Προς το περιεχόμενο

SUP Mistral με 329€ και 379€ στα Lidl απο Πεμπτη 12 Μαιου


safridia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Sup ειναι μια σανιδα που ανεβαινει ο αναβατης και κανει κουπι ορθιος (η και γονατιστος για την αρχη)
Το συγκεκριμενο δεν υπαρχει πουθενα αλλου για να κανουμε συγκριση αλλα ειναι απο τα λιγα που εχει διπλο θαλαμο που του δινει επιπλεον ακαμψια και ασφαλεια.
Επειδη το εχω αγορασμενο απευθειας απο Γερμανια θα σας πω οτι τα κουπια και το πτερυγιο δεν ειναι απλο πλαστικο αλλα ειναι ενισχυμενο με ινες. Γενικα θεωρω οτι εχουν κανει καλη δουλεια.
Την προηγουμενη φορα που εφερε πριν απο 2 χρονια δεν εμεινε ουτε για δειγμα σε ελαχιστη ωρα ειχαν φυγει ολα (και φυσικα οι επενδυτες τα πουλαγανε με καπελο για την "εξυπηρετηση").
Θεωρω οτι το φτηνο ειναι το βασικο μοντελο που καλυπτει το 90% και το αλλο ειναι για yoga μιας και εχει καποιες λεπτομεριες οπως οτι δεν εχει το χερουλι στο κεντρο αλλα στις ακρες και οτι δεν εχει πλατοκαθισμα για να το κανεις σαν στυλ καγιακ που εχει το απλο, ειναι δε λιγο μακρυτερο.

ΥΓ Επειδη πηρε ενας φιλος αυτο το αστειο sup απο το banggood με τα 125ευρω, ενα πραγμα θα σας πω. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.
 

 

image.png.1afdf1e5087635afcd813aab8b3975e1.png

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, safridia είπε

ΥΓ Επειδη πηρε ενας φιλος αυτο το αστειο sup απο το banggood με τα 125ευρω, ενα πραγμα θα σας πω. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.

Πηρα και εγω αυτο απο banggood.Ισως ισχυει η διαφορα στην ποιοτητα αλλα αλλιως "κλαις" τα 130 ευρω αλλιως τα 350 στην περιπτωση που κάνεις μια φορα,δεις οτι δεν ειναι για σενα ως αθλημα,και το παρατησεις στην αποθηκη.

Οι ηδη κατασταλαγμένοι απλα πανε στην αγορα ενος ποιο σοβαρου προιοντος.Για μενα δεν συμφερει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, exitpc είπε

Πηρα και εγω αυτο απο banggood.Ισως ισχυει η διαφορα στην ποιοτητα αλλα αλλιως "κλαις" τα 130 ευρω αλλιως τα 350 στην περιπτωση που κάνεις μια φορα,δεις οτι δεν ειναι για σενα ως αθλημα,και το παρατησεις στην αποθηκη.

Οι ηδη κατασταλαγμένοι απλα πανε στην αγορα ενος ποιο σοβαρου προιοντος.Για μενα δεν συμφερει.

Στα 300 ευρώ έχει κάτι καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Στα 300 ευρώ έχει κάτι καλύτερο?

 

Δες στο decathlon, έχει πολλές επιλογές και ό,τι έχω ψωνίσει από εκεί προσφέρει φοβερό vfm

https://www.decathlon.com.gr/el/10584-stand-up-paddle-sup?prod_el[refinementList][nature][0]=Σανίδα stand up paddle‎

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 ευρω ε? Υπάρχει κάποιος που το έχει μετά από 2 έτη....

Γενικά αυτό που του δίνω εγω ++ είναι ότι το lidl εχει εγγύηση.

Χαλασε το πας πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, coyote2 said:

300 ευρω ε? Υπάρχει κάποιος που το έχει μετά από 2 έτη....

Γενικά αυτό που του δίνω εγω ++ είναι ότι το lidl εχει εγγύηση.

Χαλασε το πας πίσω 

Η το βαρέθηκες; 

Το επιστρέφεις  😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, exitpc είπε

Πηρα και εγω αυτο απο banggood.Ισως ισχυει η διαφορα στην ποιοτητα αλλα αλλιως "κλαις" τα 130 ευρω αλλιως τα 350 στην περιπτωση που κάνεις μια φορα,δεις οτι δεν ειναι για σενα ως αθλημα,και το παρατησεις στην αποθηκη.

Οι ηδη κατασταλαγμένοι απλα πανε στην αγορα ενος ποιο σοβαρου προιοντος.Για μενα δεν συμφερει.

Καλημέρα. Επειδή σκέφτομαι να παρω αυτό από το bangood πως είναι γενικά ;  Εχεις προβλήματα ;

Επεξ/σία από aber
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι πολύ καλό αυτο το SUP. Το είχε παρει φιλαράκι μου πριν 2 χρόνια και βγήκε πολυ καλό, και οντως επιβεβαιώνω πως γινόταν μάχες μέσα στο LIDL για να τα προλάβεις!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα λάβει μέρος σε μια τέτοια μάχη και νίκησα! 

Αστέρι το σάπ το έχω 2 χρόνια μετά και το έχω καταευχαριστηθεί!

Είναι οτι πρέπει για να δεις αν σου αρέσει σαν φάση και θα σε καλύψει για 2-3 χρόνια σίγουρα οπότε μέχρι τότε βλέπεις αν θέλεις κάτι καλύτερο.

Είναι SUP δεν είναι κινεζοφουσκωτό παίχνίδι. 2 μέτρια άτομα τα σηκώνει άνετα.

Μέχρι και το λιμενικό με μάζεψε μια φορά με αυτό για να μην πνιγώ. 

image.png.671170d0a041c014acd00458048e951d.png

Επεξ/σία από Errik
  • Like 7
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια και εγω θα αναβαθμιστω ....το σκεφτομαι να το χτυπησω αν βεβαια καποιος ενδιαφερεται να ξεκινησει απο κατι πιο χαμηλο δεν του ειναι απαραιτητο να δωσει τοσα χρηματα εχω ανεβασει μολις μια αγγελια προς πωληση (ειδη γυμναστικης) στην περιοχη μου, που μπορει να το δει σαν κατι πιο οικονομικο! Εγω σκεφτομαι επειδη μου αρεσε το αθλημα τελικα να κανω την αναβαθμιση με ενα καλυτερο σκαφος!!!

 

Παντως παιζει μεγαλο ρολο το αν θα το παρεις ποσο κοντα βρισκεσαι σε παραλια και ευκολη προσβαση θα εχεις αν θες να δωσεις τελικα τοσα χρηματα ή ακομη περισσοτερα!!! (προσωπικη μου γνωμη!)

Επεξ/σία από PedroG
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όχι και τόσο σχετική η ερώτηση αλλά ειμαι μεταξύ αυτού ειδικά το 379€ που ειναι μεγαλύτερο και σε ένα kayak για 2 άτομα. Καταλαβαίνω ότι εινα εντελώς άσχετα μεταξύ τους αλλα υποψιάζομαι ότι το δευτερο θα έχει καλύτερη χρήση από άσχετο και ότι θα ¨παίζει¨ σε μεγαλύτερο έυρος καιρού .

τι λέτε? 

για να είμαστε και on topic φίλη πήρε το 299€ τότε για την οικογένεια και το έχει ευχαριστηθεί πραγματικά , αλλά αυτή έχει εξοχικο στο παγασητικό που σπανίως έχει τόσο κύμα όσο το αιγαίο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι καλύτερα παίζει ο κόσμος με το sup πλέον

Εχω κι εγω καγιάκ και είχαν και φίλοι

Το σαπ το βγάζεις πιο συχνά και παίζουν τα παιδιά.... δε θα πας για ψάρεμα φαντάζομαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...