Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Μετά από 2ωρη ακρόαση, κατάφερα και ψήφισα. Νιώθω λες και με ξεγέννησαν σε τρίδυμα. 

Εκτίμησα κι αγάπησα λίγο παραπάνω τα άτομα που 'χουμε κοινό μουσικό γούστο. 

Σ ευχαριστω για το δωδεκαρι μεσιε! ❤️

Επεξ/σία από MaXmaD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, drh είπε

Κάποιος βαθμολόγησε ήδη! Ονόματε δε λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε, ο triplex1 είναι, αυτός με το σκυλάκι στη φωτό, θα τον βρείτε "Τοποθεσία Σκυδρα--Θεσ/νικη... και στα γυρω βουνα!!!".

Τα ακούμε βρε, έστω μισή φορά, τα κομμάτια...βαθμολόγησες σε μια ώρα 22 κομμάτια 😝 

Εμ γι'αυτό ήθελε παιχνίδι με 100 κομμάτια. Σου λέει, 5-10 δευτερόλεπτα το καθένα, σε ένα τεταρτάκι θα το έχω ξεπετάξει το top-100.

Αν και βέβαια μπορεί να τα ακούει σε συνεργασία με τα σκυλιά. Ένας αυτός και έξι τα σκυλιά, από 3 κομμάτια ο καθένας, βγήκε ο γύρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Σ ευχαριστω για το δωδεκαρι μεσιε! ❤️

Ήταν παχουλό το φακελάκι. Δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς. 

Ματμαζέλ, παρακαλώ. 🧡

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, triplex1 είπε

Εχω την εντυπωση οτι ο Sin Boy ειναι αναμεσα μας , μας παρακολουθει!!!

Ολοι σας και μονος μου , σας εχω για πλακα!!!!

Χμμμμ, βλέπω και μια Rina και μπορεί να είναι αυτή ανάμεσά μας και να μας παρακολουθεί, μάλιστα βλέπω ότι προηγείται του  Sin Boy :cool:

Είπαμε...  ΜΟΝΟΙ   ΣΑΣ   ΚΑΙ   ΟΛΟΣ   ΜΟΥ  

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Καλησπέρα.

Να ρωτήσω μιας κ αναφέρθηκε στο αρχικό ποστ... Αν φάμε μπαν μπορούμε να συνεχίσουμε στο παιχνίδι;;

Καλη επιτυχία σε όλους.

Αν κρίνω από την αγωνία του ποστ, σκέφτεσαι να φας μπαν και σε τρώει ο προβληματισμός τι θα κάνεις με το παιχνίδι;   :P  :lol: 

31 λεπτά πριν, drh είπε

Κάποιος βαθμολόγησε ήδη! Ονόματε δε λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε, ο triplex1 είναι, αυτός με το σκυλάκι στη φωτό, θα τον βρείτε "Τοποθεσία Σκυδρα--Θεσ/νικη... και στα γυρω βουνα!!!".

Τα ακούμε βρε, έστω μισή φορά, τα κομμάτια...βαθμολόγησες σε μια ώρα 22 κομμάτια 😝 

μην αγχώνεσαι, κι εγώ τα Χριστούγεννα έφαγα κουραμπιέδες και συνέχισα κανονικά

Μάλιστα, αυτός που βαθμολόγησε είναι ο ίδιος που έγραφε ότι ο νικητής θα εξαρτάται από αυτόν γιατί είναι τελαυταίος στη λίστα και όταν του έιπαν ότι δεν παιζει ρόλο η θέση γιατί η βαθμολογία βγαίνει ταυτόχρονα για όλους, είπε ότι θα ψηφίζει στο παρά 1' :lol: 

1 λεπτό πριν, Mrs. Hyde είπε

Μετά από 2ωρη ακρόαση, κατάφερα και ψήφισα. Νιώθω λες και με ξεγέννησαν σε τρίδυμα. 

Εκτίμησα κι αγάπησα λίγο παραπάνω τα άτομα που 'χουμε κοινό μουσικό γούστο. 

- Να και η δεύτερη!  :D 

- Πάντως εγώ δεν μπορώ να διανοηθώ ποιός έχει βάλει τι...  έχω κάποιες υποψίες, αλλά η εμπειρία λέει ότι θα υπάρχουν πολλές εκπλήξεις... σίγουρα 

Και εγώ περίπου έτοιμη την έχω την βαθμολογία, ο άσσος και το πρώτο επιλαχών μηδενικό μου έχουν μείνει, αλλά θα κάνω και τους επανελέγχους μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GBorb είπε

Βλέπετε και ποιος ψήφισε τι; Εγώ λέω να το παίξω εντελώς αντικειμενικά και ανώνυμα

Πώς να το δουν αυτό; Δεν γίνεται. Μόνο όταν ψηφίσουν όλοι και ανέβουν τα αποτελέσματα θα φανεί ποιός έβαλε τί.

Προς το παρόν μπορείτε να δείτε μόνο ποιός ψήφισε, το όνομά του γίνεται μπλε. Αλλά όχι τί ψήφισε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NovaLacertae είπε

Χμμμμ, βλέπω και μια Rina και μπορεί να είναι αυτή ανάμεσά μας και να μας παρακολουθεί, μάλιστα βλέπω ότι προηγείται του  Sin Boy :cool:

Είπαμε...  ΜΟΝΟΙ   ΣΑΣ   ΚΑΙ   ΟΛΟΣ   ΜΟΥ  

Αν κρίνω από την αγωνία του ποστ, σκέφτεσαι να φας μπαν και σε τρώει ο προβληματισμός τι θα κάνεις με το παιχνίδι;   :P  :lol: 

Μάλιστα, αυτός που βαθμολόγησε είναι ο ίδιος που έγραφε ότι ο νικητής θα εξαρτάται από αυτόν γιατί είναι τελαυταίος στη λίστα και όταν του έιπαν ότι δεν παιζει ρόλο η θέση γιατί η βαθμολογία βγαίνει ταυτόχρονα για όλους, είπε ότι θα ψηφίζει στο παρά 1' :lol: 

- Να και η δεύτερη!  :D 

- Πάντως εγώ δεν μπορώ να διανοηθώ ποιός έχει βάλει τι...  έχω κάποιες υποψίες, αλλά η εμπειρία λέει ότι θα υπάρχουν πολλές εκπλήξεις... σίγουρα 

Και εγώ περίπου έτοιμη την έχω την βαθμολογία, ο άσσος και το πρώτο επιλαχών μηδενικό μου έχουν μείνει, αλλά θα κάνω και τους επανελέγχους μου

τα τραγουδια ειναι λιγα , πρεπει να γινουν περισσοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, NovaLacertae είπε

- Να και η δεύτερη!  :D 

- Πάντως εγώ δεν μπορώ να διανοηθώ ποιός έχει βάλει τι...  έχω κάποιες υποψίες, αλλά η εμπειρία λέει ότι θα υπάρχουν πολλές εκπλήξεις... σίγουρα 

Και εγώ περίπου έτοιμη την έχω την βαθμολογία, ο άσσος και το πρώτο επιλαχών μηδενικό μου έχουν μείνει, αλλά θα κάνω και τους επανελέγχους μου

Έκανα κάποιες σκέψεις σε ορισμένα τραγούδια. Περιμένω πώς και πώς να γίνουν οι αποκαλύψεις. Το πιο fun part, μακράν. 

Η βαθμολογία δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα. Σε ορισμένα μόνο που έσβηνα και ξανάσβηνα, άκουγα και ξανάκουγα...

Για σχόλια επιφυλάσσομαι σε επόμενους γύρους. Σε αυτόν είχα μια κάποια συστολή. 😛 

4 λεπτά πριν, triplex1 είπε

τα τραγουδια ειναι λιγα , πρεπει να γινουν περισσοτερα

Θα χακέψουμε το σύστημα, και στη δική σου σελίδα θα βάλουμε καμιά 200ρια. Να 'χεις ν' ακούς και να ευφραίνεσαι. 

Εμείς λέμε να μείνουμε ως έχει. 😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Έκανα κάποιες σκέψεις σε ορισμένα τραγούδια. Περιμένω πώς και πώς να γίνουν οι αποκαλύψεις. Το πιο fun part, μακράν. 

Η βαθμολογία δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα. Σε ορισμένα μόνο που έσβηνα και ξανάσβηνα, άκουγα και ξανάκουγα...

Για σχόλια επιφυλάσσομαι σε επόμενους γύρους. Σε αυτόν είχα μια κάποια συστολή. 😛 

Θα χακέψουμε το σύστημα, και στη δική σου σελίδα θα βάλουμε καμιά 200ρια. Να 'χεις ν' ακούς και να ευφραίνεσαι. 

Εμείς λέμε να μείνουμε ως έχει. 😇

ειστε πολυ μικροι ακομη οι περισσοτεροι , λιγοι ξεχωριζουν δεν θ'αποκαλυψω ποιοι ειναι ...............παρε μια αφιερωση

 

νομιζω πως εχει προβλημα το λινκ του διαγωνισμου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lovesucks είπε

Καλησπέρα.

Να ρωτήσω μιας κ αναφέρθηκε στο αρχικό ποστ..Αν φάμε μπαν μπορούμε να συνεχίσουμε στο παιχνίδι;;

Καλη επιτυχία σε όλους.

Αμα καταφερεις να φας μπαν , θα τραγουδας μετα καραοκε στο δωματιο σου , ο μονος που μπορει να φαει απο δω μεσα μονο εγω ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, triplex1 είπε

Αμα καταφερεις να φας μπαν , θα τραγουδας μετα καραοκε στο δωματιο σου , ο μονος που μπορει να φαει απο δω μεσα μονο εγω ειμαι

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλά μη το λες όλα μπορούν να συμβούν.

Εσύ μη φας ban σήμερα γιατί σε όλα τα thread της μουσικής βάζεις ωραιότατα τραγούδια..🙂

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lovesucks είπε

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλά μη το λες όλα μπορούν να συμβούν.

Εσύ μη φας ban σήμερα. Σε όλα τα thread της μουσικής βάζεις ωραιότατα τραγούδια..🙂

προσπαθω γιατι εχει καμια ωρα που δεν ανοιγει το λινκ μου στο λαπτοπ , ανοιγει με edge , στον σταθερο δουλευει , ψαχνω να βρω αν φταιει κατι με τον mozilla ...............ανοιξαμε αλλη δουλεια τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

προσπαθω γιατι εχει καμια ωρα που δεν ανοιγει το λινκ μου στο λαπτοπ , ανοιγει με edge , στον σταθερο δουλευει , ψαχνω να βρω αν φταιει κατι με τον mozilla ...............ανοιξαμε αλλη δουλεια τωρα

Κάνε μετάφραση..Αμα σου πω ότι κατάλαβα θα ναι ψέμα.😊😊😊😊

Το λινκ του διαγωνισμού εννοείς?Αν ανοίξει και αρχίσεις τις βαθμολογίες.. βάλε μου 12!!!Άντε βαριά 10...😀😀😀😀😀

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

*Το δικό μου 12αρι στο τραγούδι σου είναι σίγουρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Κάνε μετάφραση..Αμα σου πω ότι κατάλαβα θα ναι ψέμα.😊😊😊😊

Το λινκ του διαγωνισμού εννοείς?Αν ανοίξει και αρχίσεις τις βαθμολογίες.. βάλε μου 12!!!Άντε βαριά 10...😀😀😀😀😀

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

*Το δικό μου 12αρι στο τραγούδι σου είναι σίγουρο!

Ναι εχω καποιο θεμα με το λινκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...