Προς το περιεχόμενο

Linux Mafia Army: θεωρια συνωμοσιας ή πικρη αληθεια;


cli22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο google αν ψάξεις για «Linux Mafia Army» δε θα το βρεις ...
Αλλά βρε που το έχω ακούσει, που το έχω ακούσει ...

Α ναι σε αυτό το «φόρουμ»  : https://talk.ilinuxos.com

 

Είναι η μόνιμη απάντηση σε κάθε κριτική, ορθή ή λάθος, ευγενικά διατυπωμένη ή με επίπεδο τρούμπας (Θα σου πω ένα μυστικό, όπως απαντάς έτσι απαντάνε, και η τρούμπα μαζεύει τρολ)

Συμπέρασμα : Η επιστροφή του χρήστη iLinux OS που είχε εξαφανιστεί μετά από αυτό:

 

Θα σου ξαναπώ λοιπόν τα ίδια, μιας και τότε ήταν hit and run
 

Αναφορά σε κείμενο


ΥΓ: Μπράβο ρε μάγκα, έφτιαξες μια διανομή. Μπράβο αν καταφέρεις να βγάλεις κανένα φράγκο από υποστήριξη μέσω Skype. Κανένα κακό σε αυτό και ίσως βρήκες και ένα κενό στην αγορά. Αλλά  Έλληνας είσαι και δεν μπήκες σε ένα φόρουμ ή κάπου τέλος πάντων να πεις "Ρε μάγκες δείτε τι έφτιαξα. Σας αρέσει;". Και ο κόσμος θα γούσταρε (γιατί κάποιοι θεωρούν πως η καταγωγή του δημιουργού μιας διανομής έχει σημασία) και μια υποστήριξη θα είχες. Τώρα  τι κατάφερες; Να τρως διαγραφές να τσακώνεσαι και να βρίζεις τα άτομα που αλλιώς θα ήταν θετικά, και να γίνεσαι ανέκδοτο; Και κάθεσαι να κάνεις αμερικάνικη  διαφήμιση  του 60, της κακίας ώρας λες και απευθύνεσαι σε 15χρονα;

Επίσης, αποκτήσαμε και δεύτερο άτομο, που λαμβάνει οποιαδήποτε κριτική υπό το πρίσμα: «Τα λένε αυτά γιατί τα παίρνουν (τα λαμόγια) απο την εταιρεία Χ». Πάμε παρακάτω ...

Don't Fedd the trolls μην το κάνουμε σαν το παραπάνω «φόρουμ». Αυτά από εμένα και δε θα υπάρξει περαιτέρω αλληλεπίδραση.

Επεξ/σία από asfodelus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...