Προς το περιεχόμενο

Αναβάλλεται το λανσάρισμα του HBO Max στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, Sunlight-knight said:

Πολύ καλός ο τρόπος σου, αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω την υπομονή να κάτσω να ψάξω να δω απο που έχει γίνει η αντιγραφή του εκάστοτε επεισοδίου κλπ. Εκτός και αν εχεις βρει τα δικά σου "στανταρακια" και όλο αυτό που περιγράφεις δεν σου τρώει χρόνο στο ψάξιμο! Τώρα όσο αφορά την συγκεκριμένη τεχνολογία που λες, αν έχεις home cinema πάει την εμπειρία θέασης σε άλλο επίπεδο!! Επισης πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου ότι η βασική ανάλυση αλλάζει από πλατφόρμα σε πλατφόρμα!! 

Πριν καιροοοοο που το είχα κατεβάσει σε λάπτοπ μου έβγαζε διαφημίσεις! Όσο αφορά τον εξοπλισμό Samsung neo 8k + full pack Focal 5.1.2 σε δωμάτιο 35 την που είναι ειδικά για αυτόν τον σκοπό. Τώρα να κάθομαι να συνδέσω λάπτοπ κλπ, δεν... Εν πάση περιπτώσει, δεν θες ποπ κορν από ότι φαίνεται. 😂

Το καταλαβαίνεις όμως πως εκτός του ότι δεν έχουμε όλοι τέτοιο εξοπλισμό, το μόνο που απλά θέλουμε είναι να δουμε τις σειρές που μας ενδιαφέρουν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Lomar είπε

Το καταλαβαίνεις όμως πως εκτός του ότι δεν έχουμε όλοι τέτοιο εξοπλισμό, το μόνο που απλά θέλουμε είναι να δουμε τις σειρές που μας ενδιαφέρουν;

Πάω πάσο! εγώ μίλησα καθαρά και μόνο για πλεονεκτήματα. Πλεονεκτήματα που τα θεωρώ εγώ προσωπικά! Πχ στο ps5 άλλοι βολεύονται με ασύρματα ακουστικά, ενώ εγώ με μονό καλώδιο ακουστικό. Περί ορεξεως! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...