Προς το περιεχόμενο

Revolut – Δωρο 11,5€ (εγινε 4,40€ πλεον) στο πορτοφολι σας η στο κρυπτονόμισμα DOT


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/5/2022 στις 3:42 ΠΜ, psaraki23 είπε

Παιδιά τα πουλήσατε; Εμένα έγιναν 2+ από 4+ ήθελα ν τα κάνω κ 1000 τρομάρα ν μου έρθει 🤣🤣🤣🤣

Μα ηταν επομενο. Μια η φουσκα που ξανασκασε, μια οτι ολοι ρευστοποιησαν τα δωρεαν που πηραν, λιγικη η βουτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, basilis5 είπε

Μα ηταν επομενο. Μια η φουσκα που ξανασκασε, μια οτι ολοι ρευστοποιησαν τα δωρεαν που πηραν, λιγικη η βουτια

Όταν λες όλοι ρευστοποίησαν εννοείς πως η πτώση του DOT οφείλεται, έστω και σε μικρό βαθμό, στο δώρο της Revolut που όλοι έσπευσαν να πουλήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, basilis5 είπε

Οταν στο δινουν τσαμπα το πουλας να τα κανεις ρευστο, why not


Πριν χρονια η trustwallet εδινε 10$ για νεους χρηστες. 
Εγω πηρα 4000 νομισματα και ενας φιλος μου μετα απο εμενα πηρε 2000 ΔΩΡΕΑΝ.

Εγω τα ανταλλαξα οταν ειχανε αξια 500$ σε αλλο κρυπτονομισμα με τιμη 0.5$ το οποιο εφτασε εως και 45$. Το απιστευτο ειναι οτι μου γυρνουσε καθημερινες επιστροφες τριψηφιο νουμερο σε ευρω απλα για να το κανω stake/hold.
 

θυμαμαι ειχαμε παρει ενα φεγγαρι και κατι δωρεαν stellar , τα οποια εφτασαν ~200$ στο ath.

Με αρχικη αξια 2.5$-10$  τα οποια τα πηραμε δωρεαν  ...

Προσοχη ομως για "απατες" που πρεπει να δωσεις σε αγνωστες/ακυρες εταιρειες ολα σου τα προσωπικα δεδομενα . Εκει δεν ειναι "δωρεαν" .. Εκει εισαι εσυ το προιον :)

 

Μόλις τώρα, argosixna είπε


Πριν χρονια η trustwallet εδινε 10$ για νεους χρηστες. 
Εγω πηρα 4000 νομισματα και ενας φιλος μου μετα απο εμενα πηρε 2000 ΔΩΡΕΑΝ.

Εγω τα ανταλλαξα οταν ειχανε αξια 500$ σε αλλο κρυπτονομισμα με τιμη 0.5$ το οποιο εφτασε εως και 45$. Το απιστευτο ειναι οτι μου γυρνουσε καθημερινες επιστροφες τριψηφιο νουμερο σε ευρω απλα για να το κανω stake/hold.
 

θυμαμαι ειχαμε παρει ενα φεγγαρι και κατι δωρεαν stellar , τα οποια εφτασαν ~200$ στο ath.

Με αρχικη αξια 2.5$-10$  τα οποια τα πηραμε δωρεαν  ...

Προσοχη ομως για "απατες" που πρεπει να δωσεις σε αγνωστες/ακυρες εταιρειες ολα σου τα προσωπικα δεδομενα . Εκει δεν ειναι "δωρεαν" .. Εκει εισαι εσυ το προιον :)

 

*ο φιλος ακομη τα κραταει 

3 ώρες πριν, g_mateo είπε

Όταν πέφτει, δεν πουλάς.

 

Ποιος το λεει αυτο? Υπαρχει κανονας που λεει "οτι πεσει θα ξαναανεβει?"!?!?!

Πριν αγορασετε οτιδηποτε , καντε ενα σχεδιο το πως θα πουλησετε και τηρηστε το ευλαβικα..
Μερικοι σκεφτονται οταν θα κανουνε +100% , να παρουνε το κεφαλαιο πισω και να αφησουν το υπολοιπο 50% που στην ουσια ειναι καθαρο κερδος πχ.
Μερικοι πουλανε 20% στο πρωτο 100% , 20% στο 200% κτλ.

Οσοι δεν εχουνε σχεδιο , καταληγουν να μπαινουν μέσα γτ τα κρατανε ενω πεφτουν 80-90%

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επενδυσα ενα φεγγαρι σε loopring ενα 50ευρω οταν εγιναν διπλασια τα χρηματα το πουλησα, τωρα εγινε παλι χωμα ισως επενδυσω ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, forgotten είπε

επενδυσα ενα φεγγαρι σε loopring ενα 50ευρω οταν εγιναν διπλασια τα χρηματα το πουλησα, τωρα εγινε παλι χωμα ισως επενδυσω ξανα.

Εννοεις τζογαρες. Γιατί όλα αυτά τζόγος είναι , δεν είναι επένδυση. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...