Προς το περιεχόμενο

Κολλεγια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σπουδάζω στο τροφίμων και διατροφής και σκέφτομαι να αφήσω την σχολή μου διότι δεν με τραβάει το αντικείμενο. Σκέφτομαι να πάω στο μητροπολιτικό για διατροφολογια. Μήπως γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο του κολλεγιου είναι ισότιμο με το πτυχίο ενός πανεπιστημίου; ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Kiriakik είπε

Καλησπέρα σπουδάζω στο τροφίμων και διατροφής και σκέφτομαι να αφήσω την σχολή μου διότι δεν με τραβάει το αντικείμενο. Σκέφτομαι να πάω στο μητροπολιτικό για διατροφολογια

Κάτσε γιατι κάηκα απίστευτα...

Ποια η τόσο μεγάλη διαφορά στο αντικείμενο πχ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την σχολή μου βγαίνεις τεχνολόγος τροφίμων. Ακόμα και με μεταπτυχιακό δεν έχεις δικαίωμα να ανοίξεις δικό σου διαιτολογικο γραφείο. Για αυτόν τον λόγο αναρωτιέμαι εάν είναι καλή ιδέα να πάω αε κάποιο κολλέγιο για να βγω διατροφολογος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Kiriakik είπε

Απο την σχολή μου βγαίνεις τεχνολόγος τροφίμων. Ακόμα και με μεταπτυχιακό δεν έχεις δικαίωμα να ανοίξεις δικό σου διαιτολογικο γραφείο. Για αυτόν τον λόγο αναρωτιέμαι εάν είναι καλή ιδέα να πάω αε κάποιο κολλέγιο για να βγω διατροφολογος. 

Κάνε 10% για τμημα διατροφολογίας διαιτολογίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σκέφτομαι να κάνω 5%(είμαι στο δεύτερο έτος της σχολής). Σε περίπτωση όμως που δεν περάσω, το κολλέγιο θεωρείται μια καλή λύση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...