Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή κάθε τρεις και λίγο δημιουργούνται θέματα του στυλ ''Θρίλερ τρόμου'', ''Ψάχνω περιπέτεια'', ''Ταινία για να δω με την παρέα'', ''Ταινία για να δω με την κοπέλα μου'', ''Σειρά σαν το Λοστ'' κ.λ.π, φτιάχνω αυτό το θέμα, έτσι ώστε ο καθένας να κάνει τις ερωτήσεις του εδω έτσι ώστε αφενός να ειναι συγκεντρωμένα και αφετέρου να μην γεμίζουμε με ίδια θέματα αφού με ένα απλό search ο καθένας θα βρίσκει προτάσεις πάνω σε αυτό που τον ενδιαφέρει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει αστυνομική σειρά αντάξια του "The Wire";

Δεν είναι ακριβώς αστυνομική αλλά έχει να κάνει με τον υπόκοσμο και την εγκληματικότητα και είναι κάπως ωμή όπως και το The Wire. Ρίξε μια ματιά στο thread για περισσότερα, που υπάρχει εδώ στο insomnia

 

http://www.insomnia.gr/topic/412579-oz-tv-series/

 

To μόνο που μπορεί να σε κρατήσει από το να τη δεις είναι η έλλειψη ελληνικών υποτίτλων εκτός της πρώτης που υπάρχουν. Πραγματικά όμως άμα σου άρεσε το The Wire πρέπει να δεις οπωσδήποτε και το Oz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακριβώς αστυνομική αλλά έχει να κάνει με τον υπόκοσμο και την εγκληματικότητα και είναι κάπως ωμή όπως και το The Wire. Ρίξε μια ματιά στο thread για περισσότερα, που υπάρχει εδώ στο insomnia

 

http://www.insomnia.gr/topic/412579-oz-tv-series/

 

To μόνο που μπορεί να σε κρατήσει από το να τη δεις είναι η έλλειψη ελληνικών υποτίτλων εκτός της πρώτης που υπάρχουν. Πραγματικά όμως άμα σου άρεσε το The Wire πρέπει να δεις οπωσδήποτε και το Oz.

Κρίμα που δεν έχουμε ελληνικούς υπότιτλους. Διάβασα πολύ καλά λόγια στο νετ.

Όταν τελειώσω το Dexter θα βολευτώ με τους αγγλικούς μάλλον.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εχει πιασει μια πορωση με ταινιες μυστηριου τωρα..προσφατες που ειδα και μου αρεσαν ghost writer και the girl with dragon tatoo..

αν εχετε να προτεινετε καμια που να μοιαζει με αυτες..και οχι αναγκαστικα να μοιαζει αλλα να εχει μυστηριο και ωραια ατμοσφαιρα.. :rolleyes: (λογικα τις πολυ γνωστες θα τις εχω δει γαυτο μπορειτε να τις αποφυγετε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ταινίες τύπου transporter, mission impossible, fast and furious, the expendables κλπ. Κοινώς να χουν δράση!!!

 

Crank και Crank 2.

 

Κυριολεκτικά ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ δράση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2 το έχω δει και είναι γαμάτο. Και πολύ γέλιο! αλλά ο άλλος ψάχνεται μάλλον για χολυγουντχιανές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...