Προς το περιεχόμενο

Upgrade από Xiaomi mi 9 lite!


staurosdelacruz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλη την παρέα και συγχαρητήρια για την δουλειά και την παρέα που κάνετε! Είμαι κάτοχος ενός mi  9 lite  και ειλικρινά είμαι υπερ ευχαριστημενος! Γενικά η χρήση που κάνω στο κινητό είναι σχετικά απλή πιο πολύ browsing & social και παιχνίδια από απειροελάχιστο έως καθόλου ! Υπάρχει κάποια συσκευή που να αξίζει να πάω γύρω στα 400 ευρώ? Κοίταζα για το mi 11 lite αλλά από ότι βλέπω πάνω κάτω τα ίδια είναι εκτός και αν πάω στα 8gb ram! Κάπου εδώ να αναφέρω πως το δικό μου μετά από 2.5 χρόνια χρήσης δουλεύουν όλα άψογα (δακτυλικό αποτύπωμα κλπ κλπ δεν έχει κολλήσει πότε και η μπαταρία κρατάει άνετα 1 ημέρα )

Επεξ/σία από staurosdelacruz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!! Έχω ακριβώς το ίδιο δίλημμα. Έχω το άψογο μέχρι στιγμής Xiaomi mi 9 lite, και θέλω να το αλλάξω. Μετά από έρευνα που έχω κάνει, κλίνω προς το Realme Gt2 το απλό όχι το Pro. Μου αρέσει και το Samsung s21FE αλλά η μπαταρία του είναι για κλάματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 5 μερες το s21 fe εντάξει τη μέρα τη βγάζει. Αλλά και εγω θα ήθελα να δοκιμάσω το realme GT 2. Ίσως κάποια στιγμή κάνω ανταλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα ειχα πολλά  Samsung τώρα τελευταία. S20 fe 5g, s21 ultra, A52s και τώρα το s21 fe. Καλό το fe σε κάμερα (εντάξει δεν είναι σαν το ultra) ο λόγος που θα ήθελα να δω το realme GT 2 ειναι για να δω τη μπαταρία του. Πιστεύω σε κάμερες το s21 fe είναι καλύτερο. Προαίσθημα δικό μου είναι αυτό χα χα χα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...