Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

https://support.google.com/googleplay/answer/7431675?hl=en

play store -> πατας προφιλ εικονιδιο -> settings -> account and device preferences 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Μετά πως κάνω Gmail μέσω Τουρκίας μου τα εμφανίζει στα ελληνικά πάλι όλα. Και που βάζω τη διεύθυνση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Billator είπε

Αν το κάνεις σωστά είναι 2 λεπτά πιο χρονοβόρο από το να κάνεις τον Ελληνικό λογαριασμό. 

Δεν υπάρχει περίπτωση για ban όσο η πληρωμή γίνεται μέσω Google Pay γιατί ο έλεγχος της τοποθεσίας γίνεται από την Google και όχι από την Disney. Και σε περίπτωση που σε μπανάρει τι έγινε; Αν σου άρεσε η υπηρεσίας απλά βάζεις το ελληνικό. 

Οι όροι χρήσης το γράφουν ξεκάθαρα ότι μπορείς να δεις το περιεχόμενο (στην περίπτωση της Τουρκίας) που βρίσκεται στην χώρα από την οποία το ανοίγεις. Οπότε σε "τιμωρούν" ότι δεν μπορείς να δεις το περιεχόμενο στα Τούρκικα. Αν πας απλά να το κάνεις χωρίς Google Pay είναι λίγο πιο δύσκολο αλλά το κάνεις bypass με τον ίδιο τρόπο όπως το netflix.

https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_article_content&sys_kb_id=8cb45885db03d4d432f7c28d13961909
https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_article_content&sys_kb_id=35b938fbdb437c50db1ceb2ed39619b6

Καλησπερα.. μπορείς λίγο πιο αναλυτικά τα βήματα για να το δοκιμάσω? από κινητο ή pc πρέπει να γίνει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, icenex είπε

Γιατι 16 ευρω πληρωσες?

Προσωπικα πληρωσα 19 ευρω, ή 52 ευρω λιγοτερα απο την προσφορα, ή 71 ευρω λιγοτερα απο την ετησια ελληνικη τιμη.

Η μεθοδος με το Play store ειναι οντως διαδικασια 5 λεπτων. Τον περισσοτερο χρονο τον εφαγα επειδη προσπαθουσα να εκμεταλλευτω την προσφορα στο mail. 

Μόλις τώρα, petroschelsea είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Μετά πως κάνω Gmail μέσω Τουρκίας μου τα εμφανίζει στα ελληνικά πάλι όλα. Και που βάζω τη διεύθυνση;

Οπως ειπα, πρεπει να αποσυνδεθεις απο ολα τα Gmail και να αφησεις μονο αυτο. Μεχρι να το κανεις αυτο, payment email θα επιλεγει αυτοματα το βασικο της συσκευης. Ή βλεπεις πιο πισω για emulator.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, elias.kaz είπε

Καλησπερα.. μπορείς λίγο πιο αναλυτικά τα βήματα για να το δοκιμάσω? από κινητο ή pc πρέπει να γίνει? 

Διάβασε μερικά μηνύματα πίσω έγραψαν αρκετά παιδιά την διαδικασία. Ο πιο εύκολος τρόπος είναι από κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Το φορματ των υποτίτλων είναι πολύ χάλια. Είναι σαν πατημένα και για background βάζουν ένα μαύρο τετράγωνο. 

 

20220614_122958.jpg

 

Σε PC browser στην πάνω δεξιά γωνία τουλάχιστον που δοκίμασα έχει ένα εικονίδιο να πατήσεις που μπορείς να αλλάξεις γραμματοσειρά, μέγεθος και να κάνεις το μαύρο πλαίσιο διαφανές. Το μόνο εκνευριστικό για μένα ήταν ότι δεν έχουν παντού ένα κοινό μέγεθος γραμμάτων και το μεγάλο μέγεθος σε άλλα να είναι μικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vagmouk είπε

Ναι είναι πολύ απλό.Και σου μένει και το Τουρκικό προφίλ πληρωμών και για άλλες φτηνές συνδρομές πχ Google one,F1 TV ,Youtube premium κλπ.

Και δεν υπάρχει περίπτωση ban ήδη το κάνω 5 χρόνια ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Εβγαλα ΟΛΑ τα αλλα Gmail.
  2. Kατέβασα το Google pay απο το Τούρκικο gmail.
  3. Συνέδεσα το Revolut virtual card στο G-pay
  4. Ανοιξα το Disney + ΧΩΡΙΣ VPN
  5. Μου ζητάει 89euro 
  6. 🤨
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, strange_thomas είπε
  1. Εβγαλα ΟΛΑ τα αλλα Gmail.
  2. Kατέβασα το Google pay απο το Τούρκικο gmail.
  3. Συνέδεσα το Revolut virtual card στο G-pay
  4. Ανοιξα το Disney + ΧΩΡΙΣ VPN
  5. Μου ζητάει 89euro 
  6. 🤨

Οταν εκανα το livestream το πρωι και εδειχνα τα βηματα οι πρωτοι 50 το εκαναν κομπλε μολις ηρθαν αλλοι 300 μπουκωσε το συμπαν.
Ο τουρκικος server εβγαζε IP τσεχικες κλπ
Αραξε και βεβαιωσου οτι στο whatismyip σου την δειχνει σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

18 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Προσωπικα πληρωσα 19 ευρω, ή 52 ευρω λιγοτερα απο την προσφορα, ή 71 ευρω λιγοτερα απο την ετησια ελληνικη τιμη.

Η μεθοδος με το Play store ειναι οντως διαδικασια 5 λεπτων. Τον περισσοτερο χρονο τον εφαγα επειδη προσπαθουσα να εκμεταλλευτω την προσφορα στο mail. 

Ενταξει παιδες εξεφρασα μια ανησυχια μου περι ban, δεν ειναι κατι παραλογο αυτο που ειπα. Οσο για την τιμη εννοειτε οτι ετσι η τιμη ειναι χωμα.Απλα εγω δεν ειχα την ορεξη να ασχοληθω γιατι ουτε vpn εχω αγορασμενο ουτε ασχολουμαι με πολλα απο αυτα αναφερετε, τροπους πληρωμης, οποτε θα επρεπε να ψαχτω.Ουτως η αλλως μαλλον θα τον μοιραστω τον λογαριασμο με τον κολλητο μου οποτε θα μου βγει στα μισα και δεν υπαρχει λογος για ολο αυτο.Αλλα και αυτο να μην γινει σιγα τα αυγα εδω πληρωναμε τοσα χρονια τα 14αρια μονοι μας στο νετφλιξ στο disney με τα 9 ευρω θα κολλησουμε.

Επισης σε ενα σχολιο σου αναφερεις οτι σε χαλασε το background στους υποτιτλους αν πας στις ρυθμισεις μπορεις να βαλεις το opacity στο 0% και δεν θα εχεις καθολου background.

Επισης οποιος δεν πηρε εμαιλ εχω ενα να του στειλω το λινκ προσφορας.

431.JPG

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε σε μενα εχει ερθει ακομα email. Σχετικα τωρα με τον τουρκικο λογαριασμο, οι μη εχοντες καποιο android κινητο, μπορουμε να κανουμε τη δουλεια μεσω καποιου android emulator στο pc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...