Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν αρχίσετε να ακούτε τα "αριστουργήματα" των συμπαικτών σας, το όνομα και αλφαβητική σειρά θα είναι το μικρότερο από τα προβλήματά σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, mic2mic είπε

Όταν αρχίσετε να ακούτε τα "αριστουργήματα" των συμπαικτών σας, το όνομα και αλφαβητική σειρά θα είναι το μικρότερο από τα προβλήματά σας...

Τότε θα παρακαλάμε να είμαστε οι τελευταίοι, που 'ναι πιο κοντά στην πόρτα, για να την κάνουμε χωρίς να μας καταλάβουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

...  Το πρώτο πιάνει το σύστημα, αλλά δε νομίζω να τα βάζει κι αλφαβητικά. Μην κοιτάς τη λίστα που έβαλε ο Nova. Τα έβαλε με τη σειρά που δηλώσαμε συμμετοχή. 

Έτσι ακριβώς, πιάνει τους πρώτους χαρακτήρες που συναντάει

Γενικά στους πίνακες τα ονόματα μπαίνουν κατά αλφαβητική σειρά.

Ειδικά στα αποτελέσματα του κάθε γύρου που ανεβαίνει είναι σύμφωνα με την βαθμολογία, (επάνω όμως που είναι η σειρα βαθμολογίας των παικτών είναι επίσης αλφαβητικά) επίσης και η γενική κατάταξη είναι σε φθίνουσα βαθμολογική σειρά.

Εγω, όπως πολύ σωστά είπε η Mrs. Hyde, βάζω προσωρινά τα ονόματα με την σειρά που δήλωσαν οι παίκτες  (ουσιαστικά διευκολύνω τον ΜΙΚ που έχει πολύ τρέξιμο και τους συμπαίκτες για να βλέπουμε που βρισκόμαστε)

Δείτε ενδεικτικά το προηγούμενο παιχνίδι

 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Μενέλαος Αναξίμανδρος; 😛

  Απόκρυψη περιεχομένων

Σοβαρή απάντηση: Το πρώτο πιάνει το σύστημα, αλλά δε νομίζω να τα βάζει κι αλφαβητικά. Μην κοιτάς τη λίστα που έβαλε ο Nova. Τα έβαλε με τη σειρά που δηλώσαμε συμμετοχή. 

 

Σ'εσενα ομως δεν πιανει το Mrs αλλα το Hyde

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Σ'εσενα ομως δεν πιανει το Mrs αλλα το Hyde

Είναι που με πρόλαβε άλλη mrs. Η Peel. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια σοβαροτατη ερωτηση , μπορουμε να ψηφιζουμε ταυτοχρονα απο 10 συσκευες? (2 σταθεροι - 3 λαπτοπ - 2 ταμπλετ και 3 smartphone )

Agent_Orange

σε ειδα στραβωσες προηγουμενως , εγω για σενα δουλευω , μην εισαι παρτάκιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης εχουμε τιποτα ταμπου στο τι τραγουδι θα βαζουμε?

Παιδια ειναι σοβαρες οι ερωτησεις μου

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

ασε ρε, θες να μου φας τη θεση :D

 

αμα ταξεις τιποτα 10 , 12αρια μαζι θα παιρνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, triplex1 είπε

Επισης εχουμε τιποτα ταμπου στο τι τραγουδι θα βαζουμε?

Παιδια ειναι σοβαρες οι ερωτησεις μου

Αν δεις τους προηγούμενους γύρους όλων των περασμένων παιχνιδιών, θα καταλάβεις ότι δεν υπάρχουν ταμπού στο τί τραγούδια βάζει ο κόσμος! 

 

11 ώρες πριν, drh είπε

Και προσοχή σε αυτές τις μπηχτές γιατί κάτι παντόφλες που κυκλοφορούσαν πιο πάνω, εύκολα αλλάζουν πορεία 😈

Με αυτά που λέτε θα αλλάξω καμιά φορά γνώμη και θα θελήσω να παίξω, αλλά θα ντρέπομαι επειδή είμαι με τις παντόφλες!

:-)

Επεξ/σία από MrsPeel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Εχω μια σοβαροτατη ερωτηση , μπορουμε να ψηφιζουμε ταυτοχρονα απο 10 συσκευες? (2 σταθεροι - 3 λαπτοπ - 2 ταμπλετ και 3 smartphone )

 

Ναι, από όπου κι αν ανοίγεις το λινκ, οτιδήποτε αλλαγή κάνεις στη σελίδα σου θα σώζεται αυτόματα. Απλά αν έχεις τη σελίδα ανοιχτή ταυτόχρονα σε πολλές συσκευές, όταν πας να γράψεις καλό είναι να κάνεις ένα refresh πριν για να βεβαιωθείς ότι έχει πάρει όλες τις αλλαγές που πιθανόν έχεις κάνει αλλού.

 

23 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Επισης εχουμε τιποτα ταμπου στο τι τραγουδι θα βαζουμε?

Κανένα απολύτως. Σε ένα άλλο φόρουμ έχει τύχει να μπουν (από διαβολική σύμπτωση στον ίδιο γύρο), αυτό και αυτό. Σκυλάδικα, κλασσική, πειραματικά, δημοτικά, γιαπωνέζικα... όλα παίζουν. Τώρα το τί βαθμούς θα πάρει το καθένα... εξαρτάται από την σύνθεση της ομάδας.

 

Επεξ/σία από mic2mic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mic2mic είπε

 

Όχι, από όπου κι αν ανοίγεις το λινκ, οτιδήποτε αλλαγή κάνεις στη σελίδα σου θα σώζεται αυτόματα. Απλά αν έχεις τη σελίδα ανοιχτή ταυτόχρονα σε πολλές συσκευές, όταν πας να γράψεις καλό είναι να κάνεις ένα refresh πριν για να βεβαιωθείς ότι έχει πάρει όλες τις αλλαγές που πιθανόν έχεις κάνει αλλού.

 

Κανένα απολύτως. Σε ένα άλλο φόρουμ έχει τύχει να μπουν (από διαβολική σύμπτωση στον ίδιο γύρο), αυτό και αυτό. Σκυλάδικα, κλασσική, πειραματικά, δημοτικά, γιαπωνέζικα... όλα παίζουν. Τώρα το τί βαθμούς θα πάρει το καθένα... εξαρτάται από την σύνθεση της ομάδας.

 

οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Κανένα απολύτως

Μαλλον δεν καταλάβατε...

😂

@NovaLacertae εξηγησε τους σε παρακαλώ εσυ που χεις δει τα αισχη μας :D 

Καλά ποιος θεός έβαλε το You Suffer? Προσκυνώ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, MrsPeel είπε

Αν δεις τους προηγούμενους γύρους όλων των περασμένων παιχνιδιών, θα καταλάβεις ότι δεν υπάρχουν ταμπού στο τί τραγούδια βάζει ο κόσμος! 

🙃

Με αυτά που λέτε θα αλλάξω καμιά φορά γνώμη και θα θελήσω να παίξω, αλλά θα ντρέπομαι επειδή είμαι με τις παντόφλες!

🙃🤪

Δεν εχω πολυ χρονο γιατι εχω 6 παιδια

2 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

Μαλλον δεν καταλάβατε...

😂

@NovaLacertae εξηγησε τους σε παρακαλώ εσυ που χεις δει τα αισχη μας :D 

Καλά ποιος θεός έβαλε το You Suffer? Προσκυνώ

 

εχει να πεσει πριονοκορδελα που θα παει συννεφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Δεν εχω πολυ χρονο γιατι εχω 6 παιδια

Από 4 και πάνω έχεις πολύ χρόνο. Είτε φροντίζει το ένα το άλλο, είτε αδιαφορείς πλέον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...