Προς το περιεχόμενο

Η LG «έγδυσε» την Αpple για την selfie κάμερα του iPhone 14


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Είναι για πέταμα.

Γιατί το λες αυτό; Εγώ με 220 ευρώ πήρα το poco x3 pro. 

Μπαταριαρα, φαστ φόρτιση, 8 ραμ , 256 χώρο, 120hz οθόνη, Snapdragon 860. Κι άμα βάλεις και στο youtube ένα speedtest vs iPhone 13 pro που κάνει 1.000 ευρώ plus θα δεις ότι δεν έχει καμία διαφορά. 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι με 220 ευρώ έχω καλύψει όλες τις ανάγκες που έχω από ένα τηλέφωνο, οπότε για αυτό ρωτάω γιατί το λες αυτό και πώς λες ότι είναι για πέταμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε ότι θα γδύσει η Apple τους επόμενους αγοραστές των iphone γιατί εταιρεία που έχει βγάλει λεφτά από αφαίρεση φορτιστή και μικρότερη συσκευασία αγοράς δεν έχει κανένα σκοπό να επωμιστεί το πλέον κόστος το οποίο και θα περάσει στον τελικό αγοραστή! Άντε να βγεί macbook air με δυνατότητα e-sim τώρα που έχει επιτέλους στο Ελλαδιστάν πακέτα απεριορίστων data, προκειμένου να αγοράσω το macbook air αντί για iphone. Φθηνότερα θα μου βγει! Και για όσους μιλήσουν για μέγεθος....θα έχω δεύτερη e-sim σε iwatch cellular και τέλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Πιο πιθανό να αναβαθμίσουν οι των XS και των 11 πάρα οι κάτοχοι του 12 φίλε μου…

Είναι και κοντά τα 2 χρόνια που κάνουν συνήθως αλλαγές. Δεν θέλουν να χάσουν και λεφτά στα μεταχειρισμένα που θα τα πουλάνε τα 12αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Είναι και κοντά τα 2 χρόνια που κάνουν συνήθως αλλαγές. Δεν θέλουν να χάσουν και λεφτά στα μεταχειρισμένα που θα τα πουλάνε τα 12αρια.

Έτσι όπως φαίνεται φέτος θα πουλήσει το 14 Max αν έχει τιμή 799$ και χωρίς εξωτερικές αλλαγές.

Αυτό θα αγοράσουν όσοι έχουν XS, XS max και 11 απλό… ειδικά για το τελευταίο, αν οι μισοί κάτοχοι του αναβαθμίσουν, έχει να γίνει best seller…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολος ο δυτικος κοσμος ειναι τοσο εξαρτημενος απο την Κινα για την κατασκευη των κινητων, ταμπλετ, λαπτοπ κτλ, οσο εξαρτημενη ειναι η Γερμανια παο το ρωσικο φυσικο αεριο. 

Μια μερα αν θελουν οι Κινεζοι σταματανε να φτιαχνουν iphone στα εργοστασια τους, ποιος θα τα φτιαξει μετα; Ο πλαντητης δεν ειναι ετοιμος για μια τετοια καταστροφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, karmagedon είπε

Γιατί το λες αυτό; Εγώ με 220 ευρώ πήρα το poco x3 pro. 

Μπαταριαρα, φαστ φόρτιση, 8 ραμ , 256 χώρο, 120hz οθόνη, Snapdragon 860. Κι άμα βάλεις και στο youtube ένα speedtest vs iPhone 13 pro που κάνει 1.000 ευρώ plus θα δεις ότι δεν έχει καμία διαφορά. 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι με 220 ευρώ έχω καλύψει όλες τις ανάγκες που έχω από ένα τηλέφωνο, οπότε για αυτό ρωτάω γιατί το λες αυτό και πώς λες ότι είναι για πέταμα

Με poco X3 NFC στα 2+ έτη....Επιβεβαιώνω απόλυτα.Και κάθε μέρα φόρτιση του κάνω τουλάχιστον μια φορά και ακόμα η μπαταρια σαν καινούρια και αυτό είναι που μου κάνει εντύπωση.Αν καμιά φορά αρχίζει να κολλάει που και που μετά απο 2-3 βδομάδες συνεχούς χρήσης...απλά με μια επανεκίνηση φτιάχνει. Είναι τελικά πολύ καλά τα Poco X3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα να διαβασω το αρθρο να δω και καμια φωτο πως ειναι γδυτη η apple και δεν ειδα... ενταξει ο τιτλος του αρθρου θα μπορουσε να ειναι "πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενη"
στα της ειδησης αν ειναι ειδηση τελος παντων ειναι να γελαει κανεις με τα τερτιπια ολων των εταιρειων και ιδιαιτερα με της apple που η μεγιστοποιηση του κερδους εχει παει σε αλλο επιπεδο, πολυ πιθανον η προσφορα που πηρε η apple τα βιδακια να ειναι tri-point αντι για σταυρο πρεπει να ηταν εκτος ανταγωνισμου και γι αυτο τα αλλαξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, AtiX είπε

Αρα δικαιολογείς και όλη αυτή την ακρίβεια που υπάρχει σε οκά τα προϊόντα σήμερα? 

Πως κόλλησες την ακριβεια του σημερα με την Apple ?

Η Apple κινητα πουλαει όχι μηλα  😆 

Επεξ/σία από inetien12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, inetien12 είπε

Πως κόλλησες την ακριβεια του σημερα με την Apple ?

Η Apple κινητα πουλαει όχι μηλα  😆 

Γενικά για την σημερινή ακρίβεια μίλησα φίλε μου… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, MixalisX είπε

Παίρνω με  τα λεφτά αυτά μια full fame dslr στο τελός και με τα ρεστα ενα Xiaοmi με 200 κατοσταρικάκια και είμαι αρχοντας....

200 κατοσταρικάκια φίλε είναι 20.000. Οπότε ακριβότερο θα σου βγει το όλο πλάνο.. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν οι δοκιμες ποιοτικου ελεγχου δεν εχουν τα επιθυμητα αποτελεσματα, αν σεβεσαι τον εαυτο σου και το πελατολογιο σου προτιμας να πληρωσεις κατι παραπανω για να προσφερεις αυτο που νομιζεις το καλυτερο.

Εγω ως καταναλωτης το σεβομαι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 24/05/2022 at 15:10, NotAliki177 said:

 

ναι ναι. ελλειψεις, δεν υπαρχουν τσιπς (αν και εγω βλεπω γεματα τα ραφια των σουπερμαρκετς), ενεργειακη/οικονομικη κριση μπλα μπλα. οποιος θέλει πιστεύει.

 

και chips υπαρχουν και potatoes chips

On 24/05/2022 at 14:41, inetien12 said:

Καλα κανει η LG κατα τη γνώμη μου . Τοσα φραγκα ζηταει η apple απο μας για τα κινητα της , να μη βγαλει και αυτη αφου της δόθηκε η ευκαιρια ?

Μη θυμηθώ το σταντ οθόνης που το πουλαγε 999$ 

καλα εννοειται καλα κανουν.απλα το κοστος θα φτασει κλασσικα στον καταναλωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...