Προς το περιεχόμενο

Apple watch 7 Sport loop band


permaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος, που είναι κάτοχος κάποιου αυθεντικού Sport Loop, να μου πει αν είναι άνετα, αν στεγνώνουν εύκολα και γενικότερα, αν έχει κάποια παρατήρηση ή mini review από προσωπική εμπειρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, permaz είπε

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος, που είναι κάτοχος κάποιου αυθεντικού Sport Loop, να μου πει αν είναι άνετα, αν στεγνώνουν εύκολα και γενικότερα, αν έχει κάποια παρατήρηση ή mini review από προσωπική εμπειρία;

Είναι πάρα πολύ καλά. Προσωπικά μαρέσουν πολύ, και είναι άνετα, αλλά δεν εξυπηρετεί τόσο το βγάλε/βάλε αν έχεις συνηθίσει με sport band, εκτός αν έχεις γυναικείο χέρι.
Σε κάθε περίπτωση είναι κάτι που συνηθίζεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Είναι πάρα πολύ καλά. Προσωπικά μαρέσουν πολύ, και είναι άνετα, αλλά δεν εξυπηρετεί τόσο το βγάλε/βάλε αν έχεις συνηθίσει με sport band, εκτός αν έχεις γυναικείο χέρι.
Σε κάθε περίπτωση είναι κάτι που συνηθίζεται. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Επίσης, ρώτησα την istorm αν και πότε θα φέρουν τα solo loops ( braided ή silicon ) αλλά η απάντηση τους ήταν πως δεν θα εισαχθούν στην Ελλάδα. Πέρα από το ebay, γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, permaz είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Επίσης, ρώτησα την istorm αν και πότε θα φέρουν τα solo loops ( braided ή silicon ) αλλά η απάντηση τους ήταν πως δεν θα εισαχθούν στην Ελλάδα. Πέρα από το ebay, γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω;

Ισχύει άμα στο είπαν. Και εγώ στο παρελθόν έψαχνα ένα. Δεν τα φέρνουν όλα. 
Νομίζω ότι η καλύτερη επιλογή σου είναι, άμα έχεις κάποιον να στο αγοράσει από κατάστημα Apple στο εξωτερικό και να στο στείλει. Ή σε κάποιο μελλοντικό σου ταξίδι; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Ισχύει άμα στο είπαν. Και εγώ στο παρελθόν έψαχνα ένα. Δεν τα φέρνουν όλα. 
Νομίζω ότι η καλύτερη επιλογή σου είναι, άμα έχεις κάποιον να στο αγοράσει από κατάστημα Apple στο εξωτερικό και να στο στείλει. Ή σε κάποιο μελλοντικό σου ταξίδι; :-D

Χαχαχα ας αρχίσω να οργανώνω ταξίδι λοιπόν 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Στις 10/5/2022 στις 9:11 ΜΜ, permaz είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Επίσης, ρώτησα την istorm αν και πότε θα φέρουν τα solo loops ( braided ή silicon ) αλλά η απάντηση τους ήταν πως δεν θα εισαχθούν στην Ελλάδα. Πέρα από το ebay, γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω;

μονο σε apple store, αλλα και εκεί ειναι συνεχεια out of stock, απο προσφατη εμπειρια στο Μιλανο, μετα απο 3 επισκεψεις στο apple store, κατεληξα τελικα στο braided solo loop που ηταν διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...