Προς το περιεχόμενο

αλλαγή ρουτερ nova


Ducatista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα! Λοιπόν είμαι σε νοβα και εχω κανει αναβάθμιση σε 100 και εχω το παλιό το τετράγωνο το σάπιο ρουτερ απο την προηγιυμενη γραμμη και δεν μου κάνουν αλλαγή πήρα την υποστήριξη και μου είπαν επειδή δεν βλέπουν να έχει πρόβλημα αν θέλω μπορώ να βάλω aftermarket  εγω λεω με τους  κωδικούς voip; και λέει εσείς δεν είστε με voip αρα απλα βάζετε ένα καινούριο και τέλος... τώρα..  ποιο να επιλέξω καθώς θέλω να σταματήσει το λαγκαρισμα που κάθε μέρα έπρεπε να κάνω 2 φορές επανεκκίνηση  και να μπορώ να συνδέσω καμια 20ρια συσκευές πάνω χωρίς κανένα θέμα! Τι κάνουμε;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ducatista είπε

Καλησπέρα στην παρέα! Λοιπόν είμαι σε νοβα και εχω κανει αναβάθμιση σε 100 και εχω το παλιό το τετράγωνο το σάπιο ρουτερ απο την προηγιυμενη γραμμη και δεν μου κάνουν αλλαγή πήρα την υποστήριξη και μου είπαν επειδή δεν βλέπουν να έχει πρόβλημα αν θέλω μπορώ να βάλω aftermarket  εγω λεω με τους  κωδικούς voip; και λέει εσείς δεν είστε με voip αρα απλα βάζετε ένα καινούριο και τέλος... τώρα..  ποιο να επιλέξω καθώς θέλω να σταματήσει το λαγκαρισμα που κάθε μέρα έπρεπε να κάνω 2 φορές επανεκκίνηση  και να μπορώ να συνδέσω καμια 20ρια συσκευές πάνω χωρίς κανένα θέμα! Τι κάνουμε;; 

Plug and play κάτι σε fritz. Αλλιώς τι γνώσεις έχεις και πόσα θες να διαθέσεις?

Έχεις ανεξάρτητο wifi ή θες να έχει ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, laserjesus είπε

Plug and play κάτι σε fritz. Αλλιώς τι γνώσεις έχεις και πόσα θες να διαθέσεις?

Έχεις ανεξάρτητο wifi ή θες να έχει ?

 

Το ποσό είναι σχετικό δηλαδή αν μου πεις πως με αυτο σώθηκες θα διαθέσω το ποσό αν όμως είναι ένα παρόμοιο με μισή τιμή αλλά δεν έχει 2 3 λειτουργίες που ετσι και αλλιως δεν θα χρησιμοποιήσω γιατί δεν ξέρω ε θα πάρω το αλλο.. γνώσεις δεν εχω πάρα πολλες ανεξάρτητο wifi;  δηλαδή να έχει εκτός το κανονικό και αλλο ενα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 29/07/2022 at 17:14, Ducatista said:

Καλησπέρα στην παρέα! Λοιπόν είμαι σε νοβα και εχω κανει αναβάθμιση σε 100 και εχω το παλιό το τετράγωνο το σάπιο ρουτερ απο την προηγιυμενη γραμμη και δεν μου κάνουν αλλαγή πήρα την υποστήριξη και μου είπαν επειδή δεν βλέπουν να έχει πρόβλημα αν θέλω μπορώ να βάλω aftermarket  εγω λεω με τους  κωδικούς voip; και λέει εσείς δεν είστε με voip αρα απλα βάζετε ένα καινούριο και τέλος... τώρα..  ποιο να επιλέξω καθώς θέλω να σταματήσει το λαγκαρισμα που κάθε μέρα έπρεπε να κάνω 2 φορές επανεκκίνηση  και να μπορώ να συνδέσω καμια 20ρια συσκευές πάνω χωρίς κανένα θέμα! Τι κάνουμε;; 

fritz 7530ax εκτος αν θες το πιο ακριβο 7590ax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, poulinos είπε

λιγο πιο γρηγορο wifi. 2 fxs αντι για μια. δυο usb3.0 αντι για μια  usb 2.0

 

τα usb σιγουρα δεν θα τα χρησιμοποιησω ουτε καν ξερω γιατι ειναι εκει.. το πιο γρηγορο wi fi βολευει αλλα δεν νομιζω να αξιζει την διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Ducatista said:

τα usb σιγουρα δεν θα τα χρησιμοποιησω ουτε καν ξερω γιατι ειναι εκει.. το πιο γρηγορο wi fi βολευει αλλα δεν νομιζω να αξιζει την διαφορα...

τοτε 7530ax ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...