Προς το περιεχόμενο

Έκπτωση 25% σε easybytez


leonhonda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρησιμοποιώ και τα δυο read debrid/all debrid, ειναι σχεδον πανομοιότυπα  δεν θα δειτε διαφορες σημαντικες.Ενα προβλημα που εχουν και τα δυο πεφτει συχνα το rapidgator.ειδικα με το realdebrid αυτο γινεται συχνα και μπορει να κανει και μερες να το φτιαξουν.Πέρυσι το real ειχε αφαιρέσει το  rapidgator χωρις να ενημερωσει κανεναν, μετα επεσε γκρίνια και το ξανα εβαλε. Αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος και με τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thankss σε ολους για τα updates :-)

(περασαν χρονια απο τοτε που ειχα δοκιμασει multiple hosters, θα εγραφα λεπτομερειες τι ειχα δει αλλα ετσι κ αλλιως αλλαζουν πολλα με τον καιρο, τα τωρινα updates ειναι τα σημαντικα. Το μονο που θα προτεινα, μην κανετε πολυετης συνδρομες, λογω των αλλαγων αυτων, παθων και με το zevera...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια τώρα με το easy, δεν έχει χαλάσει πολύ; Το πρώτο link κατεβάζει με 1,5 mb το δεύτερο σου βγάζει 10kb.... Άμα βάλεις και vpn, τρέχα γύρευε σε πολλά links... 

Α, μην το ξεχάσω, κανέναν downloader να δουλεύει με easy για πολλά links; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thouthou είπε

Χρόνια τώρα με το easy, δεν έχει χαλάσει πολύ; Το πρώτο link κατεβάζει με 1,5 mb το δεύτερο σου βγάζει 10kb.... Άμα βάλεις και vpn, τρέχα γύρευε σε πολλά links... 

Α, μην το ξεχάσω, κανέναν downloader να δουλεύει με easy για πολλά links; 

JDownloader ειχα πριν χρονια και ηταν δυνατος.
https://jdownloader.org/download/index
Θα υπαρχουν και αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όσοι προτείνεται all debrids προφανώς και είστε λάθος. Οι λόγοι είναι ευνόητοι ρε παιδιά (το αστείο μερικοί το παίζουν και ειδικοί του warez) 

Θέλετε να κατεβάζετε τσάμπα από 5-10 διαφορετικούς hosters, ξεχνώντας ότι έτσι μόνο κακό κάνεις στον hoster. Από την άλλη οποίος βρει ένα debrid που να δουλεύει σωστά, από εμένα έχει ότι θέλει. 

Απατεώνες είναι που τρώνε συνέχεια bans από τα main hosters. Rapidgator και Nitroflare έχουν τεράστια λίστα με εκατοντάδες debrids banned ήδη. 

Όσο αφορά το EasyBytez, όποιος έχει παράπονο που υπάρχει ανεβασμένο ότι μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νους, τότε πάλι μάλλον κάτι κάνει λάθος. Το Easy για Ελλάδα και Ιταλία είναι ο Leader. 

Για downloader στο EasyBytez βάλτε το IDM (Internet Download Manager) η και το JDownloader 2. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/5/2022 στις 10:22 ΜΜ, ThanosR92 είπε

Καλά όσοι προτείνεται all debrids προφανώς και είστε λάθος. Οι λόγοι είναι ευνόητοι ρε παιδιά (το αστείο μερικοί το παίζουν και ειδικοί του warez) 

Θέλετε να κατεβάζετε τσάμπα από 5-10 διαφορετικούς hosters, ξεχνώντας ότι έτσι μόνο κακό κάνεις στον hoster. Από την άλλη οποίος βρει ένα debrid που να δουλεύει σωστά, από εμένα έχει ότι θέλει. 

Απατεώνες είναι που τρώνε συνέχεια bans από τα main hosters. Rapidgator και Nitroflare έχουν τεράστια λίστα με εκατοντάδες debrids banned ήδη. 

Όσο αφορά το EasyBytez, όποιος έχει παράπονο που υπάρχει ανεβασμένο ότι μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νους, τότε πάλι μάλλον κάτι κάνει λάθος. Το Easy για Ελλάδα και Ιταλία είναι ο Leader. 

Για downloader στο EasyBytez βάλτε το IDM (Internet Download Manager) η και το JDownloader 2. 

Πες μου όποια ώρα και στιγμή θες να σου στείλω screenshot ή video που κατεβάζω από alldebrid στο μέγιστο της ταχύτητας της σύνδεσής μου.

Έχω 10ΤΒ ταινίες remux των 25-100GB την καθεμιά αποκλειστικά κατεβασμένες από alldebrid και κάπου 6ΤΒ σε ντοκυμανταίρ επίσης από alldebrid.

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, thouthou είπε

Χρόνια τώρα με το easy, δεν έχει χαλάσει πολύ; Το πρώτο link κατεβάζει με 1,5 mb το δεύτερο σου βγάζει 10kb.... Άμα βάλεις και vpn, τρέχα γύρευε σε πολλά links... 

Α, μην το ξεχάσω, κανέναν downloader να δουλεύει με easy για πολλά links; 

🤔Δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα φίλε μου.Βάλε jdownloader αν δεν έχεις και ξαναδοκίμασε.Κατεβάζω αμέτρητα χωρίς κανένα πρόβλημα.Μήπως σου κόβει το vpn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/5/2022 στις 10:22 ΜΜ, ThanosR92 είπε

Καλά όσοι προτείνεται all debrids προφανώς και είστε λάθος. Οι λόγοι είναι ευνόητοι ρε παιδιά (το αστείο μερικοί το παίζουν και ειδικοί του warez) 

Θέλετε να κατεβάζετε τσάμπα από 5-10 διαφορετικούς hosters, ξεχνώντας ότι έτσι μόνο κακό κάνεις στον hoster. Από την άλλη οποίος βρει ένα debrid που να δουλεύει σωστά, από εμένα έχει ότι θέλει. 

Απατεώνες είναι που τρώνε συνέχεια bans από τα main hosters. Rapidgator και Nitroflare έχουν τεράστια λίστα με εκατοντάδες debrids banned ήδη. 

Όσο αφορά το EasyBytez, όποιος έχει παράπονο που υπάρχει ανεβασμένο ότι μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νους, τότε πάλι μάλλον κάτι κάνει λάθος. Το Easy για Ελλάδα και Ιταλία είναι ο Leader. 

Για downloader στο EasyBytez βάλτε το IDM (Internet Download Manager) η και το JDownloader 2. 

εσύ ο ειδικός τράβα πλήρωνε το nitroflare 20 δολάρια (μαζί με τις προμήθειες που βγάζει αν κάνεις λογαριασμό) το μήνα για να κατεβάσεις 25GB την ημέρα. Άσε εμάς να τη βγάζουμε με 4 ευρώ το μήνα από real-debrid και να κατεβάζουμε 100GB την ημέρα και να το παίζουμε και ειδικοί.

 

 

nitroflarre.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει χρόνια που το πρωτο-έβαλα, και παλαιότερα είχε 3d party software. Η πιο ασφαλής είναι η επίσημη σελίδα https://jdownloader.org/download/index

κατά το install βάζεις μόνο το main program και δεν λες ok σε όλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...