Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Thresh είπε

To ίδιο ισχύει και με το The Batman, το .mkv από το HBOMax έχει ήδη επίσημους ελληνικούς υπότιτλους.

Αρα κοντεύουμε και για HBO Max; 

Αντε με το καλό!

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
2 minutes ago, CarbonFibre said:

Αρα κοντεύουμε και για HBO Max; 

Αντε με το καλό!

Ναι λογικά μέσα στο καλοκαίρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, g_mateo είπε

Αρχίσαμε παράπονα για την τιμή στην Τουρκία...

Έχουμε αλλάξει επίπεδο...

Δεν είναι παράπονο, είναι απορία, καθώς οι τιμές είχαν διαρρεύσει.
Από την άλλη προφανώς και έχουμε αλλάξει επίπεδο εδώ και χρόνια, ψάχνοντας την καλύτερη τιμή στα πάντα. Δεν είμαι άπλας, οπότε αν δεν βρω φτηνά, δεν βάζω. Αξιολογώ υποκειμενικά πόσο vfm είναι κάθε ευρώ που δίνω, ειδικά όταν οι τιμές που αντιστοιχούν σε παρόμοιες πλατφόρμες στην Ελλάδα είναι αναντίστοιχες με τα οικονομικά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τιμή στο 25% της εδω τιμής δεν κάνει δηλαδή? Πρέπει να είναι 1 ευρώ το χρόνο για να ειναι καλή? 20 ευρω το χρόνο είναι αξιοπρεπέστατη τιμή συγκρητικά με τα 70+ εδώ. Αρκεί να μας επιτρέψει να το κανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, agnostos99 είπε

E τιμή στο 25% της εδω τιμής δεν κάνει δηλαδή? Πρέπει να είναι 1 ευρώ το χρόνο για να ειναι καλή? 20 ευρω το χρόνο είναι αξιοπρεπέστατη τιμή συγκρητικά με τα 70+ εδώ. Αρκεί να μας επιτρέψει να το κανουμε...

προφανώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Thresh είπε

To ίδιο ισχύει και με το The Batman, το .mkv από το HBOMax έχει ήδη επίσημους ελληνικούς υπότιτλους.

Κατέβασα δοκιμαστικά batman και ένα επισόδειο από moon knight .mkv από HBOMax αλλά ενώ είχαν καμιά 20αριά υπότιτλους, ελληνικά δεν είδα..

Έκανα ή κατάλαβα κάτι λάθος;

13 ώρες πριν, Everest είπε

Δεν είναι παράπονο, είναι απορία, καθώς οι τιμές είχαν διαρρεύσει.
Από την άλλη προφανώς και έχουμε αλλάξει επίπεδο εδώ και χρόνια, ψάχνοντας την καλύτερη τιμή στα πάντα. Δεν είμαι άπλας, οπότε αν δεν βρω φτηνά, δεν βάζω. Αξιολογώ υποκειμενικά πόσο vfm είναι κάθε ευρώ που δίνω, ειδικά όταν οι τιμές που αντιστοιχούν σε παρόμοιες πλατφόρμες στην Ελλάδα είναι αναντίστοιχες με τα οικονομικά μας.

Αστειεύτηκα, περισσότερο, με τα σημεία των καιρών φίλε...

Νο όφενς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Thresh είπε

To ίδιο ισχύει και με το The Batman, το .mkv από το HBOMax έχει ήδη επίσημους ελληνικούς υπότιτλους.

Δεν ξέρω εάν "ξεκλειδώνουν" κάπως οι ελληνικοί υπότιτλοι άλλα εγώ που έχω Ολλανδικό HBO Max, μόνο ολλανδικούς και αγγλικούς υποτίτλους έχω. Όταν μάλιστα χρησιμοποιήσω κάποιο VPN εμφανίζει μόνο τους αγγλικούς.

Επεξ/σία από Shyn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Shyn είπε

Δεν ξέρω εάν "ξεκλειδώνουν" κάπως οι ελληνικοί υπότιτλοι άλλα εγώ που έχω Ολλανδικό HBO Max, μόνο ολλανδικούς και αγγλικούς υποτίτλους έχω. Όταν μάλιστα χρησιμοποιήσω κάποιο VPN εμφανίζει μόνο τους αγγλικούς.

Στο HBO ακόμα ΔΕΝ υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι ούτε κλειδωμένοι. 

Το BATMAN είχε ελληνικούς όχι γιατί ήταν του HBO. Αλλά από άλλη πλατφόρμα. 🙂

2 ώρες πριν, g_mateo είπε

Κατέβασα δοκιμαστικά batman και ένα επισόδειο από moon knight .mkv από HBOMax αλλά ενώ είχαν καμιά 20αριά υπότιτλους, ελληνικά δεν είδα..

Έκανα ή κατάλαβα κάτι λάθος;

Αστειεύτηκα, περισσότερο, με τα σημεία των καιρών φίλε...

Νο όφενς...

Σίγουρα κανείς κάτι λάθος. Το Moon Knight ειδικα, εχει full subs μέσα. 

To Moon Knight ειναι απο Disney και όχι από HBO. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, g_mateo said:

Κατέβασα δοκιμαστικά batman και ένα επισόδειο από moon knight .mkv από HBOMax αλλά ενώ είχαν καμιά 20αριά υπότιτλους, ελληνικά δεν είδα..

Έκανα ή κατάλαβα κάτι λάθος;

 Batman 4K HDR 10Bit Dolby Atmos των 32GB έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Στο HBO ακόμα ΔΕΝ υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι ούτε κλειδωμένοι.

Το γνωρίζω. Αλλά δοκίμασα με VPN σε χώρες που πωλείται κανονικά το HBO Max και εμφανίζει μόνο αγγλικούς υποτίτλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hbo max αργεί γιατί τα δικαιώματα στην Ελλάδα τα έχει το Vodafone TV, πρέπει να λήξουν πρώτα για να έρθει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...