Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η λειτουργία του δορυφορικού Internet της Starlink στην Ελλάδα με ικανοποιητικές ταχύτητες


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/9/2022 στις 12:25 ΜΜ, koskappas είπε

Έβαλα σαν διευθυνση τη Σαλαμίνα. Βγάζει ότι δεν υπάρχει κάλυψη. 

Δοκίμασε με συντεταγμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 14/5/2022 στις 8:25 ΜΜ, KaRouLi είπε

Βέβαια, λεφτά για αναβάθμιση στο PC, νέα αμάξια, και πανάκριβα iPhone υπάρχουν περιέργως 😛. Προσωπικά, το κόστος το θεωρώ δικαιολογημένο. Κάποιοι ακόμα και σε μεγάλα αστικά κέντρα δεν έχουν ταχύτητες. Ζω Πάτρα, και εν έτει 2022 ο OTE δεν έχει περάσει ακόμα καλώδια για να καλύψει όλη τη πόλη. Είχα 6,39 mbps download και 2 mbps upload. Δεν ανανέωσα και έβαλα Patras Broadband, η οποία δουλεύει με κεραία, και τώρα πιάνω καμπάνα 50 mbps (με δυνατότητα να πιάσω μέχρι και 200+mbps, αν αναβαθμίσω φυσικά) και 10 mbps upload. Αν πέσει λίγο το κόστος και ανοίξει ο σταθμός στο Κορωπί, (οπότε και λογικά θα γίνουν καλύτερα τα πράγματα) θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να βάλω.

Είμαι στην Σαμακιά στην Πάτρα, 2,8χλμ από το κέντρο της Πάτρας, της τρίτης μεγαλύτερης πόλης στην Ελλάδα στο έτος 2022 και έχω 1Mbps  download πληρωνοντας για 24 και μου ζητάνε και πέναλτυ απο τον ΟΤΕ για να διακόψω. Θα δοκιμάσω την εταιρία που λές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...