Προς το περιεχόμενο

Zotac RTX 3060 12GB Twin Edge OC 449,69 @ Amazon.es (Τέλος)


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nek4d είπε

10 Μαιου ηταν η προσφορα, οχι σημερα, πολλες οι μερες για vga :P

Μιλας για 10 ημερες , οχι Γιαννης Γιαννακης .........Ελληνικο μαγαζι και Αγιος ο Θεος , εκει που πρεπει να τα δινετε και οταν πρεπει γιατι με μια στραβη θα τρεχετε και δεν θα φτανετε ή θα εχετε τα στειλε και περιμενε , δεν ειμαι αυτου του σκεπτικου εγω , να πω ηταν αλλα 100 μείον απο το ποσο που αναφερθηκε στην προσφορα να πω ναι αξιζει τον κοπο.

Επειδη παρακολουθω συνεχεια τιμες και οχι μονο σε καρτες βλεπω οτι σε πολλα ειμαστε και φθηνοτεροι , ειπαμε ο καθενας οπως την βρισκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, triplex1 είπε

Οταν υπαρχει καλυτερη καρτα με +10 ευρω πανω και απο Ελληνικο καταστημα ,πραγματικα δεν ξερω γιατι καποιος να παει στην επιλογη του amazon για 3060

Απλά ενημέρωσα για τη διαθεσιμότητα και την προσφορά. Θα μπορούσε να αγοράσει από εκεί για λόγους εγγύησης η επιστροφής χρημάτων αν δεν υπάρχει το προϊόν διαθέσιμο σε δύο χρόνια και πάθει κάτι 

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Armoral είπε

Απλά ενημέρωσα για τη διαθεσιμότητα και την προσφορά. Θα μπορούσε να αγοράσει από εκεί για λόγους εγγύησης η επιστροφής χρημάτων αν δεν υπάρχει το προϊόν διαθέσιμο σε δύο χρόνια και πάθει κάτι 

Ναι παληκαρι μου δεν εναντιωθηκα σ'αυτο που εκανες , απλα ειπα την γνωμη μου για το πληθος γιατι μας εχει φαει η ξενομανια σ'αυτη τη χωρα και αυτο που ειπα πιο πριν ισχυει , συναντω πολλα πραγματα σε σχεση με αλλα Ευρωπαικα κρατη που ειμαστε πιο φθηνοι , απλα καποια στιγμη τελειωνουν τα αποθεματα και εκει αρχιζουν τα προβληματα.

Κοιταξτε για παραδειγμα τι τιμες εχει το ali και τι ειχε πριν απο μια 5ετια , μεχρι και τον Κινεζο του ανοιξαμε τα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ μαζί σου για τη στήριξη της εγχώριας αγοράς από τη στιγμή που στηρίζει και εμένα σαν πελάτη όμως για να μην τρέχω. Και το amazon έως τώρα οπότε έχει χρειασθεί με έχει καλύψει στο έπακρο 

Μέχρι και 970 Evo plus δώρο πήρα επειδή καθυστέρησε πολύ η παράδοση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Armoral είπε

Συμφωνώ μαζί σου για τη στήριξη της εγχώριας αγοράς από τη στιγμή που στηρίζει και εμένα σαν πελάτη όμως για να μην τρέχω. Και το amazon έως τώρα οπότε έχει χρειασθεί με έχει καλύψει στο έπακρο 

Μέχρι και 970 Evo plus δώρο πήρα επειδή καθυστέρησε πολύ η παράδοση.

Ναι αλλα καποιοι αλλοι τι εχουν παθει , ασε εμενα και εσενα , μιλαμε για το συνολο , μεχρι κουτι με τουβλο εχουν παραλαβει καποιοι!😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ελληνικα μαγαζια, οταν μιλαμε για αυτα που δεν αλλαζουν ΑΦΜ σε 6 μηνες και μην το ειδατε τον παναη, είναι κατα κορον πιο ακριβα με ελαχιστες εξαιρέσεις. Και επίσης εχουμε βαρεθει τα στραβωμένα πιν, τα πηρε νερο και τα καινούρια με σκόνη χρήσης στα φουρφούρια.

Πρεπει να προσπαθήσουν ΠΟΛΥ για να ξανακερδίοσυν την εμπιστοσύνη του υποψιασμένου πλεον. Αν και με τοσα προβατα εκει εξω δεν θα πεθάνουν κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2022 στις 9:17 ΠΜ, Ntinaras είπε

Καθε μερα πεφτουν οι τιμες. Πραγματικα τωρα ειναι η εποχη που αξιζει να περιμενεις λιγο για να παρεις κατι σωστο και σε λογικη τιμη

 

Braveheart Hold GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Σε λιγο που θα υπαρχει ξανα θεμα διαθεσιμοτητας τα ξαναλεμε για το θεμα τιμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, TheStranger80 είπε

Σε λιγο που θα υπαρχει ξανα θεμα διαθεσιμοτητας τα ξαναλεμε για το θεμα τιμων.

OK 

Ο,ΤΙ ΠΕΙΣ

Μαντάμ Ζαϊρα (@Tzenii1) / Twitter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, triplex1 είπε

Μιλας για 10 ημερες , οχι Γιαννης Γιαννακης .........Ελληνικο μαγαζι και Αγιος ο Θεος , εκει που πρεπει να τα δινετε και οταν πρεπει γιατι με μια στραβη θα τρεχετε και δεν θα φτανετε ή θα εχετε τα στειλε και περιμενε , δεν ειμαι αυτου του σκεπτικου εγω , να πω ηταν αλλα 100 μείον απο το ποσο που αναφερθηκε στην προσφορα να πω ναι αξιζει τον κοπο.

Επειδη παρακολουθω συνεχεια τιμες και οχι μονο σε καρτες βλεπω οτι σε πολλα ειμαστε και φθηνοτεροι , ειπαμε ο καθενας οπως την βρισκει

Αλλο ειπα, αλλα μου λες..., τεσπα, ας το αφησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nek4d είπε

Αλλο ειπα, αλλα μου λες..., τεσπα, ας το αφησουμε.

Μην αγχωνεσαι , μπορει να μη καταλαβα εγω τι ειπες ή το αντιθετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, triplex1 είπε

Ναι παληκαρι μου δεν εναντιωθηκα σ'αυτο που εκανες , απλα ειπα την γνωμη μου για το πληθος γιατι μας εχει φαει η ξενομανια σ'αυτη τη χωρα και αυτο που ειπα πιο πριν ισχυει , συναντω πολλα πραγματα σε σχεση με αλλα Ευρωπαικα κρατη που ειμαστε πιο φθηνοι , απλα καποια στιγμη τελειωνουν τα αποθεματα και εκει αρχιζουν τα προβληματα.

Κοιταξτε για παραδειγμα τι τιμες εχει το ali και τι ειχε πριν απο μια 5ετια , μεχρι και τον Κινεζο του ανοιξαμε τα ματια

Δεν πειράζει ψώνιζε εσύ από Ελληνικά καταστήματα που όταν γίνει η στραβή θα πρέπει να ξέρεις απέξω όλο τον αστικό κώδικα ,
γιατί αλλιώς τσιμπάς ένα ωραίο πιστωτικούλη φυσικά στην τρέχουσα τιμή (αν αυτή είναι μικρότερη από την αρχική τιμή). 

Προσωπικά για ευπαθή προιόντα μόνο Αμαζον και ας είναι ποιο ακριβό. Για καμιά βίδα κατσαβίδη είναι μια χαρά τα Ελληνικά καταστήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leros2004 είπε

Δεν πειράζει ψώνιζε εσύ από Ελληνικά καταστήματα που όταν γίνει η στραβή θα πρέπει να ξέρεις απέξω όλο τον αστικό κώδικα ,
γιατί αλλιώς τσιμπάς ένα ωραίο πιστωτικούλη φυσικά στην τρέχουσα τιμή (αν αυτή είναι μικρότερη από την αρχική τιμή). 

Προσωπικά για ευπαθή προιόντα μόνο Αμαζον και ας είναι ποιο ακριβό. Για καμιά βίδα κατσαβίδη είναι μια χαρά τα Ελληνικά καταστήματα

ή μπερδευεσαι ή ψωνιζεις απ'οπου να'ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

ή μπερδευεσαι ή ψωνιζεις απ'οπου να'ναι

απόλα τα "μεγάλα" έχω ψωνίσει, το μόνο που εξαρχής μου προτείνει επιστροφή χρημάτων είναι το eshop. Όλα τα υπόλοιπα αμα σε βρουν λάσκα τσιμπάς πιστωτικό τάκα τάκα   

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leros2004 είπε

απόλα τα "μεγάλα" έχω ψωνίσει, το μόνο που εξαρχής μου προτείνει επιστροφή χρημάτων είναι το eshop. Όλα τα υπόλοιπα αμα σε βρουν λάσκα τσιμπάς πιστωτικό τάκα τάκα   

δε θελω να αναφερω ονοματα εδω μεσα , αστο που σε λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...