Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια φτιάξιμο καρέκλασ


Nate Drake

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά έσπασε ένα σίδερο από την gaming καρέκλα μου ούτε 1 μήνα δεν την είχα χωρίς πολύ χρήση μου φέρανε ανταλλακτική βάση μου στείλανε ένα βίντεο υποτίθεται για να με βοηθήσουν αλλά οι τύποι είναι γαμησετα άλλης καρέκλας διαφορετικό τρόπο έχει, τέλος πάντων μπορούσα μόνος αλλά δεν μπορώ να βγάλω τον σωλήνα δεν ξέρω πως και φοβάμαι μην σπάσω τιποτα, μπορείτε να βοηθήσετε; πως θα το βγάλω το γκρι δεν θυμάμαι και πως λέγεται ώστε να το βάλω στην νέα βάση 

IMG_20220620_160750.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nate Drake είπε

Μου στείλανε ανταλλακτικό η βάση έχει σπάσει και θέλω να βγάλω τον σωλήνα να τον βάλω στην νέα βάση 

Γιατί δεν το φτιάχνουν αυτοί στην εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, jkoukos είπε

Με τον ίδιο τρόπο βγαίνουν οι μπουκάλες αμορτισέρ σε όλες τις καρέκλες.

Δείχνει να πατάει ένα κουμπί και να φεύγει η μπουκάλα αλλά στην βάση της καρέκλας αυτή δεν φαίνεται το κουμπί είναι μέσα στα σιδερα μάλλον δεν ξέρω 

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Γιατί δεν το φτιάχνουν αυτοί στην εγγύηση;

ΤΙ να πω με τους βλακες μου στείλανε το ανταλλακτικό και μου στείλανε βίντεο, για να γλυτώσουν τα μεταφορικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jkoukos είπε

Τα βίντεο τα είδες; Ποτέ και πουθενά δεν έχω πετύχει κουμπί σε μπουκάλα καρέκλας.

Στο βίντεο π μ έστειλε το μαγαζί ξεβιδωνουν την βάση από την καρέκλα και φαίνεται ένα κάτι σαν πορτοκαλί κουμπί που το σπρώχνουν και απλά βγαίνει η μπουκαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, jkoukos είπε

Ξαναρωτώ. Τα βίντεο στον σύνδεσμο που έβαλα πριν, τα είδες; Είμαι 99% βέβαιος ότι κάνουν ακριβώς για την δική σου περίπτωση 

 

Είδα γενικά αρκετά βίντεο αν δεις τ στην φώτο που έχω στείλει έχω βγάλει την βάση από την καρέκλα και μ μενει να βγάλω το αμορτισερ; να χτυπήσω γύρω από αυτό με το σφυρί τι να κάνω; σε κάθε καρέκλα το βγάζουν και αλλιώς σε εμένα δεν βγαίνει δεν ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...