Προς το περιεχόμενο

«Ψηφιακή Μέριμνα ΙΙ» – Άνοιξε η πλατφόρμα του voucher για εκπαιδευτικούς


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Για ζευγάρι εκπαιδευτικών συνδυάζεται το κουπόνι σίγουρα, για άλλες κατηγορίες δεν ξέρω. Πραγματικά αυτό με τα 3 κουπόνια θέλω να δω πως θα λειτουργήσει και με ποιους όρους...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πουθενά δεν βρήκα στον οδηγό αναφορά σε ζευγάρι εκπαιδευτικών. Σε γνωστή αλυσίδα σήμερα μου είπαν ότι μπορούν να συνδυαστούν δύο κουπόνια, ανεξάρτητα από ύπαρξη συγγενικής σχέσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γίνει χρήση δυο voucher γνωρίζοντας το Α.Φ.Μ του δεύτερου κατόχου και το κινητό τηλέφωνο του. Ο δεύτερος κάτοχος θα πρέπει απλά να είναι διαθέσιμος την ώρα της αγοράς να στείλει στον πρώτο, έναν κωδικό επιβεβαίωσης που θα του σταλεί. Αυτή η διαδικασία  έγινε για αγορά, με χρήση δυο voucher σε γνωστό κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, skang είπε

Μπορεί να γίνει χρήση δυο voucher γνωρίζοντας το Α.Φ.Μ του δεύτερου κατόχου και το κινητό τηλέφωνο του. Ο δεύτερος κάτοχος θα πρέπει απλά να είναι διαθέσιμος την ώρα της αγοράς να στείλει στον πρώτο, έναν κωδικό επιβεβαίωσης που θα του σταλεί. Αυτή η διαδικασία  έγινε για αγορά, με χρήση δυο voucher σε γνωστό κατάστημα.

Που το εκανες; online ή σε καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πήγα σε plaisio και media markt και μου είπαν οτι το xiaomi pad 5 δεν είναι μέσα στα προβλεπόμενα από το πρόγραμμα tablet. Ο Γερμανός στο site του λέει ναι, ξέρει κανείς γιατί δεν είναι παντού διαθέσιμο μέσω προγράμματος;

Το πήρε κάποιος με το voucher;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ddnk είπε

Καλησπέρα, πήγα σε plaisio και media markt και μου είπαν οτι το xiaomi pad 5 δεν είναι μέσα στα προβλεπόμενα από το πρόγραμμα tablet. Ο Γερμανός στο site του λέει ναι, ξέρει κανείς γιατί δεν είναι παντού διαθέσιμο μέσω προγράμματος;

Το πήρε κάποιος με το voucher;

Ευχαριστώ

Γιατι ο Γερμανος το εχει δηλωσει και εχει αποθεμα, οι αλλοι μαλλον οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Greengreen είπε

Προτιμάτε xiaomi pad απο ipad? Τα ισοπεδωσαμε όλα ε;

Γιατί όχι; Εξαρτάται από τη χρήση που θα κάνει κάποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Greengreen είπε

Και ποια ειναι η χρηση αυτη;

Multimedia: Καλύτερη οθόνη (16/10 φόρμα), καλύτερος ήχος

3rd party εφαρμογές για streaming με εγκατάσταση apk

Επεξ/σία από ddnk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Online ΔΕΝ γίνεται να ενώσεις 2 κωδικούς από διαφορετικά ΑΦΜ, μόλις το δοκίμασα. Οπότε ΜΟΝΟ από κατάστημα, γιατί έρχεται στο κινητό ένας μοναδικός κωδικός για κάθε κωδικό στο κινητό του κατόχου.

Και για όποιον ενδιαφέρεται για iPad που έχει 399€, ΔΕΝ σε αφήνουν να ενώσεις 2 voucher ούτε σε κατάστημα γιατί λένε ότι δεν μπορούν να επιστρέψουν το 1€. Άκου τί σκαρφιστήκανε για να μην μπορείς να το αγοράσεις..

Επεξ/σία από kavaliotis
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...