Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Μάνι μάνι καβατζάραμε τους 11, χωρίς να σκάσουν μύτη κι οι συνήθεις ύποπτοι.

Ωρέ παλικάρια και παλικαρούδες, τι έχει να γίνει;!  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

το κράτησα 27,5 μήνες

Είχαμε μείνει 27.5 μήνες χωρίς παιχνίδι!;! Ωραίες εποχές!!! 😝

Έριξα μια ματιά στους καινούριους παίκτες, στα κομμάτια που έβαζαν σε άλλα threads εδώ. Με τον triplex1 έχουμε μάλλον τα λιγότερο κοινά ακούσματα...έχει όμως και 4000+ μηνύματα...κάτι θα μου ξέφυγε. Το Agent_Orange τον λένε Agent Orange! Μαζί θα ψάξουμε τον συμμαθητή μου που του δάνεισα πριν 15-20 χρόνια το 12" του Expurse of Sodomy (μαζί με πολλά άλλα και από τότε έχω να τον δω). Με τη Mrs. Hyde έχουμε πολλά κοινά ακούσματα, είδα πολλές ευχάριστες εκπλήξεις (Lost reflection!!!!!!). Η JennyP πιθανότατα ξεκινά με 144 βαθμούς στην τσέπη...μερικά που έβλεπα δεν τα πίστευα!

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, drh είπε

Είχαμε μείνει 27.5 μήνες χωρίς παιχνίδι!;! Ωραίες εποχές!!! 😝

Έριξα μια ματιά στους καινούριους παίκτες, στα κομμάτια που έβαζαν σε άλλα threads εδώ. Με τον triplex1 έχουμε μάλλον τα λιγότερο κοινά ακούσματα...έχει όμως και 4000+ μηνύματα...κάτι θα μου ξέφυγε. Το Agent_Orange τον λένε Agent Orange! Μαζί θα ψάξουμε τον συμμαθητή μου που του δάνεισα πριν 15-20 χρόνια το 12" του Expurse of Sodomy (μαζί με πολλά άλλα και από τότε έχω να τον δω). Με τη Mrs. Hyde έχουμε πολλά κοινά ακούσματα, είδα πολλές ευχάριστες εκπλήξεις (Lost reflection!!!!!!). Η JennyP πιθανότατα ξεκινά με 144 βαθμούς στην τσέπη...μερικά που έβλεπα δεν τα πίστευα!

 

 

Το αυτί μου έχει "κλειδαριά" πασπαρτού, αγαπητέ. Δέχεται όλα τα κλειδάκια - είδη.

Το μόνο σίγουρο πως θα πλεύσουμε σε κοινά ύδατα. :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, drh είπε

Είχαμε μείνει 27.5 μήνες χωρίς παιχνίδι!;! Ωραίες εποχές!!! 😝

Όχι βρε και 27,5 μήνες χωρίς παιχνίδι... 

Ο χρόνος που κρατάει το κύπελο ένας παίκτης είναι : Από την ημέρα που βγήκε η βαθμολογία του 12ου γύρου και αναδείχτηκε 1ος σε ένα Game μέχρι την ημέρα που βγήκε η βαθμολογία του 12ο γύρου στο επόμενο Game και αναδείχτηκε 1ος άλλος παίκτης, περιλαμβάνει τον χρόνο του παιχνιδιού, τα διαδικαστικα (μπλα-μπλα) μέχρι να ξεκινήσει, τα μπλα-μπλα μετά το τέλος, να μαζευτούμε για τον μπόνους, να αποφασίσουμε πως θέλουμε τον μπόνους, να παιχτεί ο μπόνους (αν παιχτεί και όταν παιχτεί) κλπ κλπ 

Το μέγιστο αδράνιας - πλήρους απραξίας είναι 12 - 13 μήνες (μεταξύ 9ου - 10ου και 7ου - 8ου) μάλιστα για το 8ο παιχνίδι είχαμε αρχίσει να συζητάμε 15 Απριλίου 2018 και ο πρώτος γύρος ξεκίνησε 17 Φεβρουαρίου 2019, μιλάμε για ΤΟ κ@λ@βάρεμα!  :lol:

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, drh είπε

Το Agent_Orange τον λένε Agent Orange! Μαζί θα ψάξουμε τον συμμαθητή μου που του δάνεισα πριν 15-20 χρόνια το 12" του Expurse of Sodomy

Μάνο με λένε :P και αμα βρω το συμμαθητή σου σιγα μη σου δώσω το Expurse :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Updated  -  Επικαιροποιημένη κατάσταση

Οι παίκτες που έχουν δηλώσει συμμετοχή μέχρι στιγμής φαίνονται στην πιο κάτω κατάστση, επίσης όταν καταρτιστούν οι πίνακες, για συντομία θα εμφανίζονται τα τρία πρώτα γράμματα του nickname κάθε μέλους και θα είναι με αλφαβητική σειρά. 

1. MIC   (mic2mic)

2. NOV   (NovaLacertae)

3. AGE   (Agent_Orange)

4. JEN   (JennyP)

5. HYD   (Mrs. Hyde)    ... (με προσωρινό το HYD μέχρι να εκδοθεί μέσω αλγορίθμου από το πρόγραμμα το οριστικό, καθώς το MRS υπάρχει - ποντάρω στο MRH ή MR. :lol: )

6. NOM  (nomainline)   ... (αποκαταστάθηκε η σύνδεση :P )

7. TRI    (triplex1)   

8. DRH   (drh)  

9. RIF     (rif...)    

10. FER  (Ferelpis)     

11. ΕΜΜ  (emmanuel1960)

12. OZO  (ozoozo)

13. SIS   (siss400) 

 

..........................

 

 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έγινε βρε παίδες;;; Βλέπω δυναμική συμμετοχή σε αυτό το παιχνίδι! Θα τολμούσα να δηλώσω συμμετοχή κι εγώ, αλλά βλέπω ότι το όνομα MRS είναι ήδη πιασμένο! 😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παίκτης που ήδη υπάρχει ως MRS από τα προηγούμενα παιχνίδια είμαι εγώ. ☺️

Μπήκα να δηλώσω την λαχτάρα μου να παίξω και να αστειευτώ με τους παλιούς μου συμπαίκτες, διότι δυστυχώς οι μωρογονεϊκές μου υποχρεώσεις δεν θα με αφήσουν να πάρω μέρος σε αυτό το παιχνίδι. Θα σας παρακολουθώ όμως με κέφι. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, MrsPeel είπε

Ο παίκτης που ήδη υπάρχει ως MRS από τα προηγούμενα παιχνίδια είμαι εγώ. ☺️

Μπήκα να δηλώσω την λαχτάρα μου να παίξω και να αστειευτώ με τους παλιούς μου συμπαίκτες, διότι δυστυχώς οι μωρογονεϊκές μου υποχρεώσεις δεν θα με αφήσουν να πάρω μέρος σε αυτό το παιχνίδι. Θα σας παρακολουθώ όμως με κέφι. 

 

Η Mrs. Hyde θα μείνει χωρίς τη Mrs. Peel της;;;; 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Η Mrs. Hyde θα μείνει χωρίς τη Mrs. Peel της;;;; 😢

Κάπου εδώ γύρω θα περιφέρομαι βρε κι εγώ! Δεν θα σας αφήσω! 😉

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Agent_Orange είπε

@MrsPeel θα τα φτιάξει ο κομπιουτορας αυτα. Θες οποσδήποτε το MRS;

 

Ας τολμήσει να κάνει διαφορετικά. Έχεις δει ποτέ αλγόριθμο να τον κυνηγάνε με την παντόφλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε, έχω καταντήσει ρεζίλι των σκυλιών. Με τί πυγμή και τί κύρος θα ανταποκριθώ τώρα στον απαιτητικό και ψυχοφθόρο ρόλο του διαχειριστή; 

Τέλος πάντων, την Τρίτη 10/5 θα στείλω τα λινκς στις προσωπικές σελίδες με pm και ο πρώτος γύρος θα ξεκινήσει στις 14/5.

Χρειάζομαι και το username της RIF για να στείλω pm.

Επομένως μέχρι τότε ας δηλώσει συμμετοχή όποιος θέλει, αλλιώς ας σωπάσει για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...