Προς το περιεχόμενο

Revolut – Δωρο 11,5€ (εγινε 4,40€ πλεον) στο πορτοφολι σας η στο κρυπτονόμισμα DOT


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα προώθησαν το θέμα στο αρμόδιο τμήμα. Ακόμα μου λέει 4 και 7.5, οπότε μάλλον πρόλαβα. 

Δεν είναι το θέμα τα 7 ευρώ, αλλά είτε ξεκινάς από την αρχή με μειωμένο αφού ξέρεις ότι θα το κάνουν όλοι, ή τουλάχιστον δίνεις ότι φαίνεται ότι θα πάρει ο καθένας. Με coinbase όλα δουλεύουν ρολόι στα δικά του learn. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VivianT είπε

Ερώτηση : Εγώ αυτή τη στιγμή έχω 4.40€ έχοντας παρακολουθήσει όλα τα μαθήματα κι έχοντας απαντήσει σωστά (thanks to you!) όλα τα τεστ. Κάθε τεστ μου έδινε 0.50€ . Αμφιβάλλω ότι η αξία του θα εκτοξευθεί τόσο εύκολα σε σημείο να γίνουν 11,50€ . Οπότε, είτε όταν έκανες το τεστ σου έδινε μεγαλύτερο ποσό είτε έχεις κάνει κάποια επιπλέον διαδικασία. 

 

Στις 29/4/2022 στις 3:25 ΠΜ, manosmanos13 είπε

Ευχαριστούμε ts !!

Λες να τα κρατήσουμε σε polkadot ?? Αξίζει :) ;;

Στις 29/4/2022 στις 3:55 ΠΜ, georgesteiros είπε

το αλλο ερωτημα ειναι ''τα κραταμε με την ελπιδα να ανεβουν ή τα πουλάμε αμέσως?'' :P

Τωρα επειδη τα χαριζουν και ολοι τα πουλανε, πεφτει.
Επισης στο ιστορικο του εχει χαμηλη πορεια απο περισυ.
Με το προμο αυτο ομως θα γινει ευρυτερα γνωστο και θεωρητικα συστηνεται να τα κρατησεις η να τα παρεις σε χαμηλη τιμη. Πιθανη ανοδο θα φανει απο τωρα σε ενα μηνα εως ενα χρονο. Τεσπα, ετσι κ αλλιως ειναι μικρο το ποσο, οτι θελετε καντε.

Το νοημα αυτου του πετυχημενου προμο ηταν η εισαγωγη των crypto σε εκατομμυρια νεους χρηστες και ποσο ευκολο ειναι  να το κανεις μεσω revolut. Για τους ψαγμενους στα crypto υπαρχουν μειονεκτηματα στην χρηση τους μεσω revolut, αλλα σιγουρα ειναι "σχολειο" και η revolut δεν απευθυνεται στους ψαγμενους, απευθυνεται στον πολυ κοσμο που δεν ειχε επαφη και προβαλλει την ευκολια της υπηρεσιας της, απολαμβανοντας τα fees.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2022 στις 9:56 ΠΜ, perelevas είπε

Πως κάνουμε πώληση;

Πατάς πάνω στο ποσό σε DOT, και μετά σκρολάρεις μέχρι κάτω. Θα σου βγει η επιλογή αγοράς και πώλησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα δεν μου το έβγαζε κ δοκίμασα να στείλω κρυπτο σε ένα φίλο κ μετά μου το εμφάνισε το λέω για όσους δεν τους το εμφανίζει.btw εμένα μου έδωσε 0.29

 

Screenshot_2022-04-30-15-29-59-976_com.revolut.revolut.jpg

Επεξ/σία από icenex
Λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρουμε τα 11 ευρώ από τα crypto στον κανονικό λογαριασμό μας revolut? Δεν το έχω βρει όσο και αν έψαξα 

Επεξ/σία από Kkostas1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Kkostas1991 είπε

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω τα 11 ευρώ από τα crypto στον κανονικό λογαριασμό μου revolut? Δεν το έχω βρει όσο και αν έψαξα 

Δεν υπάρχουν 11 ευρώ στα crypto... εχεις crypto αξιας 11 ευρώ...τα πουλάς για να τα κάνεις ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...