Προς το περιεχόμενο

Φοιτητικό Πάσο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχασα το φοιτητικό μου πάσο και έβγαλα καινούργιο, πήγα να το παραλάβω και μου είπαν ότι από την στιγμή που άλλαξε το πάσο αλλάζει και ο 12ψηφιος αριθμός που αναγράφεται πάνω σε αυτό και με τον οποίο είχε δημιουργηθεί το φοιτητικό μου πακέτο στη Vodafone και θα πρέπει να πληρώσω 20€ για να συνεχίσει το νούμερο μου να είναι φοιτητικό αλλιώς θα πάψει να ισχύει μετά από δύο εργάσιμες μέρες! Σημείωση: με αυτά τα 20€ που θα δώσω θα πάρω αρκετά λεπτά ομιλίας και ίντερνετ στο κινητό μου για τους επόμενους 3 μήνες χωρίς να χρειαστεί να βάλω κάρτα. Και ρωτώ, όντως γίνεται κάτι τέτοιο και θα πάψει να είναι φοιτητικό το νούμερο μου ή προσπαθούν απλά να μου πουλήσουν αυτή την προσφορά και να βγάλουν 20€ από εμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Aggelos099 είπε

Έχασα το φοιτητικό μου πάσο και έβγαλα καινούργιο, πήγα να το παραλάβω και μου είπαν ότι από την στιγμή που άλλαξε το πάσο αλλάζει και ο 12ψηφιος αριθμός που αναγράφεται πάνω σε αυτό και με τον οποίο είχε δημιουργηθεί το φοιτητικό μου πακέτο στη Vodafone και θα πρέπει να πληρώσω 20€ για να συνεχίσει το νούμερο μου να είναι φοιτητικό αλλιώς θα πάψει να ισχύει μετά από δύο εργάσιμες μέρες! Σημείωση: με αυτά τα 20€ που θα δώσω θα πάρω αρκετά λεπτά ομιλίας και ίντερνετ στο κινητό μου για τους επόμενους 3 μήνες χωρίς να χρειαστεί να βάλω κάρτα. Και ρωτώ, όντως γίνεται κάτι τέτοιο και θα πάψει να είναι φοιτητικό το νούμερο μου ή προσπαθούν απλά να μου πουλήσουν αυτή την προσφορά και να βγάλουν 20€ από εμένα;

Πως καταλαβε η voda οτι αλλαξες πασο ? ειμαι 35 , ακομα εχω το φοιτητικο πακετο που εκανα οταν ημουν στο ΤΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Που κατάλαβε η βονταφον οτι εσυ αλλαξες πασο;

 

Το πάσο το παρέλαβα από κατάστημα της Vodafone και φαίνεται όταν είναι επανέκδοση

5 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Πως καταλαβε η voda οτι αλλαξες πασο ? ειμαι 35 , ακομα εχω το φοιτητικο πακετο που εκανα οταν ημουν στο ΤΕΙ

Το κατάλαβε γιατί από κατάστημα της Vodafone παρέλαβα το καινούριο μου πάσο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Aggelos099 είπε

Το πάσο το παρέλαβα από κατάστημα της Vodafone και φαίνεται όταν είναι επανέκδοση

Το κατάλαβε γιατί από κατάστημα της Vodafone παρέλαβα το καινούριο μου πάσο.. 

Τι δουλειά έχει το κατάστημα της voda με το φοιτητικό πάσο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Τι δουλειά έχει το κατάστημα της voda με το φοιτητικό πάσο?

Κι εγώ το πάσο μου πριν 2 χρόνια από κατάστημα Vodafone το παρέλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Inuyasha είπε

Τι δουλειά έχει το κατάστημα της voda με το φοιτητικό πάσο?

Εε δεν ξέρω.. από εκεί παίρνουν όλοι φοιτητές τα πάσο τους τουλάχιστον από το 18 που μπήκα στη σχολή εγώ έτσι γίνεται.. το γιατί δεν το ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...