Προς το περιεχόμενο

MULTIMEDIA AUTO


makis1a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Εχω τοποθετήσει ενα συστημα multimedia androit στο αυτοκινητό μου και ένας ηλεκτρολόγος μου λέει ότι κάθε φορά που βγάζω το κλειδί πρέπει να κλείνει τελείως το σύστημα και όταν το ξαναβάζω να ξεκινά απο την αρχή δηλ. να ξαναφορτώνει το androit κοκ γιατί λέει μένει standbay ενώ κάποιος άλλος μου λέει καλύτερα να μην κλείνει τελείως . Ξέρει κάποιος να με φωτίσει πώς είναι το σωστό και καλύτερο ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2022 στις 8:54 ΠΜ, makis1a είπε

Καλημέρα

Εχω τοποθετήσει ενα συστημα multimedia androit στο αυτοκινητό μου και ένας ηλεκτρολόγος μου λέει ότι κάθε φορά που βγάζω το κλειδί πρέπει να κλείνει τελείως το σύστημα και όταν το ξαναβάζω να ξεκινά απο την αρχή δηλ. να ξαναφορτώνει το androit κοκ γιατί λέει μένει standbay ενώ κάποιος άλλος μου λέει καλύτερα να μην κλείνει τελείως . Ξέρει κάποιος να με φωτίσει πώς είναι το σωστό και καλύτερο ?

 

Αν δεν κλείνει τελείως δεν θα σου τραβάει ρευμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Το τι λέει ο κατασκευαστης δεν το ξέρω γιατι όπως θα ξέρετε  δεν δίνουν σχετικά manual όπως επίσης δεν ξέρω και άν τραβάει τόσο ρεύμα που να είναι πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, makis1a είπε

Καλημέρα

Το τι λέει ο κατασκευαστης δεν το ξέρω γιατι όπως θα ξέρετε  δεν δίνουν σχετικά manual όπως επίσης δεν ξέρω και άν τραβάει τόσο ρεύμα που να είναι πρόβλημα

θα σου τελειωσει την μπαταρια αν δεν αναψεις το αυτοκινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2022 στις 10:54 ΠΜ, makis1a είπε

Καλημέρα

Εχω τοποθετήσει ενα συστημα multimedia androit στο αυτοκινητό μου και ένας ηλεκτρολόγος μου λέει ότι κάθε φορά που βγάζω το κλειδί πρέπει να κλείνει τελείως το σύστημα και όταν το ξαναβάζω να ξεκινά απο την αρχή δηλ. να ξαναφορτώνει το androit κοκ γιατί λέει μένει standbay ενώ κάποιος άλλος μου λέει καλύτερα να μην κλείνει τελείως . Ξέρει κάποιος να με φωτίσει πώς είναι το σωστό και καλύτερο ?

 

Το "σύστημα" εχει δικη του μπαταρία ή οχι;;;;. Πιθανοτατα ναι για να μπορει να κρατα ρυθμίσεις κτλ. Οποτε καθε φορα που μπαινεις στο αμαξι ,θα ειναι σαν να εκκινεις και το κινητο σου... Μου φαίνεται πιο λογικο απο ενα κινητο που δεν σβηνει ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

Σας ευχαριστώ όλους που μπήκατε στον κόπο να μου πείτε την αποψή σας.

Ούτε άν έχει δική του μπαταρία το ξέρω.

Τι ρυθμίσεις δηλ. μπορει να κρατάει ?  Ωρα ίσως γιατί κάτι άλλο δεν μου πάει στο μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, makis1a είπε

καλημέρα

Σας ευχαριστώ όλους που μπήκατε στον κόπο να μου πείτε την αποψή σας.

Ούτε άν έχει δική του μπαταρία το ξέρω.

Τι ρυθμίσεις δηλ. μπορει να κρατάει ?  Ωρα ίσως γιατί κάτι άλλο δεν μου πάει στο μυαλό.

αν εχει δικη του μπαταρια ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο τα κραταει ολα, αν παλι παιρνει απο το αυτοκινητο, ενδεχομενως να χανει και ωρα και μειλ και τα παντα, μπορει παλι να χανει μονο ωρα. απλα αν δεν ξερουμε τι συστημα ειναι, τι specs εχει και απο που τραβαει ειναι ολα υποθεσεις, παντως αν εχει δικια του μπαταρια και φορτιζει απο το αυτοκινητο, σιγουρα πρεπει να κλεινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...