Προς το περιεχόμενο

Από σήμερα οι συνδρομητές κινητής συμβολαίου COSMOTE μιλάνε απεριόριστα με όλους


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Στις 12/5/2022 στις 7:35 ΜΜ, chrismoute είπε

 

Κρατάνε τις ονομαστικές τιμές των πακέτων ψηλά ώστε να σου κάνουν  " δήθεν προσφορά  " έκπτώσεις και αν σπάσεις το συμβόλαιο για  να πας σε άλλον να σου βάζουν μεγαλύτερο πρόστιμο για τους μήνες που απομένουν .

 

 

Κανεις λαθος, ενημερωσου σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/5/2022 στις 11:22 ΜΜ, Thresh είπε

Γιατί χρειάζεται κάτι τέτοιο? Μετά το άκυρο που έριξε η ΕΕΤΤ στα ασφαλιστικά της Vodafone, απλά συνέχισε ο ΟΤΕ.

Έχασα επεισόδια φαίνεται... Thanks :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τέλος του 2022 θα έχει γίνει ο διπλασιασμός των ταχυτήτων από τον ΟΤΕ στους συνδρομητές του ΟΤΕ κάντε υπομονή γιατί σκάβουν όλες τις περιοχές της Αττικής και περνάνε τα καινούργια καλώδια και τα καινούργια ΚΑΦΑΟ στην περιοχή πού είμαι Παγκράτι και Ζωγράφου που πηγαίνω για δουλειές βλέπω ότι σκάβουν και περνάνε τα καινούργια πορτοκαλί καλώδια βέβαια Wind που έχει στην Πολυκατοικία μου πού έχει ένας γείτονας έχει ήδη κατοστάρα στη Wind που είναι και εγώ σε Cosmote με το 50 L περιμένω να γίνει 100 και από ότι μίλαγα με έναν τεχνικό της εταιρείες που είχε πάρει το έργο στην περιοχή μου είπε σε εφτά μήνες θα ενεργοποιηθούν τα ΚΑΦΑΟ και τα καλώδια που ήδη έχουνε βάλει αυτό τον καιρό στην περιοχή μου Περιμένω να ρωτήσω έναν τεχνικό της Cosmote στην περιοχή μου να μου πει αν ξέρει πότε θα γίνει αυτή η αναβάθμιση που μου διαφημίζουν Πάντως για το κουπόνι που έδινε η εδω σελίδα κοπηκε https://sfbb.gr/LandingPage.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...