Προς το περιεχόμενο

Η απαίτηση για τη δημιουργία της εκδοχής «Snyder Cut» του Justice League ενισχύθηκε δυσανάλογα από bots


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

O Snyder ειχε αρκετες γνωσεις πανω στα κομικς,ειχε ενα καλοστημενο πλανο για τα JL2 και JL3 και η επιτυχια ηταν αναμενομενη.
Ηταν η μονη λυση για να βγει η DC απο τα σκατα των επαναληψεων (200 Batman, 200 Joker και 200 Superman).
Εκτος απο τον Snyder, "πεταξε" τον Afleck και εχει αφησει στο περιθώριο και τον Cavill μεχρι να φυγει απο μονος του και αυτος.
Οταν καις τα καλυτερα σου φυλλα αργα η γρηγορα θα χασεις και ολους τους fans και θα μεινεις μονο με τους ασχετους(με τα κομικς) που θα βαρανε παλαμακια σε ταινιες σαν το Joker και το The Batman που δεν ειχαν ΚΑΜΙΑ σχεση με τα κομικς.
 

Ναι ειδικά το The Batman καμία σχέση με τα κόμικ 🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, BlurayMoviesGreece said:

το Joker και το The Batman που δεν ειχαν ΚΑΜΙΑ σχεση με τα κομικς.

The Killing Joke

The Long Halloween

Batman: Year one

Επεξ/σία από Kostasspil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψήνομαι….

Το Snyder’s Cut για μενα ήταν κλάσεις ανωτερο απο το προηγούμενο.

….βέβαια θα πρέπει να βρεθεί νέος Flash γτ ο Έζρα……….ας πούμε οτι ειναι χαμένος..

..και μη πείτε τωρα για την -ώπα,σορι- τον ” Έλιοτ” Page οτι σας αρεσει για το ρόλο !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ καταλαβαίνω ότι βλέπουν εμάς σαν Bots. Τα τελευταία χρόνια βλέπω ότι έχει έχει μεγαλώσει δυσανάλογα το χάσμα ανάμεσα στους κριτικούς και το κοινό και αυτό είναι το λιγότερο. Το πιο εξοφθαλμο είναι ότι μας κουνάνε το δάχτυλο. Η γνώμη της πλειοψηφίας διαβάζω διαρκώς είναι στην πραγματικότητα τοξική μειοψηφία, τρολς και τώρα bots.

 

Αλλά από την άλλη καλά κάνουν αφού τους ταιζουμε πηγαίνοντας να δούμε κάθε φόλα που βγάζουν είναι σαν να το επικροτουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ ένα ευχαριστώ στα bots.Είχα σκοπό λόγο μεγέθους να τη δω σε 2 τμήματα.Τελικά την έβαλα και ούτε κατάλαβα πότε πέρασαν 4 ώρες.

Μακράν καλύτερη της πρώτης και απο τις καλύτερες υπερηρώων.Πολύ περισσότερο gore που ταιριάζει στο ύφος που επέλεξε να έχει η ταινία.Οι 2 έξτρα ώρες δεν είναι filler. 

Τώρα όσοι θέλουν να βλέπουν ανέκδοτα επιπέδου Σεφερλή , μπυροκοιλιές , κλανιές , Thor να χαμουρεύεται με τον νταβατζή εκείνης της αλεπούς? που μιλάει κλπ καλές είναι και οι ταινίες της άλλης πλευράς.Προσωπικά εαν έχω να επιλέξω στο τέρμα dark(που δεν είμαι τοσο fan) ή στον απόλυτο εξευτελισμό τον ηρώων θα προτιμήσω το πρώτο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνφορουμιτες όλα τα bots τα έβαλε ο δικός μας εδώ με το bot που έγραφε για το κινητό που σφηνωσε στη σχισμή της ντουλάπας, το σύλλογο ποντίων στην Αμερική, την υπηκοότητα κλπ κλπ. ταξτε του!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Kostasspil είπε

The Killing Joke

The Long Halloween

Batman: Year one

Στο Killing Joke εχεις Batman και οχι παιδακι.
Στο Killing Joke o Joker δεν εχει καμια ασθενεια που τον αναγκαζει να γελαει οταν ειναι σε αμηχανια.
Στο Killing Joke ο Batman με τον Joker δεν εχουν 50 χρονια διαφορα.
Στο Killing Joke δεν υπαρχει καμια υπονοια οτι θα μπορουσαν να ειναι αδερφια.
Στο Killing Joke ο Joker δεν ειναι μαμακιας καθυστερημενος, εχει 300 IQ οπως σε ολα τα comics.
Στο Killing Joke δεν πεθανε ο Thomas Wayne απο διαδηλωση του ΠΑΜΕ με μασκες κλοουν σε πορεια κατα του κεφαλαιου.

8 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ναι ειδικά το The Batman καμία σχέση με τα κόμικ 🤣🤣🤣🤣

Σε κανενα Batman ο Batman δεν ηταν Emo που κανει βολτες μεσα στον αστυνομικο τμημα σαν να μη τρεχει τιποτα, παντα τον κυνηγουσαν.
O Γκορντον οτι ναναι σαν να μην επαιζε και ο Alfred τραγικος κοντευε να πεθανει απο δεμα με αγνωστο αποστολεα.
Ακομα και ο περιπτερας θα ηταν πιο υποψιασμενος πριν το ανοιξει.
Εκανε μπαμ απο το trailer ποσο ακυρος ειναι ο Barbiesson για το ρολο.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Chocobo είπε

Να πω και εγώ ένα ευχαριστώ στα bots.Είχα σκοπό λόγο μεγέθους να τη δω σε 2 τμήματα.Τελικά την έβαλα και ούτε κατάλαβα πότε πέρασαν 4 ώρες.

Μακράν καλύτερη της πρώτης και απο τις καλύτερες υπερηρώων.Πολύ περισσότερο gore που ταιριάζει στο ύφος που επέλεξε να έχει η ταινία.Οι 2 έξτρα ώρες δεν είναι filler. 

Τώρα όσοι θέλουν να βλέπουν ανέκδοτα επιπέδου Σεφερλή , μπυροκοιλιές , κλανιές , Thor να χαμουρεύεται με τον νταβατζή εκείνης της αλεπούς? που μιλάει κλπ καλές είναι και οι ταινίες της άλλης πλευράς.Προσωπικά εαν έχω να επιλέξω στο τέρμα dark(που δεν είμαι τοσο fan) ή στον απόλυτο εξευτελισμό τον ηρώων θα προτιμήσω το πρώτο. 

Εχεις απολυτο δικιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και οι πέντε ηθοποιοί της φωτό του αρχικού άρθρου, ο ένας χειρότερος από τον άλλον. Το σώζει κάπως ο Affleck που έχει καλές σκηνοθετικές ικανότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...