Προς το περιεχόμενο

Γενική συζήτηση για μουσική για καλλιτέχνες για στίχους ...


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Επειδή γράφω από κινητό και δεν με αφήνει να σβήσω τα προηγούμενα και να απομονώσω αυτά που θέλω, απομονώστε νοερώς τα τελευταία λόγια. 

Σίβυλλα, 2022 μ.Χ.

Αν και εμένα μου αρέσουν αυτά τα χόμπι, αλλά είπες μεγάλη κουβέντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, Sibyl said:

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να συνεισφέρω ιδιαίτερα σ΄αυτήν την συζήτηση επειδή δεν είμαι λάτρης των extreme sports (ούτε το τρενάκι του λούνα πάρκ δεν αντέχω 🤣).

Νομίζω ότι καταλαβαίνω τους λόγους που το κάνουν (έξαψη της αδρεναλίνης, πρόκληση για το ξεπέρασμα των ορίων σου, ικανοποίηση όταν καταφέρνεις να φέρεις εις πέρας τον δύσκολο στόχο σου, άσκηση αυτοελέγχου κτλ) όμως εγώ όλα αυτά προτιμώ να τα εισπράττω από καταστάσεις της καθημερινής ζωής και πιστέψτε με όταν προκύπτουν είναι πολύ έντονα.

Aerosmith - Livin' On The Edge

 

a.καταλαβαινεις τους λογους οποτε  :D

β. για την δευτερη παραγραφο σωστη η παρατηρηση σου.απλα σκεψου ποσο καλυτερα ειναι αν συνδυασεις τα extreme sports με αυτο που ειπες.😁  (όμως εγώ όλα αυτά προτιμώ να τα εισπράττω από καταστάσεις της καθημερινής ζωής και πιστέψτε με όταν προκύπτουν είναι πολύ έντονα.)

ειναι blast μετα .αυτο λεω μονο.......

even ur usual day can become unsual...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, poulinos είπε

a.καταλαβαινεις τους λογους οποτε  :D

β. για την δευτερη παραγραφο σωστη η παρατηρηση σου.απλα σκεψου ποσο καλυτερα ειναι αν συνδυασεις τα extreme sports με αυτο που ειπες.😁  (όμως εγώ όλα αυτά προτιμώ να τα εισπράττω από καταστάσεις της καθημερινής ζωής και πιστέψτε με όταν προκύπτουν είναι πολύ έντονα.)

ειναι blast μετα .αυτο λεω μονο.......

even ur usual day can become unsual...

Αν τα συνδύαζα και τα δύο αγαπητέ μου, δεν θα το άντεχα!

Θα είχε σπάσει η καρδιά μου και θα σκεφτόμουν τι τραγούδι να ποστάρω στον άλλο κόσμο! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Sibyl said:

Αν τα συνδύαζα και τα δύο αγαπητέ μου, δεν θα το άντεχα!

Θα είχε σπάσει η καρδιά μου και θα σκεφτόμουν τι τραγούδι να ποστάρω στον άλλο κόσμο! 🤣

τα ορια φτιαχτηκαν για να τα ξεπερνας. και αν βγαινεις εξω απο το comfort zone σιγα σιγα τοτε μπορεις να καταφερεις πολλα.το θεμα ειναι να μην πας να βγεις αποτομα απο το comfort zone διοτι συνηθως θα φοβηθεις και θα σταματησεις.

ξεκινας κατι και μετα απο λιγο καιρο λες ποτε εφτασα σε αυτο το επιπεδο.και θες ολο και κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, poulinos είπε

τα ορια φτιαχτηκαν για να τα ξεπερνας. και αν βγαινεις εξω απο το comfort zone σιγα σιγα τοτε μπορεις να καταφερεις πολλα.το θεμα ειναι να μην πας να βγεις αποτομα απο το comfort zone διοτι συνηθως θα φοβηθεις και θα σταματησεις.

ξεκινας κατι και μετα απο λιγο καιρο λες ποτε εφτασα σε αυτο το επιπεδο.και θες ολο και κατι παραπανω.

Θέλει προσοχή και όρια όμως για να μην καταλήξουμε στο τέλος adrenaline junkies.

Philippe Petit

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Sibyl said:

Θέλει προσοχή και όρια όμως για να μην καταλήξουμε στο τέλος adrenaline junkies.

Philippe Petit

 

 

all is needed is to try :D

καλυτερα να δοκιμασεις και να μην κατσει παρα να μην δοκιμασεις και να εχεις την απορια.

υπαρχουν πολλα τρελλα ατομα  σαν αυτον.εκει παμε σε εξωφρενικα επιπεδα αδρεναλινης.

https://films.nationalgeographic.com/free-solo

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...