Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έκανα εγγραφή πριν από λίγο, βλέπω κανονικά σε TV και τηλέφωνο, αλλά στις ρυθμίσεις μου βγάζει ότι θέλει επαλήθευση λογαριασμού. Ξέρει κανείς τι είναι η τι πρέπει να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, smpt είπε

έκανα εγγραφή πριν από λίγο, βλέπω κανονικά σε TV και τηλέφωνο, αλλά στις ρυθμίσεις μου βγάζει ότι θέλει επαλήθευση λογαριασμού. Ξέρει κανείς τι είναι η τι πρέπει να κάνω?

Σου στέλνει ένα email με ένα κωδικό και τον περνάς στις ρυθμίσεις εκεί ακριβώς που γράφει επαλήθευση λογαριασμού....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, elpenor είπε

Σου στέλνει ένα email με ένα κωδικό και τον περνάς στις ρυθμίσεις εκεί ακριβώς που γράφει επαλήθευση λογαριασμού....

Πρέπει να βάλουμε VPN για να την κάνουμε την διαδικασία;η απλά να είμαστε Ελλάδα και να κάνουμε επαλήθευση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να συνδεθώ εδώ και ώρα σε τρεις διαφορετικές συσκευές (mibox, tv, smartphone).. έχει άλλος παρόμοιο θέμα; Σε netflix και Amazon prime μπαίνω κανονικά 

Επεξ/σία από jokalom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερε και πληρωσε κανεις με εθνικη η Πειραιώς σε ανατολή μεριά ;;; φτάνω μεχρι σημείο πληρωμής και δεν την δέχεται με τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Καταφερε και πληρωσε κανεις με εθνικη η Πειραιώς σε ανατολή μεριά ;;; φτάνω μεχρι σημείο πληρωμής και δεν την δέχεται με τίποτα 

Τσεκαρε μήπως έχεις ενεργοποιημένη την τοποθεσία στο κινητό σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chrismilo91 είπε

Τσεκαρε μήπως έχεις ενεργοποιημένη την τοποθεσία στο κινητό σου 

Οχι το ειχα κλειστό,  κάποια άλλη συμβουλή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, Eddy_Gordo είπε

Καταφερε και πληρωσε κανεις με εθνικη η Πειραιώς σε ανατολή μεριά ;;; φτάνω μεχρι σημείο πληρωμής και δεν την δέχεται με τίποτα 

Καλησπέρα! Φίλε και γω τα ίδια με τίποτα...Δε βγάζω άκρη.Μολις φτάσω στην πληρωμή σφάλμα .. έκανα και revoult λογαριασμό ούτε σε αυτόν μπαίνουν χρήματα από Πειραιως βγάζει σφάλμα..στο μεταξύ η τράπεζα λέει είναι όλα καλά . Αύριο θα δοκιμάσω paypal αν γίνεται πληρωμή.

Επεξ/σία από geokart
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Καταφερε και πληρωσε κανεις με εθνικη η Πειραιώς σε ανατολή μεριά ;;; φτάνω μεχρι σημείο πληρωμής και δεν την δέχεται με τίποτα 

 

5 ώρες πριν, geokart είπε

 

Καλησπέρα! Φίλε και γω τα ίδια με τίποτα...Δε βγάζω άκρη.Μολις φτάσω στην πληρωμή σφάλμα .. έκανα και revoult λογαριασμό ούτε σε αυτόν μπαίνουν χρήματα από Πειραιως βγάζει σφάλμα..στο μεταξύ η τράπεζα λέει είναι όλα καλά . Αύριο θα δοκιμάσω paypal αν γίνεται πληρωμή.

Καλημέρα. Όταν καταχωρείται την κάρτα στο google pay, δηλώστε μια πραγματική τούρκικη διεύθυνση. Είχα παρόμοιο θέμα με revolut και μόλις το έκανα, την πήρε απευθείας.

Επεξ/σία από prototypegr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα πχ με εμένα είναι ότι δεν έχω android (οπότε ούτε και gpay). Με bluestacks δεν κατάφερα ποτέ να μπω στο disney+. Οπότε έκανα τούρκικο gmail και μπήκα με vpn στο disney+ (μέσω safari με ανώνυμη περιήγηση από το iphone). Μου το έβγαλε κανονικά στα τούρκικα και όταν έβαλα την revo στο τελευταίο στάδιο πληρωμής δεν μου τη δεχόταν με τίποτα. Άλλος τρόπος πληρωμής ή κάποιο κόλπο με την revo υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, nikolasgrg είπε

Το θέμα πχ με εμένα είναι ότι δεν έχω android (οπότε ούτε και gpay). Με bluestacks δεν κατάφερα ποτέ να μπω στο disney+. Οπότε έκανα τούρκικο gmail και μπήκα με vpn στο disney+ (μέσω safari με ανώνυμη περιήγηση από το iphone). Μου το έβγαλε κανονικά στα τούρκικα και όταν έβαλα την revo στο τελευταίο στάδιο πληρωμής δεν μου τη δεχόταν με τίποτα. Άλλος τρόπος πληρωμής ή κάποιο κόλπο με την revo υπάρχει;

Δεν χρειάζεται να έχεις android για να δηλώσεις κάρτα στο gpay. Μπαίνεις στην σελίδα play.google.com από όπου θες, συνδέεσαι με τον λογαριασμό που έφτιαξες και πάνω δεξιά στο εικονίδιο κλικάρεις κι επιλέγεις την δεύτερη επιλογή, όπου βάζεις μετά τα στοιχεία της κάρτας.

 

Spoiler

Screenshot 2022-06-17 at 08-18-33 Google Play.png

Αν σε βολεύει κάντο από pc για να βάλεις να σε μεταφράζει και τις σελίδες για ευκολία.

Επεξ/σία από prototypegr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...