Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου κινητού


vaggelas1959

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε η ώρα να αλλάξω τηλ μετά από σπάσιμο της οθόνης στο Παλαιό xiaomi mA1,το ποσό που διαθέτω είναι από 250 έως 350 ευρώ,ποια επιλογή μου προτείνετε μιας και υπάρχουν τώρα τελευταία πάρα πολλά νέα μοντέλα,κάθε βοήθεια δεκτή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε αν θες καλή κάμερα με καλό λειτουργικό realme 9 pro plus..άλλη μια καλή επιλογή είναι το realme gt neo 2 με καλύτερο επεξεργαστή αλλά όχι στα ίδια επίπεδα κάμερα.. Άλλο ένα επίσης καλό μοντέλο ειναι το Samsung a52 s με ισάξια κάμερα με το realme 9 pro plus αλλά με πιο κάτω επεξεργαστη..ελπίζω να βοήθησα!!Ανάλογα τι ανάγκες έχεις..

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vaggelas1959 είπε

Ήρθε η ώρα να αλλάξω τηλ μετά από σπάσιμο της οθόνης στο Παλαιό xiaomi mA1,το ποσό που διαθέτω είναι από 250 έως 350 ευρώ,ποια επιλογή μου προτείνετε μιας και υπάρχουν τώρα τελευταία πάρα πολλά νέα μοντέλα,κάθε βοήθεια δεκτή.

 

Κάνε την υπέρβαση και πάρε αυτό που τα έχει όλα(επεξεργαστή/κάμερα/μπαταρία/αναβαθμίσεις κλπ)

https://www.yoost.gr/product/realme-gt-2-5g-dual-sim-8gb-ram-128gb-paper-white-eu/?ref=bestprice.gr&__bpgid=MXBgclBxSmtpYTQsMmVQbTchdnVWR1Q=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Κάνε την υπέρβαση και πάρε αυτό που τα έχει όλα(επεξεργαστή/κάμερα/μπαταρία/αναβαθμίσεις κλπ)

https://www.yoost.gr/product/realme-gt-2-5g-dual-sim-8gb-ram-128gb-paper-white-eu/?ref=bestprice.gr&__bpgid=MXBgclBxSmtpYTQsMmVQbTchdnVWR1Q=

Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή από όσα πρότεινα αλλά λγιο πιο ακριβό για αυτό δεν του το είπα!Αλλά δίκαιο έχεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kp1 είπε

Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή από όσα πρότεινα αλλά λγιο πιο ακριβό για αυτό δεν του το είπα!Αλλά δίκαιο έχεις 

Είπα αν μπορεί θα είναι η καλύτερη επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Είπα αν μπορεί θα είναι η καλύτερη επιλογή.

Ναι συμφωνώ φίλε αυτό που του είπες τα έχει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, giannis7gr είπε

Έχει ράδιο αυτό το κινητό ?

Γιατί στο site που στέλνεις γράφει ότι έχει και στο gsmarena λέει όχι....

Τα Realme  δεν έχουν ραδιόφωνο.

Που είδες ότι το site λέει ότι έχει?

Στο ΔΈΚΤΗ fm radio δεν γράφει ΝΑΙ είναι κενό.

 

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GATE123 είπε

Κάνε την υπέρβαση και πάρε αυτό που τα έχει όλα(επεξεργαστή/κάμερα/μπαταρία/αναβαθμίσεις κλπ)

https://www.yoost.gr/product/realme-gt-2-5g-dual-sim-8gb-ram-128gb-paper-white-eu/?ref=bestprice.gr&__bpgid=MXBgclBxSmtpYTQsMmVQbTchdnVWR1Q=

Εδώ στο www.yoost.gr που προτείνεις στα χαρακτηριστικά λέει οτι έχει δέκτη Ράδιο FM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giannis7gr είπε

Εδώ στο www.yoost.gr που προτείνεις στα χαρακτηριστικά λέει οτι έχει δέκτη Ράδιο FM

Νομίζω απάντησα.

Βλέπε καλύτερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Νομίζω απάντησα.

Βλέπε καλύτερά.

οκ δε παρατήρησα εγώ καλά..είμαι καινούργιος εδώ θα ανοίξω θέμα γιατι ψάχνω κινητό με ράδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giannis7gr είπε

οκ δε παρατήρησα εγώ καλά..είμαι καινούργιος εδώ θα ανοίξω θέμα γιατι ψάχνω κινητό με ράδιο...

Αν παρατηρήσεις στο τέλος λέει

"Τα χαρακτηριστικά του προϊόντος προέρχονται από τρίτες πηγές. Προτού προχωρήσεις σε αγορά, έλεγξε τα χαρακτηριστικά του προϊόντος στο εκάστοτε κατάστημα."

Ραδιόφωνο αν θες κοιτάς το Samsung A52(όχι το A52S).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Αν παρατηρήσεις στο τέλος λέει

"Τα χαρακτηριστικά του προϊόντος προέρχονται από τρίτες πηγές. Προτού προχωρήσεις σε αγορά, έλεγξε τα χαρακτηριστικά του προϊόντος στο εκάστοτε κατάστημα."

Ραδιόφωνο αν θες κοιτάς το Samsung A52(όχι το A52S).

 

Θα ανοίξω καινούργιο θέμα και θα τα πούμε εκεί,σήμερα η αύριο,με όλα τα χαρακτηριστικά που ψάχνω γιατί έχω πολλά χρόνια να ασχοληθώ με κινητά και 15 μέρες τώρα ψάχνω αλλά γίνεται ένας χαμός, ακόμα και μεταχειρισμένα,πάντως είναι αδιανόητο να δίνω ακόμα και 400 ευρό και να μην έχει ράδιο...δυσκολεύει αρκετά την εύρεση αγοράς μου πάντως αυτό...

 

Επεξ/σία από giannis7gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οδηγία της ΕΕ να μην έχουν ραδιόφωνο οι νέες συσκευές, σε καμία νεα συσκευή δεν θα βρεις, εκτός αν αγοράσεις συσκευή εκτός ΕΕ που να μην προορίζεται για ΕΕ. Αλλά εδώ μπορεί να μην καλυπτεσαι από εγγύηση. Προσαρμοσου οτι ραδιόφωνο μεσω διαδίκτυου/εφαρμογης μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/5/2022 στις 3:43 ΜΜ, GATE123 είπε

Κάνε την υπέρβαση και πάρε αυτό που τα έχει όλα(επεξεργαστή/κάμερα/μπαταρία/αναβαθμίσεις κλπ)

https://www.yoost.gr/product/realme-gt-2-5g-dual-sim-8gb-ram-128gb-paper-white-eu/?ref=bestprice.gr&__bpgid=MXBgclBxSmtpYTQsMmVQbTchdnVWR1Q=

Για δες κι αυτο το review για να βγαλεις πιο σφαιρικα συμπερασματα 

https://www.notebookcheck.net/realme-GT-2-review-Those-who-do-without-the-latest-Snapdragon-get-the-better-deal.616767.0.html

Αναφερει υψηλες θερμοκρασιες (λογο επεξεργαστη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...