Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ DRONE


Remenda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια, ψαχνω για αγορα drone ετσι να ξεκινησω σιγα σιγα αλλα δεν γνωριζω πολλα. Θα ηθελα τα φωτα σας για αγορα μεταχειρισμενου για αρχη. Τι κοιταμε πρωτα απο ολα ετσι ωστε να δουμε οτι δεν θα πεσει απο τη πρωτη πτηση για παραδειγμα; Οποιαδηποτε συμβουλη ειναι αποδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά οτι κοιτας στα παντα. Σημάδια. Εγω θα σου ελεγα οχι μεταχειρισμενο αλλα αν δεν μπορεις αλλιως. Προχορα με προσοχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σημάδια να μην έχει θέλει να το δει κάποιος που να ξέρει,να δει τη γενική συμπεριφορα του

και επειδή έχει γεμίσει ο τόπος από διάφορες μάρκες επωνμας και μη ,άρχισε με το ποσά μπορείς να διαθεσεις

το αν πέσει δεν είναι σίγουρο ότι θα φταίει το drone ........

εχεις δει κάποιο συγκεκριμένο????

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι να πας σε DJI είτε μεταχειρισμένο είτε καινούριο. Αν έχει και DJI care refresh, είσαι ακόμα πιο σίγουρος ότι και θέμα να χει το drone, θα στο φτιάξει η DJI χωρίς πολύ κόπο. Αλλά αν μπορείς, μάζεψε λίγα λεφτά και πήγαινε πάρε ένα καινούριο, αξίζει φουλ, θα σου κρατήσει πολύ καιρό, και θα είσαι σίγουρος ότι δεν έχει κανένα θέμα. Τη DJI τη προτείνω σαν πιο αξιόπιστη εταιρεία γύρω από τα drones, με αρκετά failsafe έτσι ώστε να μη πέφτει εύκολα ή να χτυπήσει κάπου κλπ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 4/5/2022 στις 11:24 ΠΜ, kostasbm είπε

και σημάδια να μην έχει θέλει να το δει κάποιος που να ξέρει,να δει τη γενική συμπεριφορα του

και επειδή έχει γεμίσει ο τόπος από διάφορες μάρκες επωνμας και μη ,άρχισε με το ποσά μπορείς να διαθεσεις

το αν πέσει δεν είναι σίγουρο ότι θα φταίει το drone ........

εχεις δει κάποιο συγκεκριμένο????

Κάποιο συγκεκριμένο δεν έχω δει. Αλλά για dji σίγουρα  έως 200-300€

Στις 6/5/2022 στις 2:47 ΠΜ, thanasis00 είπε

Η γνώμη μου είναι να πας σε DJI είτε μεταχειρισμένο είτε καινούριο. Αν έχει και DJI care refresh, είσαι ακόμα πιο σίγουρος ότι και θέμα να χει το drone, θα στο φτιάξει η DJI χωρίς πολύ κόπο. Αλλά αν μπορείς, μάζεψε λίγα λεφτά και πήγαινε πάρε ένα καινούριο, αξίζει φουλ, θα σου κρατήσει πολύ καιρό, και θα είσαι σίγουρος ότι δεν έχει κανένα θέμα. Τη DJI τη προτείνω σαν πιο αξιόπιστη εταιρεία γύρω από τα drones, με αρκετά failsafe έτσι ώστε να μη πέφτει εύκολα ή να χτυπήσει κάπου κλπ.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ εννοείται ότι κοιτάω της dji πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 18/5/2022 στις 12:52 ΜΜ, imr είπε

με το care refresh τι παιζει? μπορουμε να το βαλουμε σε μεταχειρισμενο drone?

Όχι, μπορεί να μπεί μέχρι και 48 ώρες από την ενεργοποίηση του drone. βεβαια υπάρχει και αυτό, δεν ξέρω αν ισχύει

https://vcutech.com/blogs/guide/steps-of-register-dji-care-refresh-after-48-hours-of-activation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...