Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet για εξωτερικό πωλητή


RedPriest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , είμαι στην αναζήτησή αγοράς tablet για εξωτερικούς πωλητές . 
 

Θελω να διαθέσω όσο δυνατόν λιγότερα χρήματα γίνεται αλλα να κάνει την δουλειά του όπως την θέλω. (εννοώ πως εάν χρειάζεται και 400-500€ ως minimum ας είναι τόσα αλλά μην δώσω 800€ για κάτι που μπορώ να κάνω την δουλειά μου και με λιγότερα σωστά.)

Θελω να έχει sim και να μπορεί να ανοίξει φωτόκαταλογους (pdf) που πολλές φορές φτάνουν και 1gb για δειγματισμο προϊόντων αλλά να μην κάνει 1 ώρα να φορτώσει τις φωτογραφίες και να μην κολλάει  

Γενικά κάνα email , excel για τους τιμοκαταλόγους ( ίσως χρειάζεται να βγεις από τον φωτοκαταλογο και να βρεις τον κωδικό του προϊόντος στο excel για να δεις την τιμή) 

Η κάμερα δεν με ενδιαφέρει τόσο . 

Μεγεθος οθόνης δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα. Ας μην είναι πολύ μικρό για να βλέπουν καλύτερα.

 

Συγνώμη αν φαίνονται χαζά αυτα που γράφω αλλά δεν έχω ιδέα τι χρειάζεται για να γίνει σωστά αυτο που ζηταω . 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/6/2022 στις 9:05 ΜΜ, RedPriest είπε

Καλησπέρα , είμαι στην αναζήτησή αγοράς tablet για εξωτερικούς πωλητές . 
 

Θελω να διαθέσω όσο δυνατόν λιγότερα χρήματα γίνεται αλλα να κάνει την δουλειά του όπως την θέλω. (εννοώ πως εάν χρειάζεται και 400-500€ ως minimum ας είναι τόσα αλλά μην δώσω 800€ για κάτι που μπορώ να κάνω την δουλειά μου και με λιγότερα σωστά.)

Θελω να έχει sim και να μπορεί να ανοίξει φωτόκαταλογους (pdf) που πολλές φορές φτάνουν και 1gb για δειγματισμο προϊόντων αλλά να μην κάνει 1 ώρα να φορτώσει τις φωτογραφίες και να μην κολλάει  

Γενικά κάνα email , excel για τους τιμοκαταλόγους ( ίσως χρειάζεται να βγεις από τον φωτοκαταλογο και να βρεις τον κωδικό του προϊόντος στο excel για να δεις την τιμή) 

Η κάμερα δεν με ενδιαφέρει τόσο . 

Μεγεθος οθόνης δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα. Ας μην είναι πολύ μικρό για να βλέπουν καλύτερα.

 

Συγνώμη αν φαίνονται χαζά αυτα που γράφω αλλά δεν έχω ιδέα τι χρειάζεται για να γίνει σωστά αυτο που ζηταω . 


 

Κανείς τίποτα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 4/7/2022 στις 8:54 ΠΜ, dskoul είπε

παρε ipad .... 
αφου το θες για επαγγελματικη χρηση ! 

Πιο μοντέλο;  Αυτό πιστευεις οτι θα κανει για τις αναγκες μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreoulios είπε

Ipad με κλειστά ματια. Αυτό που έχεις λινκαρει πάντως δε παίρνει sim

Αυτο είναι το πιο φθηνό iPad με sim . Από ότι κατάλαβα πάμε προς τα εδώ . Θα με καλύψει ή πρέπει να πάω σε κάποιο air ή pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι αφορά το multitasking ναι το κάνει πολύ καλά. Αρκεί να μη κλείνεις τις εφαρμογές στο παρασκήνιο. Θα μπορείς και μέιλ να ανοίγεις και εξέλ και να εναλλασεις με τα pdf. Τώρα τόσο μεγάλο pdf 1gb εγώ δεν έχω δουλέψει να σου πω την αλήθεια. Αλλά δε θα έχει θέμα κάνει καλή κατανομή των πόρων .

Εννοείτε το air είναι ανώτερο ακόμα και του ‘20 το μοντέλο και άμα μπορείς πας σε αυτό συν ότι έχεις καλύτερη συνδεσιμότητα λόγω του type c( μπορείς να του κουμπώσεις ένα στικάκι usbc για μεταφορά δεδομένων) . Αλλά φαντάζομαι τα αρχεία θα περαστούν μια φορά στη συσκευή και τέλος.

οπως και να έχει θεωρώ ότι θα κανείς πολύ καλά τη δουλειά σου και με το απλό.

Κάτι τελευταιο, ακούγεται για ανανέωση του απλού iPad από Σεπτέμβρη . Όποτε ίσως να περιμένεις για το ανανεωμένο η για να πέσουν ακόμα οι τιμές στο απερχόμενο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...