Προς το περιεχόμενο

Έκπτωση 25% σε easybytez


leonhonda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/5/2022 στις 8:58 ΠΜ, NewGascp είπε

Αν η συνδρομή λήγει τον Οκτώβριο και κάνουμε τώρα ανανέωση θα ισχύσει από τώρα ή από τότε που θα έληγε κανονικά η συνδρομή μας ;
Αν γνωρίζει κάποιος που το έχει κάνει ας απαντήσει.

Ναι ανανεώνει από τότε!

Βάλε ακριβώς για να φτάσεις στην black Friday , 50% κάθε χρόνο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, valadsk είπε

και γιατί δεν πάτε στο real-debrid με 4 ευρώ το μήνα και 100GB download κάθε ημέρα από easybytez?

 

Για πες καμία πληροφορία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω τίποτα στο site τους.Ποιους hosts έχει? Πώς ακριβώς δουλεύει γιατί δεν το ξέρω.Τα μετατρέπει σε δικό τους και μετά τα κατεβάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leonhonda είπε

Για πες καμία πληροφορία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω τίποτα στο site τους.Ποιους hosts έχει? Πώς ακριβώς δουλεύει γιατί δεν το ξέρω.Τα μετατρέπει σε δικό τους και μετά τα κατεβάζει?

rapidgator, nitroflare και easybytez υποστηρίζονται κανονικά, είναι αυτοί που χρησιμοποιούνται πιο πολύ. Κάποιες φορές είναι εκτός, ωστόσο τους φτιάχνουν αμέσως. Βάζεις τα links και παίρνεις του realdebrid και τα κατεβαζεις. Βαζεις και torrents και στα μετατρεπει σε συνδεσμο realdebrid για να τα κατεβασεις πιο γρηγορα εσυ. 

25TB κοντεύω σε traffic συνδρομητής πάνω από 1 χρόνο. κανενα παράπονο, αλλά κάποια στιγμή μπορεί οι hosters να μην λειτουργούν τους φτιαχνουν ομως. για 4 ευρώ για 100GB την ημέρα στο rapidgator, 100GB στο easybytez και 100GB στο nitroflare είναι σαν να στα δινουν τζάμπα. 

αναφέρω αυτους γιατι μονο αυτους που χρησιμοποιω. αφήστε τους αλλους να ψαχνουν netflix απο τουρκια και disney+ 😛

 

1.jpg

Επεξ/σία από valadsk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η easybytez υποστηριζει 13 hosters, χωρις προβληματικα λινκς τωρα η στο μελλον.

(Ειχα δοκιμασει ενδιαμεσο multi hoster στο παρελθον, παρομοιο σαν το real-debrid και οκ, εβγαλε τα λεφτα του αλλα πολλα κολπακια καθε φορα.

Για τωρα δεν ξερω πως τα πανε οι εναλλακτικοι multi-hosters, ευχαριστω για την ενημερωση παντως).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, valadsk είπε

rapidgator, nitroflare και easybytez υποστηρίζονται κανονικά, είναι αυτοί που χρησιμοποιούνται πιο πολύ. Κάποιες φορές είναι εκτός, ωστόσο τους φτιάχνουν αμέσως. Βάζεις τα links και παίρνεις του realdebrid και τα κατεβαζεις. Βαζεις και torrents και στα μετατρεπει σε συνδεσμο realdebrid για να τα κατεβασεις πιο γρηγορα εσυ. 

25TB κοντεύω σε traffic συνδρομητής πάνω από 1 χρόνο. κανενα παράπονο, αλλά κάποια στιγμή μπορεί οι hosters να μην λειτουργούν τους φτιαχνουν ομως. για 4 ευρώ για 100GB την ημέρα στο rapidgator, 100GB στο easybytez και 100GB στο nitroflare είναι σαν να στα δινουν τζάμπα. 

αναφέρω αυτους γιατι μονο αυτους που χρησιμοποιω. αφήστε τους αλλους να ψαχνουν netflix απο τουρκια και disney+ 😛

 

 

Keep2share που να δουλεύει το traffic όμως, έχει? Όπου έχω δει ήταν μόνιμα down ή full προβληματικό. (Το easybytez δεν έχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, iml είπε

Keep2share που να δουλεύει το traffic όμως, έχει? Όπου έχω δει ήταν μόνιμα down ή full προβληματικό. (Το easybytez δεν έχει)

κοίτα, δεν το έχω δει πουθενά να το χρησιμοποιούν σε αυτά που κατεβάζω. nitroflare και rapidgator κατεβάζω. Στο linksnappy παλιότερα πάντως έλεγαν ότι τους κάνουν ban τους λογαριασμούς για αυτό και δεν μπορεί να δουλέψει. Δηλαδή, αναγκάζουν το κόσμο να αγοράζουν συνδρομή από αυτούς αντί για realdebrid, linksnappy και λοιπές υπηρεσίες. 

12 ώρες πριν, nek4d είπε

Και η easybytez υποστηριζει 13 hosters, χωρις προβληματικα λινκς τωρα η στο μελλον.

(Ειχα δοκιμασει ενδιαμεσο multi hoster στο παρελθον, παρομοιο σαν το real-debrid και οκ, εβγαλε τα λεφτα του αλλα πολλα κολπακια καθε φορα.

Για τωρα δεν ξερω πως τα πανε οι εναλλακτικοι multi-hosters, ευχαριστω για την ενημερωση παντως).

, δεν δουλεύει τίποτα από easybytez. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, valadsk είπε

, δεν δουλεύει τίποτα από easybytez. 

Ωπα, λεει οτι υποστηριζει αυτους:

image.png.360fec66cfc54d16f3d56b43664134f7.png

Δεν παιζουν?

Αν οχι, δεν εχει αραγε προβληματα με επιστροφες συνδρομων λογω μη παροχης υπηρεσιων?

Για πιο λογο να τους διαφημιζει τοτε? Μονο για οτι αρπαξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει συνδρομή πολύ παλιά στο real-debrid.Οι άνθρωποι είναι απατεώνες.Όχι μόνο οι hoster τους δεν δουλεύουν αλλά δεν υπάρχει πουθενά support να τους πεις δυο κουβέντες.Ακόμα και η σελίδα τους τώρα που είδα είναι ανενεργή.Μου κάνει εντύπωση που ακούω για 100GB traffic σε rapidgator και eazybytez.

Προσωπικά τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ Alldebrid.Είναι από τους λιγότερο προβληματικούς multihosters.Πολύ λίγες φορές είχαν θέμα με μεγάλους και δημοφιλείς hosters όπως το rapidgator , αλλά τουλάχιστον μπορείς να τους στείλεις και ένα email να τους ρωτήσεις τι συμβαίνει.Αυτοί στο realdebrid που μπορείς να τους βρεις; Πουθενά.Παίρνουν τα λεφτά και μετά αλέκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, nek4d είπε

Ωπα, λεει οτι υποστηριζει αυτους:

image.png.360fec66cfc54d16f3d56b43664134f7.png

Δεν παιζουν?

Αν οχι, δεν εχει αραγε προβληματα με επιστροφες συνδρομων λογω μη παροχης υπηρεσιων?

Για πιο λογο να τους διαφημιζει τοτε? Μονο για οτι αρπαξει?

απο αυτους που εχει στη φωτο μονο το rapidgator, uploaded turbobit υπάρχουν ακομη.

και φυσικα δεν δουλευουν,. αν πάρετε συνδρομή πάρτε την για να κατεβάζετε links από easybytes οχι να μετατρέψετε απο αλλους hosters θα κλαίτε τα λεφτά σας.

ρητορική ερώτηση : το rapidshare δεν έχει κλείσει χρόνια τώρα?

μόνο με αμφισβήτηση συναλλαγής θα πάρεις πίσω τα λεφτά. αυτοί δεν θα σου γυρίσουν τίποτα. 

και επιπλέον, όλο το περιεχόμενο ανεβαίνει σε rapidgator αι nitroflare κατά 80%. Τι να τους κάνεις τους άλλους. Η εικόνα έχει μείνει από μια άλλη εποχή και δεν την έχουν αλλάξει ακόμη.

14 λεπτά πριν, tarantules είπε

Είχα πάρει συνδρομή πολύ παλιά στο real-debrid.Οι άνθρωποι είναι απατεώνες.Όχι μόνο οι hoster τους δεν δουλεύουν αλλά δεν υπάρχει πουθενά support να τους πεις δυο κουβέντες.Ακόμα και η σελίδα τους τώρα που είδα είναι ανενεργή.Μου κάνει εντύπωση που ακούω για 100GB traffic σε rapidgator και eazybytez.

Προσωπικά τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ Alldebrid.Είναι από τους λιγότερο προβληματικούς multihosters.Πολύ λίγες φορές είχαν θέμα με μεγάλους και δημοφιλείς hosters όπως το rapidgator , αλλά τουλάχιστον μπορείς να τους στείλεις και ένα email να τους ρωτήσεις τι συμβαίνει.Αυτοί στο realdebrid που μπορείς να τους βρεις; Πουθενά.Παίρνουν τα λεφτά και μετά αλέκος.

https://real-debrid.com/support 

υπάρχει εδώ

και το alldebrid καλο ειναι αλλα εχει 60GB όριο την ημέρα στο rapidgator. Στο realdebrid εχει 100GB. 

Επεξ/σία από valadsk
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, valadsk είπε

https://real-debrid.com/support 

υπάρχει εδώ

και το alldebrid καλο ειναι αλλα εχει 60GB όριο την ημέρα στο rapidgator. Στο realdebrid εχει 100GB. 

Και πως τους στέλνεις μήνυμα ρε παλικάρι; Έχει ένα search box που αναζητάς topic.Δεν βλέπω κάπου να μπορείς να τους στείλεις μήνυμα.

Όσο γι αυτό που λες για το όριο , προτιμώ κάποιον που έχει χαμηλότερο ημερήσιο όριο και να είναι αξιόπιστος παρά κάποιον που 8 στις 10 δεν δουλεύει.Επίσης τα 60GB ανά ημέρα τα θεωρείς λίγα; Εγώ που έχω κατεβάσει πάνω από 200 τανίες remux και κάποιες λίγες 4Κ μια χαρά κάνω τη δουλειά μου.Μόνο μια φορά που ήθελα να κατεβάσω όλα τα LOTR και Hobbit σε 4Κ πήρα συνδρομή σε rapidgator που τα ήθελα άμεσα.60GB κατεβάζεις ακόμα και 3 ταινίες ανά ημέρα εαν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2022 στις 8:58 ΠΜ, NewGascp είπε

Αν η συνδρομή λήγει τον Οκτώβριο και κάνουμε τώρα ανανέωση θα ισχύσει από τώρα ή από τότε που θα έληγε κανονικά η συνδρομή μας ;
Αν γνωρίζει κάποιος που το έχει κάνει ας απαντήσει.

Τελικά έκανα ανανέωση για δύο χρόνια και ο χρόνος προστέθηκε μετά την λήξη της υπάρχουσας συνδρομής. Δηλαδή μέχρι 10/2024.
Οπότε όλα καλά. Επίσης μιας και αναφέρθηκε έκπτωση 50% στην Black Friday να το έχουμε κατά νου μιας και ο χρόνος γίνεται stack.
Ευχαριστώ TS !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το easybytez υποστηρίζει ΜΟΝΟ "Easybytez, Turbobit.net, uploaded" πλέον. Τα εικονίδια είναι ξεχασμένα από παλαιότερες εποχές και πλέον παραπλανητικά.

Τα ίδια βέβαια και σε άλλους multihosters. Άλλα λένε ότι υποστηρίζουν και άλλα βλέπεις στην πραγματικότητα μετά την εγγραφή-πληρωμή. Αν κάποιος μπορεί να δοκιμάσει αν δουλεύει το keep2share σε κάποιον από αυτούς που χρησιμοποιεί θα με ενδιέφερε να το γράψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tarantules είπε

Και πως τους στέλνεις μήνυμα ρε παλικάρι; Έχει ένα search box που αναζητάς topic.Δεν βλέπω κάπου να μπορείς να τους στείλεις μήνυμα.

 

Πιέζεις το θέμα που θέλεις, πχ change email και σου βγαζει προτασεις, πατας το i want to change my email και σου εμφανιζει επιλογη μετα contact us.

1034606672_realdebrid1.jpg.21200006a49fb373f7f8ffa58fd5cf68.jpg2060397233_realdebrid2.jpg.93fc478b3e8b1656899ad2b4c05c9556.jpg

όσο για τον ογκο δυστυχως το καθε GB μετράει όταν θελεις να φτιαξεις ενα αρχειο στο cloud. βαριεσαι να περιμενεις να ερθει αλλη ημερα :)

1.jpg.a551a1d78fd9f9e6cae6bb1a8a8d5ee4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, iml είπε

Το easybytez υποστηρίζει ΜΟΝΟ "Easybytez, Turbobit.net, uploaded" πλέον.

 

 

Πράγματι μόνο αυτά υποστηρίζει πλέον. Εντάξει εγώ επειδή το forum που χρησιμοποιώ χρησιμοποιεί μόνο easybytez δεν με πολυνοιάζουν τα υπόλοιπα(όχι πως θα με χαλούσε να μπορώ και από αλλού😜)

Από λίγο που κοίταξα πάντως το real debrid είναι πολύ άδειο site σε σημείο που μου φαίνεται ύποπτο.Το all debrid δείχνει νορμάλ ίσως κάνω και μία δοκιμή εκεί για 1 μήνα και βλέπουμε πως θα πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, valadsk είπε

Πιέζεις το θέμα που θέλεις, πχ change email και σου βγαζει προτασεις, πατας το i want to change my email και σου εμφανιζει επιλογη μετα contact us.

 

όσο για τον ογκο δυστυχως το καθε GB μετράει όταν θελεις να φτιαξεις ενα αρχειο στο cloud. βαριεσαι να περιμενεις να ερθει αλλη ημερα :)

1.jpg.a551a1d78fd9f9e6cae6bb1a8a8d5ee4.jpg

Για το email θα το δω αυτό που είπες , τουλάχιστον να τους ρωτήσω καποια πραγματάκια αν και έχω καεί με αυτούς όπως προείπα.

Όσον αφορά τον όγκο , αυτά που μου έβαλες είναι ολόκληρες σαιζόν από σειρές , και τυχαίνει στην ανάλυση που τα κατεβάζεις να είναι πάνω/κάτω στα όρια που έχει θέσει ο συγκεκριμένος.Για τις δικές μου ανάγκες πάντως μια χαρά είναι για τανίες.Άσε που και το όριο παρακάμπτεται εύκολα μιας και η ίδια ταινία ανεβαίνει σε πολλαπλούς mirror hosters και συνεχίζεις από εκεί που σταμάτησες.Πχ εγώ τις βρίσκω τις περισσότερες ταυτόχρονα σε rapidgator, uploaded.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...