Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση ηχείων και ακουστικών


DiegoBrando

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, ενώ έχω συνδεδεμένα τα ηχεία στον υπολογιστή παίζουν κανονικά, όταν συνδέσω ηχεία και μικρόφωνο,μου βγάζει ειδοποίηση ότι συνδέθηκαν συσκευές, δεν γίνεται τπτ άλλο. Ούτε ως επιλογή στον ήχο μου τα βγάζει, ούτε στην αντιμετώπιση προβλημάτων. Θα ήθελα λγη βοήθεια, ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι έτοιμο σύστημα ή σύστημα που στήσατε εσείς και του περάσατε λειτουργικό. Αν είναι το 2ο, περάσατε τους drivers για τον ήχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίτλος: Σύνδεση ηχείων και ακουστικών

Θέμα: όταν συνδέσω ηχεία και μικρόφωνο

Τελικά συνδέεις ηχεία και ακουστικά (με ή χωρίς μικρόφωνο) ή σκέτο μικρόφωνο. Τα ακουστικά (ή το μικρόφωνο) είναι USB ή τα συνδέεις στο πίσω μέρος της μητρικής στις άλλες εξόδους ήχου ή τα συνδέεις μπροστά στο κουτί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Τέρης Α.το σύστημα είναι έτοιμο.

@elpenor έχω μόνιμα συνδεδεμένα τα ηχεία με aux στη μητρική, πριστασιακά συνδέω ακουστικά και μικρόφωνο στις μπροστινές θύρες. Όταν συνδέω τα ακουστικά και το μικρόφωνο, μου βγάζει ειδοποίηση ότι συνδέθηκαν, αλλά δεν λειτουργούν καθόλου, ούτε μου τα βγάζει σαν επιλογή στόν ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα θα πας κάτω δεξιά στην οθόνη στο εικονίδιο του ήχου και θα επιλέξεις τη μαρκα των ηχείων  σου ως πηγή ήχου το ίδιο όταν χρειάζεται για τα ακουστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...