Προς το περιεχόμενο

Από σήμερα οι συνδρομητές κινητής συμβολαίου COSMOTE μιλάνε απεριόριστα με όλους


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Απεριόριστη ομιλία προς όλα τα εθνικά δίκτυα απολαμβάνουν αυτόματα, από σήμερα, όλοι οι συνδρομητές -υφιστάμενοι και νέοι- των συμβολαίων κινητής COSMOTE GIGAMAX και COSMOTE BUSINESS GIGAMAX. Η COSMOTE αλλάζει τα δεδομένα στα συμβόλαια κινητής, απελευθερώνοντας την επικοινωνία, χωρίς αλλαγή στις τιμές και στηρίζει έμπρακτα τους συνδρομητές της -ιδιώτες και επιχειρήσεις- ώστε να επικοινωνούν ελεύθερα, όπου και αν βρίσκονται.

Παράλληλα, τα COSMOTE GIGAMAX και τα COSMOTE BUSINESS GIGAMAX διαθέτουν επιλογές σε data που φτάνουν έως και τα απεριόριστα, χωρίς κανένα περιορισμό στην ταχύτητα, μέσα από τα κορυφαία δίκτυα 4G και 5G της COSMOTE. Τα ανανεωμένα προγράμματα της COSMOTE απευθύνονται σε όλους, με επιλογές που ξεκινούν από €24, για να έχει ο κάθε συνδρομητής το πρόγραμμα που του ταιριάζει.

1509792176_COSMOTElogo.jpg.03266321736fa068ac91e3006bb4ecc7.jpg

«Από σήμερα, οι συνδρομητές μας μιλάνε ελεύθερα. Αναγνωρίζοντας πως η επικοινωνία αποτελεί μία από τις βασικές ανάγκες του σύγχρονου ανθρώπου, φέρνουμε μια νέα μέρα στα συμβόλαια κινητής, απελευθερώνοντας την ομιλία προς όλους, για πάντα, χωρίς καμία επιπλέον χρέωση. Με τον τρόπο αυτό, η COSMOTE ανταποδίδει την εμπιστοσύνη που της δείχνουν οι συνδρομητές της, φτιάχνοντας έναν κόσμο καλύτερο για όλους», ανέφερε ο Chief Marketing Officer Consumer Segment του Ομίλου ΟΤΕ, κ. Παναγιώτης Γαβριηλίδης.

Ο Chief Commercial Officer Business Segment Ομίλου ΟΤΕ, κ. Γρηγόρης Χριστόπουλος δήλωσε: «Η COSMOTE αποδεικνύει πως αποτελεί σταθερά τον πιο αξιόπιστο συνεργάτη του σύγχρονου επιχειρηματία. Σήμερα, κάνουμε ένα μεγάλο βήμα και απελευθερώνουμε την ομιλία για τους συνδρομητές συμβολαίου, χωρίς καμία απολύτως μεταβολή στις χρεώσεις, στο πλαίσιο της ευρύτερης στρατηγικής μας, για την στήριξη των επιχειρήσεων. Με τη δύναμη της τεχνολογίας, βοηθάμε τις επιχειρήσεις να αναπτυχθούν».

 

Περισσότερες πληροφορίες για τα COSMOTE GIGAMAX: εδώ και για τα COSMOTE BUSINESS GIGAMAX: εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρώτα δίνουν απεριόριστη ομιλία στα καρτοκινητά με 15 ευρώ  ( ακολουθώντας το f2go )   και μετά διαφημίζουν απεριόριστη ομιλία σε ακριβότερα πακέτα συμβολαίου...

Τώρα που δεν στέλνει κανένας SMS δίνουν και 2000 sms

Τουλάχιστον είναι στη σωστή κατεύθυνση των μειώσεων ...  δεν ξέρω βέβαια αν σε λίγο δεν βρίσκεις συμβόλαιο κάτω από 20 ευρώ το μήνα ...

Κρατάνε τις ονομαστικές τιμές των πακέτων ψηλά ώστε να σου κάνουν  " δήθεν προσφορά  " έκπτώσεις και αν σπάσεις το συμβόλαιο για  να πας σε άλλον να σου βάζουν μεγαλύτερο πρόστιμο για τους μήνες που απομένουν .

 

Πάω στοίχημα οτι όπως δώσαν όλοι απεριόριστη ομιλία στα καρτοκινητά   , έτσι σε ένα μήνα θα έχουν όλοι αντίστοιχα πακέτα στα συμβόλαια ...

Επεξ/σία από chrismoute
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετική κίνηση απο μεριάς Cosmote!  Πρόσφατα ξεκίνησε και τον διπλασιασμο ταχυτητας στις συνδέσεις σταθερής. Μακάρι να συνεχιστούν οι θετικές εκπλήξεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2022 στις 10:20 ΜΜ, heavyrain είπε

εχει ηδη ολοκληρωθει

 

16 ώρες πριν, lakhslakakos είπε

Δηλαδή ?

Δεν ολοκληρωθηκε...

Την σταματησαν οι αλλοι παροχοι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
On 13/05/2022 at 22:20, heavyrain said:

εχει ηδη ολοκληρωθει

Δεν έχει ολοκληρωθεί, είναι μέχρι το τέλος του 2022.

3 hours ago, mohic4n said:

Την σταματησαν οι αλλοι παροχοι ....

Η Vodafone, για καμια δυο βδομάδα μόνο, έχει ξαναρχίσει εδώ και μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mohic4n είπε

 

Δεν ολοκληρωθηκε...

Την σταματησαν οι αλλοι παροχοι ....

Σ όσους έχω δει εγω (στο Περιστέρι τουλαχιστον που εχω εικονα) έχει ήδη ολοκληρωθεί ο διπλασιασμός.

7 ώρες πριν, jeanthira7 είπε

Στην δική μου 100άρα πάντως δεν είδα αναβάθμιση...

Μπορεί να μην είναι εφικτό, ρώτα σε ένα κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, heavyrain said:

Σ όσους έχω δει εγω (στο Περιστέρι τουλαχιστον που εχω εικονα) έχει ήδη ολοκληρωθεί ο διπλασιασμός.

Συνολικά σε όλη την Ελλάδα δεν έχει ολοκληρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Thresh είπε

Δεν έχει ολοκληρωθεί, είναι μέχρι το τέλος του 2022.

Η Vodafone, για καμια δυο βδομάδα μόνο, έχει ξαναρχίσει εδώ και μέρες.

Έβγαλαν ανακοίνωση ότι θα ξαναάρχιζαν τις αναβαθμίσεις;

Γιατί αναρωτιέμαι αν θα με πάνε σε 200...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, mohic4n said:

Έβγαλαν ανακοίνωση ότι θα ξαναάρχιζαν τις αναβαθμίσεις;

Γιατί αναρωτιέμαι αν θα με πάνε σε 200...

Γιατί χρειάζεται κάτι τέτοιο? Μετά το άκυρο που έριξε η ΕΕΤΤ στα ασφαλιστικά της Vodafone, απλά συνέχισε ο ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...