Προς το περιεχόμενο

"Δεν είναι δυνατή η προβολή του βίντεο"


Manos2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, ενώ η https://www.philips.gr/c-p/231TE4LB_00/lcd-monitor-led-backlight-with-digital-tv-tuner μου δουλεύει κανονικά για την προβολή τηλεόρασης, δεν μπορώ να καταφέρω να δώσει σήμα μέσω της θύρας HDMI. 

Δεν αναγράφει ότι δεν εντοπίζει σήμα αλλά ότι δεν μπορεί να το προβάλει καθώς και αναγνωρίζεται απευθείας από τον υπολογιστή μου μέσω HDMI.

Έχω δοκιμάσει διαφορετικό HDMI καλώδιο, έχω δοκιμάσει άλλον υπολογιστή και κονσόλα για την σύνδεση με την οθόνη, έχω αλλάξει την ανάλυση της οθόνης μέσω του υπολογιστή στη χαμηλότερη δυνατή μήπως και έχει θέμα με την ανάλυση αλλά τίποτα.

Είναι ενδεικτικό αυτό ότι έχει θέμα η θύρα HDMI ή μήπως μπορώ να την δουλέψω τελικώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Manos2021 είπε

αναγνωρίζεται απευθείας από τον υπολογιστή μου μέσω HDMI

hello

Για να το λες αυτό μάλλον την έχεις ως δεύτερη στο πισι αλλιώς πως το είδες; :P

Δοκίμασε να αλλάξεις το screen refresh rate (hz) πχ. βαλε 1920x1080 60hz απο τις ρυθμίσεις στο πισι λογικά θα υπάρχει η ρύθμιση και στους drivers της κάρτας γραφικών

 

 

image.png.47935b6b8d31dac3d32a91a1fcb78000.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

hello

Για να το λες αυτό μάλλον την έχεις ως δεύτερη στο πισι αλλιώς πως το είδες; :P

Δοκίμασε να αλλάξεις το screen refresh rate (hz) πχ. βαλε 1920x1080 60hz απο τις ρυθμίσεις στο πισι λογικά θα υπάρχει η ρύθμιση και στους drivers της κάρτας γραφικών

 

 

image.png.47935b6b8d31dac3d32a91a1fcb78000.png

 

Καλησπέρα, ναι έχω και άλλη οθόνη, την έχω δοκιμάσει και αυτή τη μέθοδο αλλά τίποτα. Ακόμα και 480 30hz που θα έπρεπε να παίζει σε κάθε οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...