Προς το περιεχόμενο

Screen freeze σε oled b7


ensternistis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομάδα! Έχω την oled b7 από το 2017 και έχω το εξής πρόβλημα: με το που την ανοίγω, λίγα δευτερόλεπτα αφότου συνδεθεί στο ίντερνετ, η εικόνα παγώνει ενω ο ήχος συνεχίζεται κ μετά απο λίγα δευτερόλεπτα η εικόνα πάει γρήγορα προκειμένου να συγχρονιστεί με τον ήχο κ μετά από λίγα δευτερόλεπτα πάλι παγώνει η εικόνα κ ο ήχος συνεχίζεται.. το κάνει και στο youtube και στο Disney plus.. στο Netflix κολλάει κ μένει στο 99% το buffering.. το remote δεν ανταποκρίνεται ή ανταποκρίνεται για λίγη ώρα και μετά κολλάει.. είμαι συνδεδεμένος με ethernet διότι όταν το είχα στο wifi συνεχώς έχανε η τηλεόραση το δίκτυο κ έπρεπε κάθε λίγο κ λιγάκι να την συνδέω στο wifi του σπιτιού... Προσπάθησα να κάνω soft reset (restart το webos) μέσω του magic remote αλλά κανένας από τους τρόπους που βρήκα στο ίντερνετ δεν έπιασε.. θα ήθελα να αποφύγω το hard reset γτ δεν ξέρω αν θα πιάσει κιόλας.Μετανιώνω που δεν έκανα την επέκταση εγγύησης. Σε περίπτωση που χρειάζεται αλλαγή η κάρτα δικτύου ξέρετε που θα βρω ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...