Προς το περιεχόμενο

[Solar light] με sensor 800lm 14€ @ e-shop.gr


Dereki2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/hunter-sg0500-cob-solar-sensor-light-with-2-batteries-p-PER.940744

Aξιζει γιατί αν δεν τα φτίσει αναγράφει τις μπαταρίες που παίρνει. Και αλλάζουν. Καλά lumens για την αξία του 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελαφρως μας γλεντανε . Το ειχα παρει 12,90 και 2 φορες χαλασμενο αλλα ειναι ok οταν δουλευει καλο . Ειναι στα crazysundays που επαναλαμβανονται κυκλικα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά επειδή το πήρα έχει δυνατό φως και κρατάει όντως όλη την νύχτα, το μόνο που με χάλασε είναι λίγο στις ρυθμίσεις του δεν κάνει ακριβώς ότι γράφει, ίσως πάλι να έπεσα εγώ σε προβληματικό.

Στην πρώτη ρύθμιση είναι τελείως σβηστό και ανάβει δυνατό φως όταν ανιχνεύσει κίνηση, στην δεύτερη που υποτίθεται είναι με μέτριο φως και δυναμώνει στην ανίχνευση, το δικό μου δεν δυναμώνει, μένει στο μέτριο.  Η τρίτη ρύθμιση στο δικό μου τουλάχιστον που δεν γνωρίζω αν έχει πρόβλημα ή έτσι τα έχουν φτιαγμένα,  έχει την κάτω σειρά από τα λαμπάκια αναμμένα και ανάβει φουλ στην ανίχνευση κίνησης.

Το φως σε όλες τις ρυθμίσεις ενεργοποιείται και σβήνει αυτόματα τη νύχτα και την μέρα αντίστοιχα. 

Έχει δύο μπαταρίες 18650 μέσα αλλά δεν τις έβγαλα να δω πόσα mAh

Αύριο θα ανεβάσω και φωτογραφία το κουτί και το εγχειρίδιο που είχε, όποιος ενδιαφέρεται... 

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Αν δεν υπάρχει σε άλλο κατάστημα πως χαρακτηρίζεται προσφορά;

Είναι προσφορά σε σχέση με την τιμή του τις υπόλοιπες μέρες που δεν βρίσκεται σε Crazy Sundays 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έβγαλα φωτό το κουτί, δεν υπήρχε λόγος, την τελευταία φωτό από το eshop έχει στο κουτί μόνο, με τα χαρακτηριστικά του.  Περιλαμβάνει και δύο βίδες με ούπα. Το ίδιο το φωτιστικό βρίσκεται σε άλλο χώρο, οπότε δεν μπορώ να δω κάτι άλλο τώρα. Αγορασμένο στα 13.90€ 

IMG_20220502_171538.jpg

IMG_20220502_171551.jpg

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/5/2022 στις 7:33 ΜΜ, 1nsom-n1k είπε

Είναι προσφορά σε σχέση με την τιμή του τις υπόλοιπες μέρες που δεν βρίσκεται σε Crazy Sundays

Μάλλον είναι ευδιάθετος ο moderator. :rolleyes:

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως είπε και ένας συγγενής μου χρήσιμα είναι αυτά για να βλέπουν και οι κλέφτες

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Dereki2 είπε

Ρώτα τον milogiatro λέει ότι το έχει.

Αφηνω κατι και εγω να βλεπουν οι κλεφτες ... Παιζει να μου το εχουν ξεβιδωσει και παρει απο τον τοιχο τωρα που μιλαμε :mad:

Εχω και https://www.e-shop.gr/maclean-energy-mce118-solar-light-with-motion-sensor-p-PER.940724 Προσοχη σε αυτο  - οπως τα μισα που εχω παρει ειναι για τα μπαζα δε φωτιζει καθολου 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Αφηνω κατι και εγω να βλεπουν οι κλεφτες ... Παιζει να μου το εχουν ξεβιδωσει και παρει απο τον τοιχο τωρα που μιλαμε :mad:

Εχω και https://www.e-shop.gr/maclean-energy-mce118-solar-light-with-motion-sensor-p-PER.940724 Προσοχη σε αυτο  - οπως τα μισα που εχω παρει ειναι για τα μπαζα δε φωτιζει καθολου 

50lumens αυτό, 800 αυτό του θέματος. Φωτιζει αναλογα με τα lumens που γραφει. 50lumens αγόραζες RTFM. Ενα λεντάκι εχει πατριώτη…

Επεξ/σία από Greengreen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε πήγε ένας γείτονας να βάλει μία μπρίζα έξω από το σπίτι και του λέει ο Ηλεκτρολόγος

 

Για να βάλουν μπαλαντέζα να κόβουν κάγκελα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

κάποτε πήγε ένας γείτονας να βάλει μία μπρίζα έξω από το σπίτι και του λέει ο Ηλεκτρολόγος

 

Για να βάλουν μπαλαντέζα να κόβουν κάγκελα? 

Πλέον υπάρχουν τα μπαταρίας... Κόβει κάγκελο 16 χιλιοστών σε 30 δευτερόλεπτα... 

Το θέμα είναι πόσο θόρυβο θα κάνει και αν τον ακούσει κάποιος...

  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/5/2022 στις 7:29 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

Ελαφρως μας γλεντανε . Το ειχα παρει 12,90 και 2 φορες χαλασμενο αλλα ειναι ok οταν δουλευει καλο . Ειναι στα crazysundays που επαναλαμβανονται κυκλικα 

Και εμένα χαλασμένο το πρώτο. Το πήγα πίσω και περιμένω αντικατάσταση. Quality control λέμε πέφτει στο εργαλείο...Θα μου πεις 14€. Αν είναι όμως χαλασμένο και το δεύτερο και τελικά παω δυο φορές στο eshop, θα μου βγει 24 και όχι 14. Crazy λεμε και κλαίμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα στην αρχή δεν άναβε καθόλου. Το έβγαλα έξω στον ήλιο να φορτίσει 'όμως εκείνες τις μέρες είχε λίγο ήλιο. Τελικά με 2-3 μέρες φόρτιση με δυνατό ήλιο ήρθε στα ίσια του. Για διάρκεια δεν το δοκίμασα ακόμα.

Επεξ/σία από Johndos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...