως...θα μου μείνει απούλητη...😏😎

Ασχετο, το multicopter τι απέγινε? εχει ακούσει κανείς τπτ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, scorpion8283 είπε

Εε, νταξ μωρε, είναι και οτι αρπάξουν κάποιοι... σου λεει κάποιος χαζός θα βρεθεί...Κι αν δεν βρεθεί τι μενοιάζει...μήπως...θα μου μείνει απούλητη...😏😎

Ασχετο, το multicopter τι απέγινε? εχει ακούσει κανείς τπτ? 

Έγραψαν στην σελίδα τους στο Facebook τον λόγο. 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τόσο το ηλεκτρονικό μας κατάστημα όσο και η ηλεκτρονική αλληλογραφία μας δεν είναι προσωρινά διαθέσιμη, καθώς οι servers μας ήταν στο OVH Data Center του Στρασβούργου που πήρε φωτιά τα ξημερώματα της Τετάρτης.https://www.datacenterknowledge.com/.../fire-has...

Παρακαλούμε όσους πελάτες έχουν παραγγελίες στο κατάστημα μας, να μας προωθήσουν το email της παραγγελίας τους [email protected] για την άμεση αποστολή των παραγγελιών τους.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, aetos1988 είπε

Έγραψαν στην σελίδα τους στο Facebook τον λόγο. 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τόσο το ηλεκτρονικό μας κατάστημα όσο και η ηλεκτρονική αλληλογραφία μας δεν είναι προσωρινά διαθέσιμη, καθώς οι servers μας ήταν στο OVH Data Center του Στρασβούργου που πήρε φωτιά τα ξημερώματα της Τετάρτης.https://www.datacenterknowledge.com/.../fire-has...

Παρακαλούμε όσους πελάτες έχουν παραγγελίες στο κατάστημα μας, να μας προωθήσουν το email της παραγγελίας τους [email protected] για την άμεση αποστολή των παραγγελιών τους.

Aυτο που εγραψες ειναι απο το 2021. 

Τους κανουν έλεγχο η εφορια . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Έτσι, το καλό το προϊόν το ζητάει ο κόσμος σαν παλαβός.

Είσαι σίγουρος ότι αυτό συμβαίνει; :D

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο περιεργες μερες και αλχημιες.. το δωρο γενεθλιων μου ειναι εδω...Με ετρωγε ο πισινος μου τελικα και δεν αντισταθηκα...IMG_20230124_112902335.jpg.bc1a3d4d05f9a0f656834de0a69528d8.jpg

  • Like 28
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Μετα απο περιεργες μερες και αλχημιες.. το δωρο γενεθλιων μου ειναι εδω...Με ετρωγε ο πισινος μου τελικα και δεν αντισταθηκα...IMG_20230124_112902335.jpg.bc1a3d4d05f9a0f656834de0a69528d8.jpg

Happy birthday...give pain!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Μετα απο περιεργες μερες και αλχημιες.. το δωρο γενεθλιων μου ειναι εδω...Με ετρωγε ο πισινος μου τελικα και δεν αντισταθηκα...IMG_20230124_112902335.jpg.bc1a3d4d05f9a0f656834de0a69528d8.jpg

Τούμπανη!

Μεγειες και καλοδουλευτη!

Περιμένουμε κανά νούμερο , θερμοκρασίες, κατανάλωση κτλ κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Μετα απο περιεργες μερες και αλχημιες.. το δωρο γενεθλιων μου ειναι εδω...Με ετρωγε ο πισινος μου τελικα και δεν αντισταθηκα...IMG_20230124_112902335.jpg.bc1a3d4d05f9a0f656834de0a69528d8.jpg

ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ!!

Ποσο αν επιτρεπεται;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ!!

Ποσο αν επιτρεπεται;

Την βρηκα 1120  τελικα ( απο 1180), και εχω βρει και αγοραστη για την 6900xt μου , που την περνει κοντα στα 580  , οποτε δεν ξηλωθηκα και τελειως..

 

Για benchmark κλπ   απο το απογευμα γιατι ακομα δουλευω

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...