Προς το περιεχόμενο

Επιλογή κινητού


k30taas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θέλω iPhone, άσε που το έβαλε ένα μέλος τώρα το s21 το απλό σφραγισμένο στα 480 και σκέφτομαι και αυτό 😜😜😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο το νόημα να δώσεις το 1+8 για αυτά που αναφέρεις; Αυτό είναι υποβάθμιση όχι αναβάθμιση. Δες κάνα note 20 ultra, S21 ultra 

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Realme gt 2 η realme gt 2pro.. Αν και σε αυτή τη τιμή για μένα είναι μονοδρομος iphone.. 

Γνώμη μου μέχρι 300 ευρω επιλογή android .. Όταν λες ότι θα δώσεις πάνω από 300 παρε iPhone να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο 

Επεξ/σία από Dimichios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Macosj είπε

Από τι να το έχει ήσυχο? 

Smooth και απλό λειτουργικό ( αν δεν σαρεσει είναι άλλο θέμα), ασφάλεια, υποστήριξη από apple, Καλές κάμερες, καλή ποιότητα κατασκευής, μεταπωλητικη αξία, και η λίστα συνεχίζεται... 

Θεωρω ( και το τονιζομαι ότι είναι δική μου προσωπική άποψη) ότι όσοι αγοράσουν android με 350 ευρω και πάνω εχουν πέσει θύματα καταναλωτισμου και ειναι τόσες μικρές οι λεπτομερείς που δεν δικαιολογούν τα χρήματα τους.

Οποτε ναι... Για μενα ααααντε μέχρι 400 ευρώ android από εκεί και πάνω μόνο apple παίζει χωρίς αντίπαλο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/5/2022 στις 1:09 ΜΜ, alan boy είπε

Λοιπόν εχτές πήρα στα χέρια μου το s21 fe 

Το xiaomi 12x είναι πολύ όμορφο τηλέφωνο αν επέλεγα με κριτήριο την ομορφιά θα πήγαινα στο xiaomi 12x. Μου αρέσει πολύ η κυρτή οθόνη. 

Αλλα προτίμησα Samsung s 21fe πρώτον γιατι το βρήκα σφραγισμένο σε καλύτερη τιμή από το xiaomi και επειδή πιστεύω ότι το Samsung έχει καλύτερη μεταπωλητικη αξία. Δεν κρατάω πάρα πολύ τις συσκευές μου 

 

Δεν ξέρω απο μπαταρία πως τα πάει το xiaomi. Το Samsung δεν έχει και την καλύτερη φήμη 

Αλλά είναι νωρίς ακόμα για να έχω άποψη 

Αν πας ας κατάστημα και τα δεις από κοντά αυτό είναι το καλύτερο 

Εχει σταθεροποίηση στο 4Κ βίντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/5/2022 στις 3:56 ΠΜ, Dimichios είπε

Smooth και απλό λειτουργικό ( αν δεν σαρεσει είναι άλλο θέμα), ασφάλεια, υποστήριξη από apple, Καλές κάμερες, καλή ποιότητα κατασκευής, μεταπωλητικη αξία, και η λίστα συνεχίζεται... 

Θεωρω ( και το τονιζομαι ότι είναι δική μου προσωπική άποψη) ότι όσοι αγοράσουν android με 350 ευρω και πάνω εχουν πέσει θύματα καταναλωτισμου και ειναι τόσες μικρές οι λεπτομερείς που δεν δικαιολογούν τα χρήματα τους.

Οποτε ναι... Για μενα ααααντε μέχρι 400 ευρώ android από εκεί και πάνω μόνο apple παίζει χωρίς αντίπαλο 

Συμφωνώ φουλ με τον φίλο και 400€ που λες πολλά είναι για τις διάφορες που κερδίζεις άσε που γενικά έχουν ανέβει οι τιμές και παίρνεις λιγότερες λειτουργιες πίσω όπως παλιά σκέψου έπαιρνες με 250€ xiaomi mi8 , reame 7 pro ..Αλλά για Android μέχρι 350€ Μαξ μετα αν σε νοιάζει η μεταπωλητικη αξία iphone μόνο αν και δν είχα ποτέ...Αλλά μεταξύ μας το 99% των χρηστών στην πράξη δεν χρησιμοποιεί καν τις δυνατότητες αυτές άρα και κινητά μέχρι 150-200€ αρκεί στους πιο πολλούς πια ...από εκεί και πέρα να δώσεις παραπάνω για κινητό είναι υπερκατανάλωση άσκοπη...και μπορείς να βρίσκεις περσινα κινητά που είχαν 300€ άνετα μισή τιμή φέτος μεταχειρισμένα αριστα(το κάνω συχνά)

Στις 14/5/2022 στις 3:10 ΜΜ, Dimichios είπε

Realme gt 2 η realme gt 2pro.. Αν και σε αυτή τη τιμή για μένα είναι μονοδρομος iphone.. 

Γνώμη μου μέχρι 300 ευρω επιλογή android .. Όταν λες ότι θα δώσεις πάνω από 300 παρε iPhone να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο 

Αλλά για να πας σε iphone μεταχειρισμένο μόνο και κάνα 11 pro να βρεις που και πάλι δίνεις 450€ για μεταχειρισμένο κινητό μου χτυπάει καπως...και μπαταρία αμφιλεγόμενη...γιατί για καινούριο iphone θες 500+ μιλάω που να "πατάει"Android των 400€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kp1 είπε

Συμφωνώ φουλ με τον φίλο και 400€ που λες πολλά είναι για τις διάφορες που κερδίζεις άσε που γενικά έχουν ανέβει οι τιμές και παίρνεις λιγότερες λειτουργιες πίσω όπως παλιά σκέψου έπαιρνες με 250€ xiaomi mi8 , reame 7 pro ..Αλλά για Android μέχρι 350€ Μαξ μετα αν σε νοιάζει η μεταπωλητικη αξία iphone μόνο αν και δν είχα ποτέ...Αλλά μεταξύ μας το 99% των χρηστών στην πράξη δεν χρησιμοποιεί καν τις δυνατότητες αυτές άρα και κινητά μέχρι 150-200€ αρκεί στους πιο πολλούς πια ...από εκεί και πέρα να δώσεις παραπάνω για κινητό είναι υπερκατανάλωση άσκοπη...και μπορείς να βρίσκεις περσινα κινητά που είχαν 300€ άνετα μισή τιμή φέτος μεταχειρισμένα αριστα(το κάνω συχνά)

Αλλά για να πας σε iphone μεταχειρισμένο μόνο και κάνα 11 pro να βρεις που και πάλι δίνεις 450€ για μεταχειρισμένο κινητό μου χτυπάει καπως...και μπαταρία αμφιλεγόμενη...γιατί για καινούριο iphone θες 500+ μιλάω που να "πατάει"Android των 400€

υπάρχει και το iphone SE ok δεν είναι το αγαπημένο μου αλλά υπάρχει.. Τώρα από εκεί και πέρα προσωπικά θα πάρω και iphone ως κύριο κινητό λόγω ασφάλειας αλλά πάντα θα κυκλοφορώ και με ένα android youtube vanced και παραπλήσιες εφαρμογές χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το μι8 μου που σιγα σιγα θελει αναπνευστηρα η μπαταρία του, σκεφτόμουν να παω σε S21 ή s21+ ή s21fe όμως με παραξενεψε λιγο η υφη του πανω που ενιωθα να γρατσουζα το δαχτυλο (οπως πας για να συρεις προς τα κατω) συνιθιζεται μετα απο λιγο?

Επισης κοιταζα και το Α53....

Μεταξυ s21fe, s21 & A53 ποιο θα προτείνατε?

Το 12 ειναι της σειρας mi?για το μι11 εχει κάποιος αποψη στα 550 που ειναι και 256gb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Apollonas1994 είπε

Μετα το μι8 μου που σιγα σιγα θελει αναπνευστηρα η μπαταρία του, σκεφτόμουν να παω σε S21 ή s21+ ή s21fe όμως με παραξενεψε λιγο η υφη του πανω που ενιωθα να γρατσουζα το δαχτυλο (οπως πας για να συρεις προς τα κατω) συνιθιζεται μετα απο λιγο?

Επισης κοιταζα και το Α53....

Μεταξυ s21fe, s21 & A53 ποιο θα προτείνατε?

Το 12 ειναι της σειρας mi?για το μι11 εχει κάποιος αποψη στα 550 που ειναι και 256gb?

Αν κοιτάς Α53 καλύτερα να πας στο περσινό Α52s που είναι πολύ καλύτερο.

Μι11 το ξεχνάς καίει μητρική για πλάκα. Από την σειρά 12 αξίζει το 12x Με τον snapdragon 870 τα άλλα έχουν άθλια μπαταρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα οτι εκαιγε ςτις αρχές και σκέφτομαι οτι ισως το διορθωσαν αυτο το θεμα.

Σήμερα βέβαια επιασα το S21 Fe και το A53 και μου αρεσαν οποτε μαλλον στρεφομαι προς Samsung μερια που λενε για τα 4 χρονια updates.

Ομως το s21 fe ειναι καλύτερο του s21 ή να δωσω 100-150€ και να παω για s21+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s21 fe μπορείς να το βρεις σε πολύ καλή τιμή ακόμα και σφραγισμένο σε αγγελίες. Δε νομίζω ότι αξίζει να δώσεις παραπάνω για να πας στο s21plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που ξεκίνησα το θέμα πήρα το s21 το σκέτο που το βρήκα 460 σφραγισμένο το 256 μέχρι στιγμής μια χαρά μου φαίνεται αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και το xiaomi 12x που μου είχε κολλήσει από την αρχή..... Θα δούμε πως θα πάει!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...