Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε τηλεοραση Hisense εχει εφαρμογη απλα δεν παιζει τουσ ελληνικους υποτιτλους ακομα αλλα μονο τον ηχο οπως αλλωστε κανει και μεσω chromecast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ένα Roku express για να βλέπω Netflix μιας και η τηλεόραση μου είναι παλιά. Στην σελίδα της Roku λέει ότι είναι συμβατό το express με το Disney plus αλλά εγώ δεν το βρίσκω στα κανάλια που μου δείχνει η συσκευή. Θα δείξει όταν ενεργοποιηθεί στην χώρα μας; Να προχωρήσω σε αγορά ή θα ψάχνω μετά για player;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, theoilia είπε

Έχω ένα Roku express για να βλέπω Netflix μιας και η τηλεόραση μου είναι παλιά. Στην σελίδα της Roku λέει ότι είναι συμβατό το express με το Disney plus αλλά εγώ δεν το βρίσκω στα κανάλια που μου δείχνει η συσκευή. Θα δείξει όταν ενεργοποιηθεί στην χώρα μας; Να προχωρήσω σε αγορά ή θα ψάχνω μετά για player;

Απο ότι καταλαβαίνω, τα στοιχεία πληρωμής τα βάζεις εκ των προτέρων στο λινκ που θα σου έρθει. Αν ισχύει κάτι άλλο (χρέωση από τώρα), ρώτα αν μπορείς να ζητήσεις refund μέχρι τις 26 Ιουνίου 

 

Screenshot_20220606-155221_Opera.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/5/2022 στις 7:04 ΜΜ, lampisd είπε

σε τηλεοραση Hisense εχει εφαρμογη απλα δεν παιζει τουσ ελληνικους υποτιτλους ακομα αλλα μονο τον ηχο οπως αλλωστε κανει και μεσω chromecast

Είσαι Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε ενημέρωση σήμερα

Αναφορά σε κείμενο

Από μεγάλα μπλοκμπάστερ έως σειρές που δεν πρέπει να χάσετε, αμέτρητοι τίτλοι σας περιμένουν, όταν ξεκινήσει το Disney+ στις 14 Ιουνίου. Απολαύστε τα όλα με 71,50 €/χρόνο* με την προσφορά γνωριμίας! Έχετε τον νου σας στα Εισερχόμενα – θα σας στείλουμε email με οδηγίες εξαργύρωσης της προσφοράς, την ημέρα έναρξης του Disney+.

Η προσφορά βασίζεται σε σύγκριση της ετήσιας προεγγραφής με τιμή 71,50 € και του συνολικού ποσού των 12 μηνών με μηνιαία τιμή 8,99 € που ισχύει κατά την έναρξη της υπηρεσίας. Η προσφορά πρέπει να εξαργυρωθεί πριν από τις 26 Ιουνίου. Η συνδρομή θα ανανεωθεί για άλλους 12 μήνες στην ισχύουσα τιμή της τότε ημερομηνίας, εκτός από την περίπτωση ακύρωσης, με χρέωση έως το τέλος της τρέχουσας περιόδου της σύμβασης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, perpetas είπε

Έκανα κι εγώ μέσω Τουρκίας και μου έστειλαν email να περιμένω στις 14 με οδηγίες.

 

7 λεπτά πριν, venuets είπε

Εμενα και Ελλαδα που εχω κανει register αλλα και Τουρκια Δεν μ εχει ερθει κατι!

ποιο vpn χρησιμοποιήσατε για Τουρκία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...