Προς το περιεχόμενο

Best camera mobile


pilot266

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στην ομάδα. Θα ήθελα την γνώμη σας για κινητό που να έχει έμφαση στην κάμερα και ιδιαίτερα στην νυχτερινή λήψη. 

Ήμουν Χρόνια κάτοχος Samsung μέχρι που πήγα στο p40 pro (πριν δυο χρονια)και έπαθα την πλάκα μου.

Άργησε όμως να βγει το p50 pro και λόγο του ότι τα άλλαζω σχετικά στο χρόνο επάνω για να έχω καλύτερη μεταπώληση αναγκαστικά και πήγα στο s21 plus 5g(τωρα εχω αυτο).

Ηρθε λοιπον η ωρα για αλλαγή μιας και δεν έμεινα ευχαριστημένος απο το s21 plus 5g. 

Έχουν βγει και βγαίνουν από ότι βλέπω διαφορά καλούδια αλλά θα έρθουν και άλλα όχι Ελλάδα τι θα μου προτείνατε?? 

Επεξ/σία από pilot266
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, GATE123 είπε

Samsung S22 ultra.

Δες σύγκριση με το P40 pro 

Screenshot_20220707-194125.jpg.b64f6deb820039c51fa13542f0e44326.jpg

 

 

Το p40 pro το ειχα όπως γράφω πιο πάνω και το ειχα δώσει και πήρα το s21plus 5g τώρα είμαι στο ψάξιμο για νέο δεν θα πάω πάλι στο p40 pro . Σκεφτόμουν το p50 pro αλλά ήρθε αργά στην χώρα μας οπότε είναι ήδη μοντέλο του 21 οπότε για μεταπώληση αν το πάρω τώρα και σκεφτώ να το δώσω του χρόνου θα έχει χάσει πάρα πολύ. 

Επεξ/σία από pilot266
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, pilot266 είπε

Το p40 pro το ειχα όπως γράφω πιο πάνω και το ειχα δώσει και πήρα το s21plus 5g τώρα είμαι στο ψάξιμο για νέο δεν θα πάω πάλι στο p40 . Σκεφτόμουν το p50 αλλά ήρθε αργά στην χώρα μας οπότε είναι ήδη μοντέλο του 21 οπότε για μεταπώληση αν το πάρω τώρα και σκεφτώ να το δώσω του χρόνου θα έχει χάσει πάρα πολύ. 

Αν παρατήρησες σου πρότεινα το Samsung S22 ultra.

Η εικόνα είναι η σύγκριση του P40 pro που είχες με το S22 ultra που σου πρότεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κατάλαβα φίλε μου ότι θες να μου το συγκρίνεις με το p40 pro που είχα. απλά αν συγκρίναμε το s22 ultra που μου προτείνεις μιας και είναι πιο καινούριο θα το συγκρίνα με το p50 pro που είναι και αυτό πιο καινούριο. 😎👍

4 ώρες πριν, panosfl22 είπε

Αυτο που σου προτεινε το παιδι ειναι το Samsung S22 ultra.

Οχι το P40 pro....

 

 

Το κατάλαβα φίλε μου απλά το ειχα το p40 pro πριν 2χρονια και τώρα έχω το s21 plus 5g . Καλό το s22 ultra απλά δεν θα το συγκεκρινα με παλιότερο μοντέλο(p40 pro)όπως μου το συγκρίνει ο φιλος πιο πανω,θα το συγκρίνα π.χ με το p50 pro.

Επεξ/σία από pilot266
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νυχτερινή λήψη είναι το p50 pro με  το s22 ultra στα ίσια? Αν είναι έτσι τότε η ζυγαριά θα πάει προς την Samsung λόγο Google services.  Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, pilot266 είπε

Σε νυχτερινή λήψη είναι το p50 pro με  το s22 ultra στα ίσια? Αν είναι έτσι τότε η ζυγαριά θα πάει προς την Samsung λόγο Google services.  Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. 

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις 3εις μηνες για iPhone 14 pro

Κοίτα και vivo x80 pro .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pilot266 είπε

Σε νυχτερινή λήψη είναι το p50 pro με  το s22 ultra στα ίσια? Αν είναι έτσι τότε η ζυγαριά θα πάει προς την Samsung λόγο Google services.  Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. 

Εγώ γι'αυτό σου είπα κατευθείαν για το Samsung,γιατί δεν υπάρχει νόημα να πας σε Huawei από την στιγμή που δεν υπάρχει Google services.

Το Samsung έχει και μεγαλύτερη μπαταρία και καλύτερη ανάλυση οθόνης ,Gorilla Glass 7, καλύτερο service,5G(μελόντικα) και πιο καινούργιο.

Τα αρνητικά του είναι ότι έχει Exynos και δεν παίρνει κάρτα μνήμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις 3εις μηνες για iPhone 14 pro

Κοίτα και vivo x80 pro .

Δεν είμαι φαν του iPhone θα το έχω στο νου μου πάντως αν κάνει κάτι με κάμερα.😉

Όσο για το x80 pro πολύ το ζαχαρώνω να ξέρεις. Σαν vivo ομως δεν ξερω αν ειναι καλη εταιρεία και κατά πόσο θα είναι αξιόπιστο, επίσης δεν ξέρω στο θέμα μεταπώλησης αν κρατάει? Παντος φαίνεται δυνατό τουλάχιστον στην κάμερα.😎👍

Επεξ/σία από pilot266
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...