Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση iphone βοήθεια!!!!


mariariw22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους! Έχω το iphone7. Προσπάθησα να το αναβαθμίσω σε ios15, έχω πολύ παλιό ios σίγουρα  πιο πίσω από το ios12. Δε θα έμπαινα στη διαδικασία να αναβαθμίσω το κινητό, αν δε σταματούσε να με αφήνει να κατεβάζω εφαρμογές που χρειάζονται πιο νέο λογισμικό από αυτό που έχω. Δυστυχώς παρ’ όλο που έκανα χώρο στο κινητό και η διαδικασία της αναβάθμισης ξεκίνησε, μόλις ολοκληρώθηκαν τα λεπτά που απαιτούσε η διαδικασία το κινητό για κάποιον άγνωστο λόγο δε δέχτηκε το ios15 και μου έβγαζε ένα μήνυμα τύπου επαναλάβετε τη διαδικασία ή υπενθύμιση αργότερα. Φυσικά κάθε φορά που πατούσα να ξαναγίνει η διαδικασία το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Έχει κανείς καμιά ιδέα;;; Βοήθεια ρε παιδιά!

Επεξ/σία από mariariw22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα δεν έχω κατεβάσει ποτέ το itunes. Είναι εύκολη η διαδικασία από εκεί; Παλιά θυμάμαι ότι ήταν πολύ δύσκολο. Και γιατι θεωρείς πως από εκεί μπορεί να επιτευχθεί κάτι; Δηλαδή ποια η διαφορά από το ίδιο το κινητό;

4 λεπτά πριν, Lefterisdra είπε

Καλησπέρα μέσω υπολογιστή κατέβασε το iTunes και καντο update από εκεί 

Αα δεν έχω κατεβάσει ποτέ το itunes. Είναι εύκολη η διαδικασία από εκεί; Παλιά θυμάμαι ότι ήταν πολύ δύσκολο. Και γιατι θεωρείς πως από εκεί μπορεί να επιτευχθεί κάτι; Δηλαδή ποια η διαφορά από το ίδιο το κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες να τα σβήσεις όλα, να κατεβάσεις το update και restore; 

Αν προχωρήσεις με itunes κάνε backup όπως ενημερώνουν παραπάνω γιατί το itunes συνήθως σβήνει αρχεία στο restore. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...